Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

szukaj plusów dziewczyno ,a nie samych minusów :doh1:.

Czy Wam kobitkom trza wszystko wyłożyć jak kawę na ławę :?: :!:

Szklanka nie jest do połowy pusta,jest do połowy pełna :rant:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

szukaj plusów dziewczyno ,a nie samych minusów :doh1:.

Czy Wam kobitkom trza wszystko wyłożyć jak kawę na ławę :?: :!:

Szklanka nie jest do połowy pusta,jest do połowy pełna :rant:

:good: :good: :good: :good: :good:

[br]Dopisany: 03 Styczeń 2011, 00:15_________________________________________________Jeden z moich ulubionych filmów leci na "ALE KINO" :wink4: .... już się kończy ... a nawet skończył :gwizdanie: :kox:

Opublikowano

szukaj plusów dziewczyno ,a nie samych minusów :doh1:.

Czy Wam kobitkom trza wszystko wyłożyć jak kawę na ławę :?: :!:

Szklanka nie jest do połowy pusta,jest do połowy pełna :rant:

Lubię konkrety a nie połówki :wink4:

[br]Dopisany: 03 Styczeń 2011, 00:14_________________________________________________

O widzisz z tym też byśmy nie wytrzymali :gwizdanie:

Czyżbyś miała jakieś plany co do mnie :mysli:

Tego nie powiedziałam, jedynie wróciłam na chwilę do starego tematu :)

Opublikowano

...

:good: :good: :good: :good: :good:

:thumbup:

Opublikowano

:thumbup:

Jesteś gościu :naughty::good:

[br]Dopisany: 03 Styczeń 2011, 00:18_________________________________________________Kto z Was jaki fajny filmik ma do polecenia ?

Opublikowano

dobra ludkowie idę wrzucić coś na oko puki jest spokój, :hi:,dobrej nocki

Opublikowano

dobra ludkowie idę wrzucić coś na oko puki jest spokój, :hi:,dobrej nocki

Gdzie :baseball:

W robocie jesteś :bicz:

:tongue4:

Opublikowano

stare kino Pulp Fiction :wink4::yeah:

Opublikowano

dobra ludkowie idę wrzucić coś na oko puki jest spokój, :hi:,dobrej nocki

Baw się dobrze :hi:

A co do filmów... to zależy co lubisz... ale żadnych nowości, to Ci raczej nie powiem, bo ja to raczej wyłącznie lubię komedie i to z reguły są znane i stare jak świat :gwizdanie:

Opublikowano

stare kino Pulp Fiction :wink4::yeah:

wiem , wiem dobre , Quentin jest debeściak ale chodzi mi o coś z nowości :cool1:

Opublikowano

dobra ludkowie idę wrzucić coś na oko puki jest spokój, :hi:,dobrej nocki

Gdzie :baseball:

W robocie jesteś :bicz:

:tongue4:

Tak ale w ciągu dnia będę w w drugiej pracy i nie dam rady się kimnąć :smutas:,a jeszcze mam dwie nocki,aa po wczorajszej też nici ze spania.[br]Dopisany: 03 Styczeń 2011, 00:23_________________________________________________

stare kino Pulp Fiction :wink4::yeah:

wiem , wiem dobre , Quentin jest debeściak ale chodzi mi o coś z nowości :cool1:

Śniadanie do łóżka :buhaha: :buhaha: :buhaha: :buhaha: :buhaha: :buhaha: :buhaha: :buhaha: :buhaha: :buhaha: :buhaha:[br]Dopisany: 03 Styczeń 2011, 00:24_________________________________________________ :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 03 Styczeń 2011, 00:24_________________________________________________Przesadziłem ,wiem :embarrassed:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Niedawno ( to nie taka nowość ) oglądałem "Wyspę Tajemnic" (Shutter Island)- polecam :good: :good: :good:

Opublikowano

Z Leo Di Caprio?[br]Dopisany: 03 Styczeń 2011, 00:25_________________________________________________Bo nie wiem ,czy dobrze kojarzę?[br]Dopisany: 03 Styczeń 2011, 00:26_________________________________________________ :mysli:

Opublikowano

Tak ale w ciągu dnia będę w w drugiej pracy i nie dam rady się kimnąć :smutas:,a jeszcze mam dwie nocki,aa po wczorajszej też nici ze spania

To idź brać na łoko :wink4:

Ale nie przesadzaj ze zbieraniem na tą [b7] :gwizdanie:

[br]Dopisany: 03 Styczeń 2011, 00:26_________________________________________________

Z Leo Di Caprio?[br]Dopisany: 03 Styczeń 2011, 00:25_________________________________________________Bo nie wiem ,czy dobrze kojarzę?[br]Dopisany: 03 Styczeń 2011, 00:26_________________________________________________ :mysli:

Jawol :good:

[br]Dopisany: 03 Styczeń 2011, 00:27_________________________________________________Bardzo dobry film :good:

Opublikowano

zdałoby się w końcu taką mieć :slina:

Opublikowano

Albo z takich troszkę starszych "Eden Lake" :good:

[br]Dopisany: 03 Styczeń 2011, 00:28_________________________________________________

zdałoby się w końcu taką mieć :slina:

Przecież masz spoko brykę :wink4: jak jeździ i nic się nie dzieje po co zmieniać :wink4:

PS. nie wspominam o furze Wilmy :gwizdanie: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina:

Opublikowano

dobra idę ,puki się da :wink4:

:hi:

Jawol :good:

[br]Dopisany: 03 Styczeń 2011, 00:27_________________________________________________Bardzo dobry film :good:

Zajebis..[br]Dopisany: 03 Styczeń 2011, 00:30_________________________________________________

Albo z takich troszkę starszych "Eden Lake" :good:

[br]Dopisany: 03 Styczeń 2011, 00:28_________________________________________________

zdałoby się w końcu taką mieć :slina:

Przecież masz spoko brykę :wink4: jak jeździ i nic się nie dzieje po co zmieniać :wink4:

PS. nie wspominam o furze Wilmy

Masakra[br]Dopisany: 03 Styczeń 2011, 00:31_________________________________________________ :good: :good: :good: :good: :good:

Opublikowano

dobra idę ,puki się da :wink4:

:hi:

Idź drzymać :wink4:

:hi:

Opublikowano

Przecież masz spoko brykę :wink4: jak jeździ i nic się nie dzieje po co zmieniać :wink4:

Co jakiś czas trzeba :good:.

Kobitka zostaje więc autko do zmiany :>.[br]Dopisany: 03 Styczeń 2011, 00:32_________________________________________________ :hi:

Opublikowano

PS. nie wspominam o furze Wilmy :gwizdanie: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina:

Oj Robert... Ty żyć bez myślenia o niej nie możesz :tongue4:

dobra idę ,puki się da :wink4:

:hi:

:hi: śpij dobrze

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.