Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:decayed:

:polew:

Miron , przyznał się Tomek że to on :?: :!:

[br]Dopisany: 02 Styczeń 2011, 22:19_________________________________________________

a mojego braciszka chyba za jajca powiesza, teraz patrza żeś mi pw wysłoł 2 dni temu :bicz:

:mysli:

kto ?

[br]Dopisany: 02 Styczeń 2011, 22:20_________________________________________________Artur pisz się właśnie miałem szukać tel. do Ciebie !!! :wink4:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No i chyba nie pojedzie przez Ciebie :baseball: :baseball: :polew: :polew:

Tomek ja nie wiem jak Ty możesz pić , wyrzygać i z powrotem znowu to wypić :mysli::sick3:

Jak żeś już mi pokazał na tym filmiku, to już wiem że się tak da :decayed:

Opublikowano

PW poszło, obejrzymy co powie Basia narazie godo z siostrom z HH.

Tomek nie dolywej bo tego nie wypijesz.

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Tomek nie dolywej bo tego nie wypijesz.

:polew: :polew: :polew:

No wreszcie jeden wie że to Tomek :good:

Opublikowano

:decayed:

:polew:

Miron , przyznał się Tomek że to on :?: :!:

[br]Dopisany: 02 Styczeń 2011, 22:19_________________________________________________

a mojego braciszka chyba za jajca powiesza, teraz patrza żeś mi pw wysłoł 2 dni temu :bicz:

:mysli:

kto ?

[br]Dopisany: 02 Styczeń 2011, 22:20_________________________________________________Artur pisz się właśnie miałem szukać tel. do Ciebie !!! :wink4:

młody zagląda na forum zalogowany na mnie czasami i odebrał pw od Ciebie, a ja nic o tym nie wiedziałem.[br]Dopisany: 02 Styczeń 2011, 22:23_________________________________________________

PW poszło, obejrzymy co powie Basia narazie godo z siostrom z HH.

Tomek nie dolywej bo tego nie wypijesz.

:polew: :polew: :polew:

to Basia nima za wyjazdem ???

Opublikowano

Jak żeś już mi pokazał na tym filmiku, to już wiem że się tak da :decayed:

Bo Cię znajdę w tym Zabełkowie :gwizdanie:

:tongue4:

Opublikowano
:bry: wszystkim :)
Opublikowano

to Basia nima za wyjazdem ???

chopie czy to wiysz

Opublikowano

PW wysłałem

Opublikowano

PW poszło, obejrzymy co powie Basia narazie godo z siostrom z HH.

Tomek nie dolywej bo tego nie wypijesz.

:polew: :polew: :polew:

Prawie jak reklama pepsi :polew: :polew:

Opublikowano

uff PW wysłałem :> :naughty:

Opublikowano

uff PW wysłałem :> :naughty:

:good:[br]Dopisany: 02 Styczeń 2011, 22:29_________________________________________________

PW wysłałem

:good:

Opublikowano

ale bania zleksza zrobili że klubowicze itp. płacą mniej ,a reszta o 20zł wiecej troche kapa

Opublikowano

Wiesiek pisz się :!: :!: :!: :!:

Opublikowano

ale bania zleksza zrobili że klubowicze itp. płacą mniej ,a reszta o 20zł wiecej troche kapa

Ale Ty nie płacisz składek

Opublikowano

ale bania zleksza zrobili że klubowicze itp. płacą mniej ,a reszta o 20zł wiecej troche kapa

:dontknow:

[br]Dopisany: 02 Styczeń 2011, 22:31_________________________________________________

ale bania zleksza zrobili że klubowicze itp. płacą mniej ,a reszta o 20zł wiecej troche kapa

Ale Ty nie płacisz składek

ale bania zleksza zrobili że klubowicze itp. płacą mniej ,a reszta o 20zł wiecej troche kapa

Ale Ty nie płacisz składek

DOKŁADNIE :good:

Opublikowano

ale bania zleksza zrobili że klubowicze itp. płacą mniej ,a reszta o 20zł wiecej troche kapa

Klubowicze płacą inne składki :cool1:

Opublikowano

ale bania zleksza zrobili że klubowicze itp. płacą mniej ,a reszta o 20zł wiecej troche kapa

Ale Ty nie płacisz składek

a to przepraszam zwracam honor :notworthy:

Opublikowano

:bry: wszystkim :)

:hi:

Wilma pisz się podjedziesz ESÓSEMĄ do BT :naughty:

[br]Dopisany: 02 Styczeń 2011, 22:33_________________________________________________

Klubowicze płacą inne składki :cool1:

I to w ojro :gwizdanie:

Opublikowano

No to narka jutro na rano do roboty. :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.