Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Klubowicze płacą inne składki :cool1:

I to w ojro :gwizdanie:

np. jo postawił Robertowi piwo w sylwestra i je normalnie wypić nie umioł :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No to narka jutro na rano do roboty. :hi:

Wiesiek to jak ? Jedziecie :mysli: :gwizdanie:

[br]Dopisany: 02 Styczeń 2011, 22:38_________________________________________________

Klubowicze płacą inne składki :cool1:

I to w ojro :gwizdanie:

np. jo postawił Robertowi piwo w sylwestra i je normalnie wypić nie umioł :polew: :polew:

:ssij: Ty niedobry :bicz:

:wink4:

Opublikowano

:hi:

nara wwszystkim :hi:

Opublikowano

:hi:

nara wwszystkim :hi:

:hi:

Opublikowano

:hi:

Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku!!

Opublikowano

a decks88 też coś gadał o BT macie do niego tel. :?:

Opublikowano

a decks88 też coś gadał o BT macie do niego tel. :?:

dobrze że przypomniałeś zaraz dzwonie :embarrassed::good:

Opublikowano

a decks88 też coś gadał o BT macie do niego tel. :?:

a decks88 też coś gadał o BT macie do niego tel. :?:

dobrze że przypomniałeś zaraz dzwonie :embarrassed::good:

A obejrzyjcie ostatni post na poprzedniej stronie :gwizdanie:

Opublikowano

:hi:

nara wwszystkim :hi:

narka :hi:

:hi:

Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku!!

ooo jesteś :siema: jedziesz do BT :?:

PS. Tobie również życze wszystkiego naj.. :wink4:

Opublikowano

:hi:

nara wwszystkim :hi:

narka :hi:

:hi:

Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku!!

ooo jesteś :siema: jedziesz do BT :?:

PS. Tobie również życze wszystkiego naj.. :wink4:

pisalem juz pw ale watpie bym sie zalapal za duzo osob pewnie sie juz zapisalo

Opublikowano

A obejrzyjcie ostatni post na poprzedniej stronie :gwizdanie:

Dzwoniłem do niego ale mnie zgasił :embarrassed:

Troszkę mnie jeszcze trzyma od Sylwka :wink4:

Opublikowano

:hi:

nara wwszystkim :hi:

narka :hi:

:hi:

Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku!!

ooo jesteś :siema: jedziesz do BT :?:

PS. Tobie również życze wszystkiego naj.. :wink4:

pisalem juz pw ale watpie bym sie zalapal za duzo osob pewnie sie juz zapisalo

pojedziesz na bank - jest bardzo dużo wolnych miejsc - w tym roku nie ma opcji żeby miejsc zabrakło :wink4:

Opublikowano

pisalem juz pw ale watpie bym sie zalapal za duzo osob pewnie sie juz zapisalo

ja też nie dawno pisałem więc też niewiem czy sie załapałem ;(

Opublikowano

:hi:

Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku!!

:hi:

I Najlepszego :wink4:

Opublikowano

pojedziesz na bank - jest bardzo dużo wolnych miejsc - w tym roku nie ma opcji żeby miejsc zabrakło :wink4:

zobaczymy :> :kox: ja mam za***iste szczescie Arek coś o tym wie :> hyhy

Opublikowano

chooojowo troche z tym wyszlo wchodze patrze a tam juz ponad 500 wyswietlen se mysle no pieknie :gwizdanie:

Opublikowano

:bry: wszystkim :)

:hi:

Wilma pisz się podjedziesz ESÓSEMĄ do BT :naughty:

Jeszcze mnie nie polubisz na spocie i dopiero będzie :tongue4:

Opublikowano

3mta się Pany, ja spadam :hi:

:hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.