Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

Jutro chyba nie dam rady być na tym kuligu :confused4: coś mi wypadło , ale może jeszcze coś wykombinuję :wink4:

Opublikowano

:hi:

Jutro chyba nie dam rady być na tym kuligu :confused4: coś mi wypadło , ale może jeszcze coś wykombinuję :wink4:

:hi: Wsadz Se dysk nazot i na kulig :decayed:
Opublikowano

dysk mi nie wypadł :wink4: ale mam dyskopatię :cool1:

Opublikowano

i cosik na poprawę humoru

ojciec d......

http://statichg.demotywatory.pl/uploads/201012/1293553011_by_klariss_500.jpg

jak każdy z nas :decayed:

http://statichg.demotywatory.pl/uploads/201012/1293187080_by_zurson_500.jpg

też coś na czasie :polew: :polew: :polew:

http://statichg.demotywatory.pl/uploads/201012/1293214035_by_hmh222_500.jpg

dzisiejsze kobietki

http://demotywatory.pl/2457113/Dzisiejsze-kobiety

też się nie dziwię :slina:

http://demotywatory.pl/2452253/Jesli-tak-wyglada-Mikolajowa

nie mogę :evil: :evil: :evil:

http://demotywatory.pl/2449537/Gargamel-stary-kawaler-mieszkajacy-z-Kotem

łączymy się w smutku :wink4:

http://demotywatory.pl/2435845/Wyrazy-wspolczucia

jedna z tajemnic

http://demotywatory.pl/2435276/Tajemnica-radosna

[br]Dopisany: 01 Styczeń 2011, 22:20_________________________________________________dobra idę popracować :gwizdanie: :>[br]Dopisany: 01 Styczeń 2011, 22:21_________________________________________________Teoretycznie na 5-tym miejscu mogę być wpisany :gwizdanie: :mysli:,chyba ,że nie przeżyję nocki i dniówki w pracy.[br]Dopisany: 01 Styczeń 2011, 22:43_________________________________________________

:hi:

Jutro chyba nie dam rady być na tym kuligu :confused4: coś mi wypadło , ale może jeszcze coś wykombinuję :wink4:

:hi:Wsadz Se dysk nazot i na kulig :decayed:

Nieliczni to tylko potrafią :gwizdanie: :naughty: :>

Opublikowano

:blink:[br]Dopisany: 01 Styczeń 2011, 22:57_________________________________________________

dysk mi nie wypadł :wink4: ale mam dyskopatię :cool1:

Jo Ci pożycza tych sanek :polew:[br]Dopisany: 01 Styczeń 2011, 22:59_________________________________________________Arturoo demotywatory :good::polew:[br]Dopisany: 01 Styczeń 2011, 23:03_________________________________________________

dysk mi nie wypadł :wink4: ale mam dyskopatię :cool1:

ROBERT a może to obstrukcja zamiast dyskopatii :mysli::decayed::tongue4:[br]Dopisany: 01 Styczeń 2011, 23:06_________________________________________________ :polew:
[br]Dopisany: 01 Styczeń 2011, 23:22_________________________________________________ :polew:
[br]Dopisany: 01 Styczeń 2011, 23:43_________________________________________________
[br]Dopisany: 01 Styczeń 2011, 23:44_________________________________________________
Opublikowano

:hi:

Z pracy

Opublikowano

:hi:

Z pracy

:hi: ja też :naughty: :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

:hi: z rana

Arturoo to wpisuje cie na liste, a ciebie Robert nie wykreslam bo moze dasz rade :good:

Opublikowano

:hi: WSZYSTKIEGO DOBREGO ŻYCZĘ W NOWYM 2011 ROKU

trochę późno ale szczerze dopiero doszłem do siebie :sick3: :sick3: :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

:hi: WSZYSTKIEGO DOBREGO ŻYCZĘ W NOWYM 2011 ROKU

trochę późno ale szczerze dopiero doszłem do siebie :sick3: :sick3: :gwizdanie:

dzieki Diman :notworthy:

no ja tez dopiero dzisiaj czuje sie dobrze :decayed:

Opublikowano

:hi: :hi:

cabriofan a Ty YouTube odkryłeś :polew: :polew:

:tongue4:

no chyba właśnie odkrył bo filmiki same starocie :>[br]Dopisany: 02 Styczeń 2011, 10:31_________________________________________________PS. ja wątpie że przyjade na kulig jak sanek nie mam hyhy :tongue4::thumbdown: a moja sie rozchorowała :confused4:

Opublikowano

PS. ja wątpie że przyjade na kulig jak sanek nie mam hyhy :tongue4::thumbdown: a moja sie rozchorowała :confused4:

Jeśli chodzi o sanki, to może ja coś znadę :cool1: tylko linę weź :wink4:

Opublikowano

Ja linkę mam w aucie również ale to nawet lepiej jak by się połączyło kilka bo pierwsze nie pojadą w spalinach zaraz.

Jak wszystko dobrze pójdzie to w wodzisławiu na statoilu (pewnie z H4mm3R'em) będę czekał na resztę ekipy z SR.

Opublikowano

Ale to i tak przyjade :>

Opublikowano
  • Autor

Ale to i tak przyjade :>

no ja mam nadzieje ze jedziesz i nie ma wymówek :baseball:

Opublikowano
:hi: w nowym roku :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.