Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:bry:

właśnie się dowiedziałem że nie będzie mnie 15 na spocie... urodziny mojego starszego ... :gwizdanie: :kwasny:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Lece na chatę, koniec roboty ufff :cool1:

Opublikowano

Zawsze jak nie ma takiego fona jak chcesz wybiera sie najlepszy i sprzedaje.

To szwagier jest już chyba z 8-10 lat , przedostatnio dostał aparat cyfrowy + oczywiście nowy tel. , ale on płaci rachunki ponad 200 zł

[br]Dopisany: 03 Styczeń 2011, 13:26_________________________________________________

:bry:

właśnie się dowiedziałem że nie będzie mnie 15 na spocie... urodziny mojego starszego ... :gwizdanie: :kwasny:

:hi:

A nie rób się ciu.. , Wilma będzie ( chyba że to o Ciebie jej chodzi :gwizdanie: ) ... i nie wymiguj się od flaszki za 500 :bicz2:

Opublikowano

Zawsze jak nie ma takiego fona jak chcesz wybiera sie najlepszy i sprzedaje.

To szwagier jest już chyba z 8-10 lat , przedostatnio dostał aparat cyfrowy + oczywiście nowy tel. , ale on płaci rachunki ponad 200 zł

No to wtedy jeszcze lepsze okazje są.

Spadam narka moze co z wieczora bryknę jeszcze. :hi:

Opublikowano

Lece na chatę, koniec roboty ufff :cool1:

:hi:

wpadnij sam jeszcze , coś czuję że będzie dziś 600 :naughty:

Opublikowano

[br]Dopisany: 03 Styczeń 2011, 13:26_________________________________________________

:bry:

właśnie się dowiedziałem że nie będzie mnie 15 na spocie... urodziny mojego starszego ... :gwizdanie: :kwasny:

:hi:

A nie rób się ciu.. , Wilma będzie ( chyba że to o Ciebie jej chodzi :gwizdanie: ) ... i nie wymiguj się od flaszki za 500 :bicz2:

On unika i mnie i flaszki :decayed:

Zawsze jak nie ma takiego fona jak chcesz wybiera sie najlepszy i sprzedaje.

To szwagier jest już chyba z 8-10 lat , przedostatnio dostał aparat cyfrowy + oczywiście nowy tel. , ale on płaci rachunki ponad 200 zł

No to wtedy jeszcze lepsze okazje są.

Spadam narka moze co z wieczora bryknę jeszcze. :hi:

:hi:

Lece na chatę, koniec roboty ufff :cool1:

:hi:

wpadnij sam jeszcze , coś czuję że będzie dziś 600 :naughty:

Jak się dobrze postarasz to i we dwoje możemy te 600 zrobić :cool1: :gwizdanie:

Opublikowano

Ja też na chwilkę spadam stąd :wink4:

:hi:

Opublikowano

Ja też na chwilkę spadam stąd :wink4:

:hi:

Oby tylko na chwilkę, bo sama tej 600tki nie zrobię :thumbdown:

Opublikowano

no nic nie zrobię niestety... on ma 14stego no i urodziny wypadają 15stego... chyba że przełożymy na niedziele ?? :gwizdanie:[br]Dopisany: 03 Styczeń 2011, 14:22_________________________________________________no ale to oczywiście za zgoda większości, nie chcę robić zamętu z mojego powodu... :wink4:

Opublikowano

no nic nie zrobię niestety... on ma 14stego no i urodziny wypadają 15stego... chyba że przełożymy na niedziele ?? :gwizdanie:[br]Dopisany: 03 Styczeń 2011, 14:22_________________________________________________no ale to oczywiście za zgoda większości, nie chcę robić zamętu z mojego powodu... :wink4:

Ja się nie wypowiadam, niech to zrobią ci, którzy się tym zajmują. Dla mnie ważne, że to ten weekend a nie inny :tongue4:

Opublikowano

w końcu :embarrassed: wyszło :>

d929938d89d13990med.jpg

Hahahaha dobre, to mi się podoba :polew: :polew: :polew:

Tylko auto średnio...przód za mało "drapieżny" :tongue4:

Jakbym blachare słyszał :polew: :polew:

Opublikowano

w końcu :embarrassed: wyszło :>

d929938d89d13990med.jpg

Hahahaha dobre, to mi się podoba :polew: :polew: :polew:

Tylko auto średnio...przód za mało "drapieżny" :tongue4:

Jakbym blachare słyszał :polew: :polew:

Blacharę tylko dlatego, że lubię jak auto dobrze wygląda? :confused4:

Opublikowano
:hi: po robocie :wink4:
Opublikowano

:hi: po robocie :wink4:

:hi:

Ja jeszcze w...

Opublikowano

w końcu :embarrassed: wyszło :>

d929938d89d13990med.jpg

Hahahaha dobre, to mi się podoba :polew: :polew: :polew:

Tylko auto średnio...przód za mało "drapieżny" :tongue4:

Jakbym blachare słyszał :polew: :polew:

Blacharę tylko dlatego, że lubię jak auto dobrze wygląda? :confused4:

Bo nikt poza Tobą auta nie skomentował :gwizdanie:

Opublikowano

:hi: po robocie :wink4:

:hi:

Ja jeszcze w...

uuu .. współczuje ale widze praca nie jest zła bo siedzisz na necie wiec luZ :>

Opublikowano

w końcu :embarrassed: wyszło :>

d929938d89d13990med.jpg

Hahahaha dobre, to mi się podoba :polew: :polew: :polew:

Tylko auto średnio...przód za mało "drapieżny" :tongue4:

Jakbym blachare słyszał :polew: :polew:

Blacharę tylko dlatego, że lubię jak auto dobrze wygląda? :confused4:

Bo nikt poza Tobą auta nie skomentował :gwizdanie:

Bo widać wszystkim innym się ono spodobało :tongue4:

:hi: po robocie :wink4:

:hi:

Ja jeszcze w...

uuu .. współczuje ale widze praca nie jest zła bo siedzisz na necie wiec luZ :>

Taki monotonny luz :wink4: niby fajnie, a jednak czasem zbyt nudno.

Opublikowano

zobaczcie tego kolesia po prostu jest mistrzem w tym co robi oraz jego inne filmiki obejrzyjcie :evil:

Opublikowano

zobaczcie tego kolesia po prostu jest mistrzem w tym co robi oraz jego inne filmiki obejrzyjcie :evil:

stare ale jare :wink4:

Opublikowano

zobaczcie tego kolesia po prostu jest mistrzem w tym co robi oraz jego inne filmiki obejrzyjcie :evil:

stare ale jare :wink4:

:kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.