Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ło jezu

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wilma smacznego :polew:

Dziękuję Ci Synku :D Chociaż Ty o mnie pomyślisz :polew:

Opublikowano

ło jezu

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:sick3:

:polew:

Opublikowano

Wilma smacznego :polew:

Dziękuję Ci Synku :D Chociaż Ty o mnie pomyślisz :polew:

:shocked:

Opublikowano

Robert tyś też pił z tej kany galilejskiej :polew:

Oj Tomek Tomek jo Ci powiem , stary a głuuuupi :gwizdanie:

Robert bo pić trza umieć ale liczy się fakt że się dobrze bawiłeś w sylwestra mimo tego że niektórych rzeczy nie pamiętasz :decayed::good::polew:

Opublikowano

Robert bo pić trza umieć ale liczy się fakt że się dobrze bawiłeś w sylwestra mimo tego że niektórych rzeczy nie pamiętasz :decayed::good::polew:

:guma:

Opublikowano

Wilma smacznego :polew:

Dziękuję Ci Synku :D Chociaż Ty o mnie pomyślisz :polew:

:shocked:

:cool1: :gwizdanie:

Opublikowano

tak się bawić w BT też mamy zamiar?

Opublikowano

Pojadłaś już ??? :kox:

[br]Dopisany: 03 Styczeń 2011, 19:56_________________________________________________

tak się bawić w BT też mamy zamiar?

Tomek pewnie tak :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew:

:tongue4:

Opublikowano

obiecajcie już dziś ,ż nikt mi dolewał nie będzie :stop::strzal:

Opublikowano

Pojadłaś już ??? :kox:

Już mi się przejadło :polew:

tak się bawić w BT też mamy zamiar?

To ja współczuję dziewczynom :tongue4:

Opublikowano

obiecajcie już dziś ,ż nikt mi dolewał nie będzie :stop::strzal:

sam sobie będziesz dolewał :cool1: .... i później sam to wypijesz :gwizdanie:

:kox: :kox: :kox:

Opublikowano

obiecajcie już dziś ,ż nikt mi dolewał nie będzie :stop::strzal:

To nie siadaj koło Roberta :decayed::polew:

Opublikowano

To nie siadaj koło Roberta :decayed::polew:

:baseball: :baseball: :baseball:

Opublikowano

dobra wpadnę później, zbieram się na nockę, jak się ponownie zaloguję to chcę tu widzieć obietnice ,że dolewek nie będzie :gwizdanie:

:>

Opublikowano

obiecajcie już dziś ,ż nikt mi dolewał nie będzie :stop::strzal:

Ja bym Ci mogła dolewać... byłbyś moim królikiem doświadczalnym :tongue4:

dobra wpadnę później, zbieram się na nockę, jak się ponownie zaloguję to chcę tu widzieć obietnice ,że dolewek nie będzie :gwizdanie:

:>

Wczoraj też prosiłeś... i sam wiesz jakie są rezultaty tych próśb :kox:

Opublikowano

... jak się ponownie zaloguję to chcę tu widzieć obietnice ,że dolewek nie będzie :gwizdanie:

no jak sobie sam nie dolejesz (ulejesz :kox:) to nie będzie :ok2:

Opublikowano

obiecajcie już dziś ,ż nikt mi dolewał nie będzie :stop::strzal:

Ja bym Ci mogła dolewać... byłbyś moim królikiem doświadczalnym :tongue4:

:sick3:

Opublikowano

obiecajcie już dziś ,ż nikt mi dolewał nie będzie :stop::strzal:

Ja bym Ci mogła dolewać... byłbyś moim królikiem doświadczalnym :tongue4:

:sick3:

Wiedziałam, że się ucieszysz :decayed:

Opublikowano

... jak się ponownie zaloguję to chcę tu widzieć obietnice ,że dolewek nie będzie :gwizdanie:

no jak sobie sam nie dolejesz (ulejesz :kox:) to nie będzie :ok2:

daj Boże [br]Dopisany: 03 Styczeń 2011, 20:10_________________________________________________

Wiedziałam, że się ucieszysz :decayed:

fest :gwizdanie:[br]Dopisany: 03 Styczeń 2011, 20:12_________________________________________________ :hi: do zaś

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.