Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

a no obserwuje bo moze zmienie zdanie o noki bo narazie tez jestem zadowolony co prawda czasami mi sie zwiesi ale to raczej moja wina bo zaduzo funkcji naraz zapodam :naughty:

:hi:

I tu cała prawda , dwie trzy funkcje uruchomisz :gwizdanie: ... pisałem o tym wcześniej

no cza sie do tego przyzwyczaic albo kupic slabszy model ( mniej skomplikowany) :wink4:

Ja Ci też mogę dać się pobawić dotykowym, ale to na spocie se zobaczysz, że nie jest taki zły zwłaszcza mając i dotyk i QWERTY :tongue4:

Nie podchodzi mi to i tyle :wink4:

Tel. mam mieć normalną klawiaturę puma.gif

:wink4:

Ależ maruda... :wallbash:

a jaki masz tel :mysli:

N97

no wlasnie o tym tel mówie tez go mam co prawda mini ale n97 i sie wlasnie czasami zawiesi jak sie nie chce czekac na zalaczenie funkcji :disgust:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a jaki masz tel :mysli:

Jeżeli Ci o mnie chodziło to SE C702 (dwa lata temu wzięty z abonamentem ) nie narzekam na niego ale jak pisałem wcześniej nie ma porównania z Nokią :wink4:

[br]Dopisany: 03 Styczeń 2011, 23:33_________________________________________________Miałem dotykowego i sprzedałem w piździec na drugi dzień :wallbash: :wallbash: :wallbash: nigdy więcej takiego czegoś , to jest moje zdanie .

Opublikowano

a jaki masz tel :mysli:

Jeżeli Ci o mnie chodziło to SE C702 (dwa lata temu wzięty z abonamentem ) nie narzekam na niego ale jak pisałem wcześniej nie ma porównania z Nokią :wink4:

[br]Dopisany: 03 Styczeń 2011, 23:33_________________________________________________Miałem dotykowego i sprzedałem w piździec na drugi dzień :wallbash: :wallbash: :wallbash: nigdy więcej takiego czegoś , to jest moje zdanie .

nie no luz kazdemu sie cos innego podoba :good:

Opublikowano

Hammer wpadł , teraz on swoje teorie o Nokii wprowadzi :gwizdanie:

:tongue4:

[br]Dopisany: 03 Styczeń 2011, 23:37_________________________________________________

nie no luz kazdemu sie cos innego podoba :good:

:wink4:

Opublikowano

Ja Ci też mogę dać się pobawić dotykowym, ale to na spocie se zobaczysz, że nie jest taki zły zwłaszcza mając i dotyk i QWERTY :tongue4:

Nie podchodzi mi to i tyle :wink4:

Tel. mam mieć normalną klawiaturę puma.gif

:wink4:

Ależ maruda... :wallbash:

a jaki masz tel :mysli:

N97

no wlasnie o tym tel mówie tez go mam co prawda mini ale n97 i sie wlasnie czasami zawiesi jak sie nie chce czekac na zalaczenie funkcji :disgust:

Nie wiem mi jedyne co czasami się przytrafia, to zmiana dzwonka, ale na rok? ponad rok? użytkowania zdarzyło mi się ze 3 razy i kilka razy nie było wibracji, ale to albo mijało albo wystarczyło uruchomić na nowo telefon i git :good: Ale takie rzeczy, to zdarzały mi się i przy zwykłych telefonach.

Faktem też jest, że raczej nie męczę tego telefonu za specjalnie, bo staram się nie uruchamiać dużej ilości aplikacji naraz... Mam tylko kupę zdjęć, smsów i całkiem sporawo muzyki, ale to nie jest problemem przy 32 GB.

Opublikowano

Nokie z serii "N" są podobno tymi najbardziej "wadliwymi" , a z Waszych wypowiedzi wynika że nie jest tak źle , a nawet jest całkiem całkiem :wink4:

Opublikowano

Nokie z serii "N" są podobno tymi najbardziej "wadliwymi" , a z Waszych wypowiedzi wynika że nie jest tak źle , a nawet jest całkiem całkiem :wink4:

ja mam nokie 3210 i naprawdę daje rady = polecam :good:

Opublikowano

Hammer wpadł , teraz on swoje teorie o Nokii wprowadzi :gwizdanie:

:tongue4:

Bo to jest tak.... żeby korzsystać z nokii - nie trzeba myśleć :polew:

:tongue4:

Opublikowano

ja mam nokie 3210 i naprawdę daje rady = polecam :good:

kiedyś miałem , za***isty tel. szkoda że już takich nie robią :wallbash:

Opublikowano

Nokie z serii "N" są podobno tymi najbardziej "wadliwymi" , a z Waszych wypowiedzi wynika że nie jest tak źle , a nawet jest całkiem całkiem :wink4:

ja mam nokie 3210 i naprawdę daje rady = polecam :good:

Tyle, że jemu zależy na zdjęciach całkiem dobrej jakości...Gdyby o same gadki szło, to co innego

A co do serii N, to ja nie uważam jej za złą, ale nie jestem specem nie...

Opublikowano

Bo to jest tak.... żeby korzsystać z nokii - nie trzeba myśleć :polew:

:tongue4:

No i przez to potrzebuję taki tel. ... ach musiałeś się pochwalić :bicz2:

[br]Dopisany: 03 Styczeń 2011, 23:50_________________________________________________

ja mam nokie 3210 i naprawdę daje rady = polecam :good:

Tyle, że jemu zależy na zdjęciach całkiem dobrej jakości...Gdyby o same gadki szło, to co innego

A co do serii N, to ja nie uważam jej za złą, ale nie jestem specem nie...

Ale Miron ma stjuningowany - już z aparatem 10.5 megapixel'a :kox:

Opublikowano

Bo to jest tak.... żeby korzsystać z nokii - nie trzeba myśleć :polew:

:tongue4:

No i przez to potrzebuję taki tel. ... ach musiałeś się pochwalić :bicz2:

[br]Dopisany: 03 Styczeń 2011, 23:50_________________________________________________

ja mam nokie 3210 i naprawdę daje rady = polecam :good:

Tyle, że jemu zależy na zdjęciach całkiem dobrej jakości...Gdyby o same gadki szło, to co innego

A co do serii N, to ja nie uważam jej za złą, ale nie jestem specem nie...

Ale Miron ma stjuningowany - już z aparatem 10.5 megapixel'a :kox:

skubany na pewno najpierw rozklejał telefon żeby dołożyć koloru, a potem się wziął za rezanie bixów :decayed:

Opublikowano

... a potem się wziął za rezanie bixów :decayed:

chyba pixów :cool1:

Opublikowano

[br]Dopisany: 03 Styczeń 2011, 23:50_________________________________________________

ja mam nokie 3210 i naprawdę daje rady = polecam :good:

Tyle, że jemu zależy na zdjęciach całkiem dobrej jakości...Gdyby o same gadki szło, to co innego

A co do serii N, to ja nie uważam jej za złą, ale nie jestem specem nie...

Ale Miron ma stjuningowany - już z aparatem 10.5 megapixel'a :kox:

Wierzę, że on dba o telefon jak nikt inny :wink4:

... a potem się wziął za rezanie bixów :decayed:

chyba pixów :cool1:

On telefon już do auta porównuje :tongue4:

Opublikowano

robił wstępne testy w mikrofalówce na nokii a potem ładował bixy do piekarnika :decayed:[br]Dopisany: 03 Styczeń 2011, 23:56_________________________________________________

[br]Dopisany: 03 Styczeń 2011, 23:50_________________________________________________

ja mam nokie 3210 i naprawdę daje rady = polecam :good:

Tyle, że jemu zależy na zdjęciach całkiem dobrej jakości...Gdyby o same gadki szło, to co innego

A co do serii N, to ja nie uważam jej za złą, ale nie jestem specem nie...

Ale Miron ma stjuningowany - już z aparatem 10.5 megapixel'a :kox:

Wierzę, że on dba o telefon jak nikt inny :wink4:

... a potem się wziął za rezanie bixów :decayed:

chyba pixów :cool1:

On telefon już do auta porównuje :tongue4:

Wilma to Tobie jest i gliwicka ellyyylyta znana :gwizdanie: jesteś niezwykle ciekawym przypadkiem :tongue4:

Opublikowano

Dobra , jutra trzeba wstać o 5:00 :wallbash:

Nara wszystkim :hi:

Opublikowano

Dobra , jutra trzeba wstać o 5:00 :wallbash:

Nara wszystkim :hi:

pier**l UŻx2 :naughty:[br]Dopisany: 03 Styczeń 2011, 23:57_________________________________________________jak się bawić to się bawić, trzeba jakoś konkretnie ten nowy rok rozpocząć :decayed:

Opublikowano

On telefon już do auta porównuje :tongue4:

To już jest zboczenie :sick3:

:tongue4:

Nara :hi:

Opublikowano

robił wstępne testy w mikrofalówce na nokii a potem ładował bixy do piekarnika :decayed:[br]Dopisany: 03 Styczeń 2011, 23:56_________________________________________________

[br]Dopisany: 03 Styczeń 2011, 23:50_________________________________________________

ja mam nokie 3210 i naprawdę daje rady = polecam :good:

Tyle, że jemu zależy na zdjęciach całkiem dobrej jakości...Gdyby o same gadki szło, to co innego

A co do serii N, to ja nie uważam jej za złą, ale nie jestem specem nie...

Ale Miron ma stjuningowany - już z aparatem 10.5 megapixel'a :kox:

Wierzę, że on dba o telefon jak nikt inny :wink4:

... a potem się wziął za rezanie bixów :decayed:

chyba pixów :cool1:

On telefon już do auta porównuje :tongue4:

Wilma to Tobie jest i gliwicka ellyyylyta znana :gwizdanie: jesteś niezwykle ciekawym przypadkiem :tongue4:

Taaaak, Robert tu sprowadził wszystkich, to pokolei poznaję :naughty:

On telefon już do auta porównuje :tongue4:

To już jest zboczenie :sick3:

:tongue4:

Nara :hi:

Śpij dobrze :hi:[br]Dopisany: 03 Styczeń 2011, 23:59_________________________________________________Robert poszedł i od razu wszyscy umilkli :tongue4:

Opublikowano
:)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.