Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Robert i jak brałeś UŻeta :?:[br]Dopisany: 03 Styczeń 2011, 21:52_________________________________________________

Tu masz te Twoje robaki :gwizdanie:

http://www.smog.pl/wideo/33647/ohyda_roku_larwy_w_nosie/

o f*ck co ty oglądasz w domu nie masz co do roboty tylko rabaki oglądać :?: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

pewnie przyjedzie bez żony :decayed::kox:

Jakoś mi się nie wydaje :cool1:

To jak z żoną przyjedzie ? :mysli: :gwizdanie: Z Tamarą :kox:

Na bank przyjedziesz z żoną.. ale chyba Cię nie zrozumiałam z tą Tamarą... :no:

Opublikowano

Tu masz te Twoje robaki :gwizdanie:

http://www.smog.pl/wideo/33647/ohyda_roku_larwy_w_nosie/

Ja pier**le :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3:

Opublikowano

Robert i jak brałeś UŻeta :?:[br]Dopisany: 03 Styczeń 2011, 21:52_________________________________________________

Tu masz te Twoje robaki :gwizdanie:

http://www.smog.pl/wideo/33647/ohyda_roku_larwy_w_nosie/

o f*ck co ty oglądasz w domu nie masz co do roboty tylko rabaki oglądać :?: :polew: :polew:

Chciałem żeby wszyscy widzieli na co się leczysz :gwizdanie:

:tongue4:

Opublikowano

Na bank przyjedziesz z żoną.. ale chyba Cię nie zrozumiałam z tą Tamarą... :no:

Ja pisałem że Twój mąż przyjedzie z (nową) żoną Tamarą :gwizdanie:

[br]Dopisany: 03 Styczeń 2011, 21:55_________________________________________________

Robert i jak brałeś UŻeta :?:

No a jak :wink4:

Opublikowano

Tu masz te Twoje robaki :gwizdanie:

http://www.smog.pl/wideo/33647/ohyda_roku_larwy_w_nosie/

Ja pier***e :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3:

Robert zaś piwo pijesz :polew: :polew:

Opublikowano

No a jak :wink4:

hyhy.. dobry jesteś :>

Opublikowano

Chciałem żeby wszyscy widzieli na co się leczysz :gwizdanie:

:tongue4:

qr** Ty masz wyjebane z godzin fest :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Tu masz te Twoje robaki :gwizdanie:

http://www.smog.pl/wideo/33647/ohyda_roku_larwy_w_nosie/

O fu.... sama nie wiem, który filmik w dniu dzisiejszym jest gorszy... :sick3: :sick3: :sick3: :sick3:

Na bank przyjedziesz z żoną.. ale chyba Cię nie zrozumiałam z tą Tamarą... :no:

Ja pisałem że Twój mąż przyjedzie z (nową) żoną Tamarą :gwizdanie:

Z Saszą wiesz! Robert... grabisz sobie na tego spota... oj grabisz... :bicz3: :bicz::bicz2: :bicz3: :baseball::vava:

Opublikowano

blant88 kupiłeś telefon?

dopiero za miesiąc bo umowa sie konczy :) ale bede brał tego HTC co ty masz albo Samsung Galaxy S (i9000) :)

Opublikowano

Ja w przyszłym tygodniu chyba biorę E52 lub 6720

Opublikowano

blant88 kupiłeś telefon?

dopiero za miesiąc bo umowa sie konczy :) ale bede brał tego HTC co ty masz albo Samsung Galaxy S (i9000) :)

I wspaniały wybór :good::decayed:

Opublikowano

Ja w przyszłym tygodniu chyba biorę E52 lub 6720

Nokia bleee :sick3:

Opublikowano

blant88 kupiłeś telefon?

dopiero za miesiąc bo umowa sie konczy :) ale bede brał tego HTC co ty masz albo Samsung Galaxy S (i9000) :)

I wspaniały wybór :good::decayed:

:good:

Opublikowano

I wspaniały wybór :good::decayed:

:>

Ja w przyszłym tygodniu chyba biorę E52 lub 6720

Nokia bleee :sick3:

hyhy..

Opublikowano
:hi: zaś[br]Dopisany: 03 Styczeń 2011, 22:05_________________________________________________doczytałem

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.