Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

aaaa żyjecie :decayed: to fajnie

jasne ze zyjemy :drunk:

to zdrówko :drinks: :drinks: :lol1: :beer1:[br]Dopisany: 31 Grudzień 2010, 00:38_________________________________________________ide po browca bo się skończył :cool1:[br]Dopisany: 31 Grudzień 2010, 00:39_________________________________________________no i przy okazji :pali:[br]Dopisany: 31 Grudzień 2010, 00:41_________________________________________________diman ,które to dzieciątko Będziesz odbierał?pierwsze? :>

pierwsze jak narazie nie bylo mi dane miec narazie ale to sie zmieni jak da rade :kox:

aaaa żyjecie :decayed: to fajnie

jasne ze zyjemy :drunk:

Diman rozpocząłem właśnie skromną 0,5 smirnoffa :naughty: a Ty już widzę poza linią :tongue4: :gwizdanie:

ja se odpuscilem wczoraj po paru bo dzisiaj bedzie porzadne pijanstwo wiec luz nadrobie dzisiaj

:hi: no i oczywiscie witam kolegow z rybnika w ten ostatni dzien roku :kox:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi: sylwester :radocha::closed: ten chory rok :yeee::dance::drunk: będzie się działo :dance2:
Opublikowano

:bry::hi:

Widzę Arek już zapisałeś mnie i Marzenę na niedzielę :good:

PS. Arek czamu nie bieresz Natale ?

Opublikowano

:hi:Robert[br]Dopisany: 31 Grudzień 2010, 10:31_________________________________________________

kartka_54.jpg

Opublikowano

:hi:Robert[br]Dopisany: 31 Grudzień 2010, 10:31_________________________________________________

kartka_54.jpg

Andrzej :hi:

Oby następny był jeszcze lepszy :naughty:

Opublikowano

:hi:Robert[br]Dopisany: 31 Grudzień 2010, 10:31_________________________________________________

kartka_54.jpg

Andrzej :hi:

Oby następny był jeszcze lepszy :naughty:

koniecznie byle nie był gorszy :wink4:
Opublikowano

koniecznie byle nie był gorszy :wink4:

dokładnie

ida ogień zrobić , bo piździ :wink4:

Opublikowano

Robert czy w moim LT35 jest taki sam kabel do VAG-a jak w B5 orientujesz sie?

Opublikowano

i pisz się na kulig Andrzej :naughty:[br]Dopisany: 31 Grudzień 2010, 10:37_________________________________________________A jaki to jest rok ?

Opublikowano

dzisiaj jadę do WROCŁAWIA :confused4:[br]Dopisany: 31 Grudzień 2010, 10:38_________________________________________________1998 2.5TDI

Opublikowano

Musiałbym się kumpla zapytać , później i tak będę do niego dzwonił ugadać się jeszcze o Sylwku :wink4: Później Ci napiszę :wink4:

Ale powinno być normalnie OBDII

Opublikowano

ok dzięki :notworthy:

Opublikowano
  • Autor
PS. Arek czamu nie bieresz Natale ?

pracuje w tym czasie :confused4:

panowie zapisywac sie na kulig :chytry:

Opublikowano

Andrzej a co się dzieje dokładnie ? Wskazówka nie pokazuje temp. ? Nie podnosi się ? Zaraz zadzwonię do niego

Opublikowano

Andrzej a co się dzieje dokładnie ? Wskazówka nie pokazuje temp. ? Nie podnosi się ? Zaraz zadzwonię do niego

wogle nawet nie drgnie :mysli:
Opublikowano

Andrzej a co się dzieje dokładnie ? Wskazówka nie pokazuje temp. ? Nie podnosi się ? Zaraz zadzwonię do niego

wogle nawet nie drgnie :mysli:

ok zaraz zadzwonię jak z tym złączem i w ogóle :wink4: , może termostat padł :cool1:

Opublikowano
  • Autor

Andrzej a co się dzieje dokładnie ? Wskazówka nie pokazuje temp. ? Nie podnosi się ? Zaraz zadzwonię do niego

wogle nawet nie drgnie :mysli:

obstawiam ze czujnik padl :gwizdanie:

Opublikowano

Andrzej a co się dzieje dokładnie ? Wskazówka nie pokazuje temp. ? Nie podnosi się ? Zaraz zadzwonię do niego

wogle nawet nie drgnie :mysli:

ok zaraz zadzwonię jak z tym złączem i w ogóle :wink4: , może termostat padł :cool1:

autko było u mechaniora i wszystko posprawdzał niby :wallbash: termostat jest sprawny ale nie naprawił tego wzioł kasę, powymieniał rozrząd ,oleje, filtry, wykonał konserwację i tyle
Opublikowano

no to jak robił z rozrządem może nie wymienił lub jeszcze lepiej nie włożył termostatu :gwizdanie:

kumpel nie odbiera mi teraz ( on ma cały czas pełno roboty ) , ale będę z nim na pewno gadał dziś to zapytam :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.