Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

aha a seves jedzie do BT :?:

pisałem mu i na PW i SMS'a wysłałem ale nic nie odpisał , nie wiem co z nim :dontknow:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Oj napisałeś ... a ja mam tak w ciemno wierzyć? :decayed: :gwizdanie

a ja mam :?:

Eh... no dobrze, to spróbuję zaufać :wink4:

Żal psa... pozazdrościć żonie, więc nie wiem czy to dobry pomysł :naughty:

No to przynajmniej dom niech spali :gwizdanie:

:tongue4:

Jak dom ładny... to żal trochę :gwizdanie:

Opublikowano

ale tutaj piszemy o zabiciu a nie męczeniu :(

:polew: :polew: :polew:

:kox: :kox: :kox:

Opublikowano

aha a seves jedzie do BT :?:

pisałem mu i na PW i SMS'a wysłałem ale nic nie odpisał , nie wiem co z nim :dontknow:

:kwasny::disgust:

Opublikowano

chyba synek się zakochał :gwizdanie:

Opublikowano

Oj Synki Synki... ale z Was fajne wariaty :decayed::good:

Opublikowano

Oj napisałeś ... a ja mam tak w ciemno wierzyć? :decayed: :gwizdanie

a ja mam :?:

Eh... no dobrze, to spróbuję zaufać :wink4:

Żal psa... pozazdrościć żonie, więc nie wiem czy to dobry pomysł :naughty:

No to przynajmniej dom niech spali :gwizdanie:

:tongue4:

Jak dom ładny... to żal trochę :gwizdanie:

Nooooo :rolleyes:

ale tutaj piszemy o zabiciu a nie męczeniu :(

:polew: :polew: :polew:

:kox: :kox: :kox:

:polew: :polew: :polew:

Trudno ,padło na żonę

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Oj Synki Synki... ale z Was fajne wariaty :decayed::good:

Tyś też je gryfno dziołcha :naughty:

[br]Dopisany: 02 Styczeń 2011, 23:43_________________________________________________

Trudno ,padło na żonę

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Chyba wszyscy/obie strony najlepiej na tym wyjdą :naughty::kox:

Opublikowano

Oj Synki Synki... ale z Was fajne wariaty :decayed::good:

Tyś też je gryfno dziołcha :naughty:

[br]Dopisany: 02 Styczeń 2011, 23:43_________________________________________________

Trudno ,padło na żonę

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Chyba wszyscy/obie strony najlepiej na tym wyjdą :naughty::kox:

Mało tego ,żona to się może nawet cieszyć ,nie wiadomo :mysli:,czy tego nie zaaranżowała :naughty: :naughty:

:> :> :> :> :> :> :>

Opublikowano

ale tutaj piszemy o zabiciu a nie męczeniu :(

:polew: :polew: :polew:

:kox: :kox: :kox:

:polew: :polew: :polew:

Trudno ,padło na żonę

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Hahahaha byle z tego jeszcze dzieci nie było :polew: :polew: :polew:

Oj Synki Synki... ale z Was fajne wariaty :decayed::good:

Tyś też je gryfno dziołcha :naughty:

:wstydliwy::giveheart:

Opublikowano

aha a seves jedzie do BT :?:

pisałem mu i na PW i SMS'a wysłałem ale nic nie odpisał , nie wiem co z nim :dontknow:

chyba koszty naprawy go zezarly... :gwizdanie:

Opublikowano

Jutro trzeba będzie wziąść pierwszego UŻeta w tym roku :embarrassed::kox:

Opublikowano

A co to :?:[br]Dopisany: 02 Styczeń 2011, 23:48_________________________________________________ :gwizdanie: :mysli:

Opublikowano

Urlop na Żądanie :wink4:

Jeszcze nie brałem w tym roku :gwizdanie: :kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 02 Styczeń 2011, 23:49_________________________________________________Są cztery na rok :wink4:

Opublikowano

:polew:

Proste jak strzyżenie owiec , :tongue4: :>

Opublikowano

:wstydliwy::giveheart:

coś tutaj się rodzi ,czyżby nowa miłość :polew: Robert jak cie ruska mafia dopadnie to marnie cie widze :tongue4::kox:

Opublikowano

Urlop na Żądanie :wink4:

Jeszcze nie brałem w tym roku :gwizdanie: :kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 02 Styczeń 2011, 23:49_________________________________________________Są cztery na rok :wink4:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 02 Styczeń 2011, 23:50_________________________________________________A kiedyś to chciał niby już wybrać :decayed: :decayed: :decayed: :?:

Opublikowano

A mówiłem sobie dziś rano że już trzeba sobie odpuścić dziś z tym alkoholem :wstydliwy:

Opublikowano

A mówiłem sobie dziś rano że już trzeba sobie odpuścić dziś z tym alkoholem :wstydliwy:

:laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2:

Opublikowano

A kiedyś to chciał niby już wybrać :decayed: :decayed: :decayed: :?:

No w tym roku jeszcze ani dnia nie wziąłem :evil2:

:kox: :kox: :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.