Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mam wiadomosci z piewszej reki jest 107 miejsc zajetych a w sumie jest 200 wiec moze sie zalapiemy jeszcze wszyscy :kox:

a więc Diman jednak jedziesz, bo ponoć miałeś rodzić :gwizdanie: :decayed:

no wlasnie jeszcze sie zastanawiam napewno sie zapisze jak sie da moja mnie namawia zebym, jechal ale troche sie boje ze nie dam rady dojechac na czas jak sie zacznie :gwizdanie: :kox: :kox:

pojedziemy wszyscy w kolumnie, o najwyżej odbierzemy juniora :decayed: :decayed: :decayed:

nie no jak bym jechal to sam mojej nie zabieram nie w tak zaawansowanym stanie :tongue4: jeszcze serio by sie w gorach urodzil :kox: :kox:

pisałeś że to Ty rodzisz :decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 21:51_________________________________________________chyba se pociągnę Jacka, sprzyda się trening na jutro :decayed:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

mam wiadomosci z piewszej reki jest 107 miejsc zajetych a w sumie jest 200 wiec moze sie zalapiemy jeszcze wszyscy :kox:

a więc Diman jednak jedziesz, bo ponoć miałeś rodzić :gwizdanie: :decayed:

no wlasnie jeszcze sie zastanawiam napewno sie zapisze jak sie da moja mnie namawia zebym, jechal ale troche sie boje ze nie dam rady dojechac na czas jak sie zacznie :gwizdanie: :kox: :kox:

pojedziemy wszyscy w kolumnie, o najwyżej odbierzemy juniora :decayed: :decayed: :decayed:

nie no jak bym jechal to sam mojej nie zabieram nie w tak zaawansowanym stanie :tongue4: jeszcze serio by sie w gorach urodzil :kox: :kox:

pisałeś że to Ty rodzisz :decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 21:51_________________________________________________chyba se pociągnę Jacka, sprzyda się trening na jutro :decayed:

ja juz dwa driny obalilem i sie zastanawiam nad trzecim :gwizdanie:

Opublikowano

:hi: nocną porą :) Widziałem ,że i Wilma Zawitała -pozdrawiam :cool1: :> [br]Dopisany: 31 Grudzień 2010, 00:23_________________________________________________

mam wiadomosci z piewszej reki jest 107 miejsc zajetych a w sumie jest 200 wiec moze sie zalapiemy jeszcze wszyscy :kox:

a więc Diman jednak jedziesz, bo ponoć miałeś rodzić :gwizdanie: :decayed:

no wlasnie jeszcze sie zastanawiam napewno sie zapisze jak sie da moja mnie namawia zebym, jechal ale troche sie boje ze nie dam rady dojechac na czas jak sie zacznie :gwizdanie: :kox: :kox:

pojedziemy wszyscy w kolumnie, o najwyżej odbierzemy juniora :decayed: :decayed: :decayed:

nie no jak bym jechal to sam mojej nie zabieram nie w tak zaawansowanym stanie :tongue4: jeszcze serio by sie w gorach urodzil :kox: :kox:

Diman nic się nie Martw ,jak coś to Cię zastąpię :wink4: :gwizdanie:[br]Dopisany: 31 Grudzień 2010, 00:24_________________________________________________Robert kaj Żes je ,bo tu pusto :nuda::patrzy::pali::zemdlal:
Opublikowano

mam wiadomosci z piewszej reki jest 107 miejsc zajetych a w sumie jest 200 wiec moze sie zalapiemy jeszcze wszyscy :kox:

a więc Diman jednak jedziesz, bo ponoć miałeś rodzić :gwizdanie: :decayed:

no wlasnie jeszcze sie zastanawiam napewno sie zapisze jak sie da moja mnie namawia zebym, jechal ale troche sie boje ze nie dam rady dojechac na czas jak sie zacznie :gwizdanie: :kox: :kox:

pojedziemy wszyscy w kolumnie, o najwyżej odbierzemy juniora :decayed: :decayed: :decayed:

nie no jak bym jechal to sam mojej nie zabieram nie w tak zaawansowanym stanie :tongue4: jeszcze serio by sie w gorach urodzil :kox: :kox:

pisałeś że to Ty rodzisz :decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 21:51_________________________________________________chyba se pociągnę Jacka, sprzyda się trening na jutro :decayed:

ja juz dwa driny obalilem i sie zastanawiam nad trzecim :gwizdanie:

ja już jestem prawie po flaszeczce, jak tam z Twoim 3 drinem :decayed:? bo widzę że twardo trwasz :tongue4:[br]Dopisany: 31 Grudzień 2010, 00:31_________________________________________________cabriofan :hi:

Opublikowano

mam wiadomosci z piewszej reki jest 107 miejsc zajetych a w sumie jest 200 wiec moze sie zalapiemy jeszcze wszyscy :kox:

a więc Diman jednak jedziesz, bo ponoć miałeś rodzić :gwizdanie: :decayed:

no wlasnie jeszcze sie zastanawiam napewno sie zapisze jak sie da moja mnie namawia zebym, jechal ale troche sie boje ze nie dam rady dojechac na czas jak sie zacznie :gwizdanie: :kox: :kox:

pojedziemy wszyscy w kolumnie, o najwyżej odbierzemy juniora :decayed: :decayed: :decayed:

nie no jak bym jechal to sam mojej nie zabieram nie w tak zaawansowanym stanie :tongue4: jeszcze serio by sie w gorach urodzil :kox: :kox:

pisałeś że to Ty rodzisz :decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 21:51_________________________________________________chyba se pociągnę Jacka, sprzyda się trening na jutro :decayed:

ja juz dwa driny obalilem i sie zastanawiam nad trzecim :gwizdanie:

ja już jestem prawie po flaszeczce, jak tam z Twoim 3 drinem :decayed:? bo widzę że twardo trwasz :tongue4:[br]Dopisany: 31 Grudzień 2010, 00:31_________________________________________________cabriofan :hi:

trwam ale juz zdziabke podupadam tez mi tego niezle poszlo :gwizdanie:[br]Dopisany: 31 Grudzień 2010, 00:33_________________________________________________dzieki za checi cabriofan mysle ze dam rade :wink4::tongue4:

Opublikowano

aaaa żyjecie :decayed: to fajnie

jasne ze zyjemy :drunk:

Opublikowano

aaaa żyjecie :decayed: to fajnie

jasne ze zyjemy :drunk:

to zdrówko :drinks: :drinks: :lol1: :beer1:[br]Dopisany: 31 Grudzień 2010, 00:38_________________________________________________ide po browca bo się skończył :cool1:[br]Dopisany: 31 Grudzień 2010, 00:39_________________________________________________no i przy okazji :pali:[br]Dopisany: 31 Grudzień 2010, 00:41_________________________________________________diman ,które to dzieciątko Będziesz odbierał?pierwsze? :>
Opublikowano

aaaa żyjecie :decayed: to fajnie

jasne ze zyjemy :drunk:

Diman rozpocząłem właśnie skromną 0,5 smirnoffa :naughty: a Ty już widzę poza linią :tongue4: :gwizdanie:

Opublikowano

badboy to gdzie Arek pracuje?-gdzie ten kulig w niedziele? :naughty:

Opublikowano

badboy to gdzie Arek pracuje?-gdzie ten kulig w niedziele? :naughty:

nie mam pojęcia, ale dowiesz się od nich :wink4: napewno gdzieś na rybolu :wink4:

Opublikowano

badboy to gdzie Arek pracuje?-gdzie ten kulig w niedziele? :naughty:

nie mam pojęcia, ale dowiesz się od nich :wink4: napewno gdzieś na rybolu :wink4:

no niby u Arka w robocie na placu...chyba
Opublikowano

badboy to gdzie Arek pracuje?-gdzie ten kulig w niedziele? :naughty:

nie mam pojęcia, ale dowiesz się od nich :wink4: napewno gdzieś na rybolu :wink4:

no niby u Arka w robocie na placu...chyba

no no ale dokładnie nie wiem gdzie to jest.

Opublikowano

Bydziesz coś rezoł w tej Twojej niuni?abo już wszystko porobione? :naughty: [br]Dopisany: 31 Grudzień 2010, 01:06_________________________________________________Pojawiam się i znikam i znikam i znikam :>[br]Dopisany: 31 Grudzień 2010, 01:10_________________________________________________to do dzisiaj :gwizdanie:[br]Dopisany: 31 Grudzień 2010, 01:43_________________________________________________ :hi:

Opublikowano

Bydziesz coś rezoł w tej Twojej niuni?abo już wszystko porobione? :naughty: [br]Dopisany: 31 Grudzień 2010, 01:06_________________________________________________Pojawiam się i znikam i znikam i znikam :>[br]Dopisany: 31 Grudzień 2010, 01:10_________________________________________________to do dzisiaj :gwizdanie:[br]Dopisany: 31 Grudzień 2010, 01:43_________________________________________________ :hi:

tył s-line + spojler S4 + nakładki na drzwi S4 = 2011 :decayed:

Opublikowano

mam wiadomosci z piewszej reki jest 107 miejsc zajetych a w sumie jest 200 wiec moze sie zalapiemy jeszcze wszyscy :kox:

na tą chwilę są jeszcze 92 miejsca wolne (na 200) :naughty:

[br]Dopisany: 31 Grudzień 2010, 01:59_________________________________________________

Robert a nie umisz wpisać na klubowym do BT 10 osób towarzyszących :decayed:??

chciałem , ale nie mogę :confused4: ... każdy musi się osobiście zapisać :confused4:

[br]Dopisany: 31 Grudzień 2010, 02:01_________________________________________________

Tylko na Roberta, bo niedobre dziecię jest... :wink4:

Oj Wilma , Wilma ... to były żarty :cool1:

[br]Dopisany: 31 Grudzień 2010, 02:03_________________________________________________

... napewno gdzieś na rybolu :wink4:

a mi się wydaje że w Wodzisławiu Śl. ( czy coś takiego ) :wink4:

Opublikowano

wala dali Luksusowo teraz :decayed::naughty: :gwizdanie:

Opublikowano

wala dali Luksusowo teraz :decayed::naughty: :gwizdanie:

sam :?: :mysli:

to polej , nie bądź cham :gwizdanie:

_________________________________________________Ja piję sobie Żuberka ( drugiego już )

_________________________________________________Andrzej tyś już chyba jest w tych miejscach :gwizdanie: nawet się nie kapnąłeś że odpisałem :gwizdanie: :kox:

Opublikowano

wala dali Luksusowo teraz :decayed::naughty: :gwizdanie:

sam :?: :mysli:

to polej , nie bądź cham :gwizdanie:

_________________________________________________Ja piję sobie Żuberka ( drugiego już )

_________________________________________________Andrzej tyś już chyba jest w tych miejscach :gwizdanie: nawet się nie kapnąłeś że odpisałem :gwizdanie: :kox:

nie no oglądam Tożsamość Bourne'a, jak co to wpadaj Roberto nie zginiesz :decayed:

Opublikowano
  • Autor

:hi:

Kaj idziecie na sylwka :?:

ja do Debienska na bal przebierancow :>

badboy to gdzie Arek pracuje?-gdzie ten kulig w niedziele? :naughty:

nie mam pojęcia, ale dowiesz się od nich :wink4: napewno gdzieś na rybolu :wink4:

no niby u Arka w robocie na placu...chyba

ja robie w Wodzislawiu na ul.Marklowickiej (bardzo blisko restauracji "Lesniczowka") :wink4:

no i mam nadzieje ze frekfencja bedzie duza na kuligu :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.