Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czarna!!! Nie lubię innych kolorów aut... :no:

Aaaa :good:

A kolor wnętrza ?

[br]Dopisany: 03 Styczeń 2011, 11:03_________________________________________________ :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

zastanawiasz się , czy szukasz w googlach :naughty:

W pracy jestem :tongue4: i wywaliło mnie na dodatek, bo 60 minut minęło.

Kolor wnętrza czarny Męczyduszo :wink4:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

W pracy jestem :tongue4: i wywaliło mnie na dodatek, bo 60 minut minęło.

:naughty:

Opublikowano

jeszcze raz spróbuje

Opublikowano

jeszcze raz spróbuje

:thumbup:

Opublikowano

W pracy jestem :tongue4: i wywaliło mnie na dodatek, bo 60 minut minęło.

:naughty:

I niedowiarek w dodatku... :gwizdanie:

Opublikowano

I niedowiarek w dodatku... :gwizdanie:

:bla: :bla: :bla:

:tongue4:[br]Dopisany: 03 Styczeń 2011, 11:15_________________________________________________A mąż kiedy wraca ?

Opublikowano

I niedowiarek w dodatku... :gwizdanie:

:bla: :bla: :bla:

:tongue4:[br]Dopisany: 03 Styczeń 2011, 11:15_________________________________________________A mąż kiedy wraca ?

Niedobry jesteś taki... ;(

12-stego najprawdopodobniej

Opublikowano

Niedobry jesteś taki... ;(

12-stego najprawdopodobniej

Przecież wiesz że to wszystko żarty :wink4:

Opublikowano

Niedobry jesteś taki... ;(

12-stego najprawdopodobniej

Przecież wiesz że to wszystko żarty :wink4:

Wiem. Ty taki poczciwy chłopaczyna jesteś, dlatego Cię lubię :wink4:

Opublikowano

Wiem. Ty taki poczciwy chłopaczyna jesteś, dlatego Cię lubię :wink4:

:wstydliwy:

Opublikowano

To co dziś 600? :naughty:

Opublikowano

To co dziś 600? :naughty:

no wieczorem jak wpadnie więcej spamowiczów :naughty:

[br]Dopisany: 03 Styczeń 2011, 11:43_________________________________________________Już Ci niewiele brakuje żeby Arka prześcignąć z ilością postów w tym wątku :gwizdanie: w tej chwili jesteś na 4 miejscu :naughty: ... masz 593 a Arek 871 - dajesz ze spamem :naughty:

Opublikowano

To co dziś 600? :naughty:

no wieczorem jak wpadnie więcej spamowiczów :naughty:

[br]Dopisany: 03 Styczeń 2011, 11:43_________________________________________________Już Ci niewiele brakuje żeby Arka prześcignąć z ilością postów w tym wątku :gwizdanie: w tej chwili jesteś na 4 miejscu :naughty: ... masz 593 a Arek 871 - dajesz ze spamem :naughty:

Jezusie już 593?! :shocked: Masakra...

Arka nie dogonię tak łatwo coś Ty :tongue4:

Spamowicze się będą bać przeskoczyć 600... :drunk:

Opublikowano

Jezusie już 593?! :shocked: Masakra...

Arka nie dogonię tak łatwo coś Ty :tongue4:

Spamowicze się będą bać przeskoczyć 600... :drunk:

Już 594 :naughty:

Opublikowano

Jezusie już 593?! :shocked: Masakra...

Arka nie dogonię tak łatwo coś Ty :tongue4:

Spamowicze się będą bać przeskoczyć 600... :drunk:

Już 594 :naughty:

A Ty starasz się uciec najdalej jak możesz żeby zasięg mojego gadania nie objął i Ciebie? :decayed: :gwizdanie:

Opublikowano

A Ty starasz się uciec najdalej jak możesz żeby zasięg mojego gadania nie objął i Ciebie? :decayed: :gwizdanie:

No mnie też możesz przegonić , czemu nie - dawaj :naughty:

Opublikowano

A Ty starasz się uciec najdalej jak możesz żeby zasięg mojego gadania nie objął i Ciebie? :decayed: :gwizdanie:

No mnie też możesz przegonić , czemu nie - dawaj :naughty:

Nie tu nie dam rady bankowo... za dużo gadasz :decayed: co mi w zasadzie pasuje, bo mam z kim :naughty:

Opublikowano

w końcu :embarrassed: wyszło :>

d929938d89d13990med.jpg

Opublikowano

w końcu :embarrassed: wyszło :>

d929938d89d13990med.jpg

:polew: :polew: :polew:

a ta rejestracja :laghing2: :laghing2: :laghing2:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.