Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:)

czyżby Gliwicka elllyta też zjawiła się 15-tego w Rybniku na przyjazd tajemniczej Wilmy w ruskiej S8 prosto z warszawy ? :decayed:[br]Dopisany: 04 Styczeń 2011, 00:14_________________________________________________Wilma która o dziwo wie wszystko o wszystkich nawet o Tobie Panie Fioletoffyy :naughty:[br]Dopisany: 04 Styczeń 2011, 00:15_________________________________________________Wilma jesteś pewna że S8 na czas dojedzie ? bo tam w Rasjjjiii lubią ślady zanikać po ludziach :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

była u mnie kilka razy to i wie wszystko :)

Opublikowano

On telefon już do auta porównuje :tongue4:

To już jest zboczenie :sick3:

:tongue4:

Nara :hi:

a jak nazwać tą Twoją degustację piwa w Sylwestra :decayed: :decayed: :decayed::polew:[br]Dopisany: 04 Styczeń 2011, 00:19_________________________________________________

była u mnie kilka razy to i wie wszystko :)

Wilma to trzeba być fioletofffym aby piastować bliższe kontakty z Tobą ? :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

:)

czyżby Gliwicka elllyta też zjawiła się 15-tego w Rybniku na przyjazd tajemniczej Wilmy w ruskiej S8 prosto z warszawy ? :decayed:[br]Dopisany: 04 Styczeń 2011, 00:14_________________________________________________Wilma która o dziwo wie wszystko o wszystkich nawet o Tobie Panie Fioletoffyy :naughty:[br]Dopisany: 04 Styczeń 2011, 00:15_________________________________________________Wilma jesteś pewna że S8 na czas dojedzie ? bo tam w Rasjjjiii lubią ślady zanikać po ludziach :gwizdanie:

Zajedzie, a jak nie zajedzie, to mam pociągi, PKS-y, hulajnogę... dojadę jakoś :decayed:

[br]Dopisany: 04 Styczeń 2011, 00:19_________________________________________________

była u mnie kilka razy to i wie wszystko :)

Wilma to trzeba być fioletofffym aby piastować bliższe kontakty z Tobą ? :gwizdanie: :decayed:

Hahaha wiesz... moim ulubionym kolorem jest niebieski, więc masz szanse :polew:

A tak całkiem serio, jak zajedziesz na spota, to się poznamy bez względu na rangę :tongue4:

Opublikowano

była u mnie kilka razy to i wie wszystko :)

ale co do tego nie zaprzeczyłaś :tongue4: :gwizdanie:[br]Dopisany: 04 Styczeń 2011, 00:25_________________________________________________

:)

czyżby Gliwicka elllyta też zjawiła się 15-tego w Rybniku na przyjazd tajemniczej Wilmy w ruskiej S8 prosto z warszawy ? :decayed:[br]Dopisany: 04 Styczeń 2011, 00:14_________________________________________________Wilma która o dziwo wie wszystko o wszystkich nawet o Tobie Panie Fioletoffyy :naughty:[br]Dopisany: 04 Styczeń 2011, 00:15_________________________________________________Wilma jesteś pewna że S8 na czas dojedzie ? bo tam w Rasjjjiii lubią ślady zanikać po ludziach :gwizdanie:

Zajedzie, a jak nie zajedzie, to mam pociągi, PKS-y, hulajnogę... dojadę jakoś :decayed:

[br]Dopisany: 04 Styczeń 2011, 00:19_________________________________________________

była u mnie kilka razy to i wie wszystko :)

Wilma to trzeba być fioletofffym aby piastować bliższe kontakty z Tobą ? :gwizdanie: :decayed:

Hahaha wiesz... moim ulubionym kolorem jest niebieski, więc masz szanse :polew:

A tak całkiem serio, jak zajedziesz na spota, to się poznamy bez względu na rangę :tongue4:

spośród opcji PKP/hulajnoga jak coś wybierz tą drugą :wink4: przynajmniej prawdopodobieństwo że dotrzesz wzrośnie :wink4:

Opublikowano

[br]Dopisany: 04 Styczeń 2011, 00:25_________________________________________________

:)

czyżby Gliwicka elllyta też zjawiła się 15-tego w Rybniku na przyjazd tajemniczej Wilmy w ruskiej S8 prosto z warszawy ? :decayed:[br]Dopisany: 04 Styczeń 2011, 00:14_________________________________________________Wilma która o dziwo wie wszystko o wszystkich nawet o Tobie Panie Fioletoffyy :naughty:[br]Dopisany: 04 Styczeń 2011, 00:15_________________________________________________Wilma jesteś pewna że S8 na czas dojedzie ? bo tam w Rasjjjiii lubią ślady zanikać po ludziach :gwizdanie:

Zajedzie, a jak nie zajedzie, to mam pociągi, PKS-y, hulajnogę... dojadę jakoś :decayed:

[br]Dopisany: 04 Styczeń 2011, 00:19_________________________________________________

była u mnie kilka razy to i wie wszystko :)

Wilma to trzeba być fioletofffym aby piastować bliższe kontakty z Tobą ? :gwizdanie: :decayed:

Hahaha wiesz... moim ulubionym kolorem jest niebieski, więc masz szanse :polew:

A tak całkiem serio, jak zajedziesz na spota, to się poznamy bez względu na rangę :tongue4:

spośród opcji PKP/hulajnoga jak coś wybierz tą drugą :wink4: przynajmniej prawdopodobieństwo że dotrzesz wzrośnie :wink4:

Hahaha fakt przyglądając się poczynaniom PKP, to wszystko wskazuje, że już hulajnoga lepsza :wink4:

Opublikowano

jezdem :wink4:

Opublikowano

jezdem :wink4:

Witam ponownie :hi:

Ja za to spadam niedługo... bo do roboty nie wstanę :tongue4:

Opublikowano

A-rek tego pierwszego posta szło by już odświeżyć :wink4: :>.

Opublikowano

No mógłby, ale widać tęskni za kuligiem cały czas :>

Opublikowano

e tam jakoś dociągniemy do 599 i zadzwonimy do roberta by przeszedl na "ciemną stronę mocy" :decayed:[br]Dopisany: 04 Styczeń 2011, 00:34_________________________________________________

No mógłby, ale widać tęskni za kuligiem cały czas :>

fajnie było ,nie powiem :>

Opublikowano

e tam jakoś dociągniemy do 599 i zadzwonimy do roberta by przeszedl na "ciemną stronę mocy" :decayed:[br]Dopisany: 04 Styczeń 2011, 00:34_________________________________________________

No mógłby, ale widać tęskni za kuligiem cały czas :>

fajnie było ,nie powiem :>

Hahaha no można by spróbować w sumie... albo zrobić mu na złość i przekroczyć tą 600 stronę... :rolleyes:

Zaczynam żałować, że mnie tam nie było :decayed:

Opublikowano

jezdem :wink4:

Witam ponownie :hi:

Ja za to spadam niedługo... bo do roboty nie wstanę :tongue4:

na którą wstajesz ???

no i patrz dobrze pospamować w tej pracy bo premii nie dostaniesz :tongue4::decayed:[br]Dopisany: 04 Styczeń 2011, 00:39_________________________________________________

e tam jakoś dociągniemy do 599 i zadzwonimy do roberta by przeszedl na "ciemną stronę mocy" :decayed:[br]Dopisany: 04 Styczeń 2011, 00:34_________________________________________________

No mógłby, ale widać tęskni za kuligiem cały czas :>

fajnie było ,nie powiem :>

Hahaha no można by spróbować w sumie... albo zrobić mu na złość i przekroczyć tą 600 stronę... :rolleyes:

Zaczynam żałować, że mnie tam nie było :decayed:

ahh on tylko tak zagaduje, a tak naprawdę ma wszystko policzone i obstawia sobie kto tym razem flaszka trafi byle nie on :decayed:

Opublikowano

ahh on tylko tak zagaduje, a tak naprawdę ma wszystko policzone i obstawia sobie kto tym razem flaszka trafi byle nie on :decayed:

nie mam pytań :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

jezdem :wink4:

Witam ponownie :hi:

Ja za to spadam niedługo... bo do roboty nie wstanę :tongue4:

na którą wstajesz ???

no i patrz dobrze pospamować w tej pracy bo premii nie dostaniesz :tongue4::decayed:[br]Dopisany: 04 Styczeń 2011, 00:39_________________________________________________

e tam jakoś dociągniemy do 599 i zadzwonimy do roberta by przeszedl na "ciemną stronę mocy" :decayed:[br]Dopisany: 04 Styczeń 2011, 00:34_________________________________________________

No mógłby, ale widać tęskni za kuligiem cały czas :>

fajnie było ,nie powiem :>

Hahaha no można by spróbować w sumie... albo zrobić mu na złość i przekroczyć tą 600 stronę... :rolleyes:

Zaczynam żałować, że mnie tam nie było :decayed:

ahh on tylko tak zagaduje, a tak naprawdę ma wszystko policzone i obstawia sobie kto tym razem flaszka trafi byle nie on :decayed:

Budzik mam na 7.15, ale zanim wygramolę moje zwłoki z łóżka to jest gdzieś 7.30-7.45... lepiej mi się wstało po Sylwku niż wstając do pracy :confused4:

Powiadasz, że on nie chce stawiać... :mysli: no to trzeba go podstępem... :mysli:

Opublikowano

ahh on tylko tak zagaduje, a tak naprawdę ma wszystko policzone i obstawia sobie kto tym razem flaszka trafi byle nie on :decayed:

nie mam pytań :polew: :polew: :polew:

a potem jeszcze wmawia że niby ktoś posty usuwa :decayed: :decayed: :decayed:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

eee,chyba teraz będzie musiał on przekroczyć okrągłą cyferkę bo inaczej to pewnie :baseball: :baseball: :baseball: :baseball: :baseball: :baseball:[br]Dopisany: 04 Styczeń 2011, 00:44_________________________________________________

a potem jeszcze wmawia że niby ktoś posty usuwa :decayed: :decayed: :decayed:

:polew: :polew: :polew:

cosik tam ostatnio chiba pokminili :?:[br]Dopisany: 04 Styczeń 2011, 00:45_________________________________________________ :mysli:

Opublikowano

jezdem :wink4:

Witam ponownie :hi:

Ja za to spadam niedługo... bo do roboty nie wstanę :tongue4:

na którą wstajesz ???

no i patrz dobrze pospamować w tej pracy bo premii nie dostaniesz :tongue4::decayed:[br]Dopisany: 04 Styczeń 2011, 00:39_________________________________________________

e tam jakoś dociągniemy do 599 i zadzwonimy do roberta by przeszedl na "ciemną stronę mocy" :decayed:[br]Dopisany: 04 Styczeń 2011, 00:34_________________________________________________

No mógłby, ale widać tęskni za kuligiem cały czas :>

fajnie było ,nie powiem :>

Hahaha no można by spróbować w sumie... albo zrobić mu na złość i przekroczyć tą 600 stronę... :rolleyes:

Zaczynam żałować, że mnie tam nie było :decayed:

ahh on tylko tak zagaduje, a tak naprawdę ma wszystko policzone i obstawia sobie kto tym razem flaszka trafi byle nie on :decayed:

Budzik mam na 7.15, ale zanim wygramolę moje zwłoki z łóżka to jest gdzieś 7.30-7.45... lepiej mi się wstało po Sylwku niż wstając do pracy :confused4:

Powiadasz, że on nie chce stawiać... :mysli: no to trzeba go podstępem... :mysli:

do pracy na 8 ???

czyli albo masz blisko do pracy, albo jesteś ewenementem wśród kobiet apropo zbierania się :tongue4: :gwizdanie:[br]Dopisany: 04 Styczeń 2011, 00:45_________________________________________________

eee,chyba teraz będzie musiał on przekroczyć okrągłą cyferkę bo inaczej to pewnie :baseball: :baseball: :baseball: :baseball: :baseball: :baseball:[br]Dopisany: 04 Styczeń 2011, 00:44_________________________________________________

a potem jeszcze wmawia że niby ktoś posty usuwa :decayed: :decayed: :decayed:

:polew: :polew: :polew:

cosik tam ostatnio chiba pokminili :?:[br]Dopisany: 04 Styczeń 2011, 00:45_________________________________________________ :mysli:

gdzie tam robert przekroczył, a wszystko inne to propaganda :decayed::naughty: :naughty:

Opublikowano

Sama mu dam :bicz3: :bicz3: :bicz3: :bicz3: w końcu już tak długo mu to obiecuję... :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

jezdem :wink4:

Witam ponownie :hi:

Ja za to spadam niedługo... bo do roboty nie wstanę :tongue4:

na którą wstajesz ???

no i patrz dobrze pospamować w tej pracy bo premii nie dostaniesz :tongue4::decayed:[br]Dopisany: 04 Styczeń 2011, 00:39_________________________________________________

e tam jakoś dociągniemy do 599 i zadzwonimy do roberta by przeszedl na "ciemną stronę mocy" :decayed:[br]Dopisany: 04 Styczeń 2011, 00:34_________________________________________________

No mógłby, ale widać tęskni za kuligiem cały czas :>

fajnie było ,nie powiem :>

Hahaha no można by spróbować w sumie... albo zrobić mu na złość i przekroczyć tą 600 stronę... :rolleyes:

Zaczynam żałować, że mnie tam nie było :decayed:

ahh on tylko tak zagaduje, a tak naprawdę ma wszystko policzone i obstawia sobie kto tym razem flaszka trafi byle nie on :decayed:

Budzik mam na 7.15, ale zanim wygramolę moje zwłoki z łóżka to jest gdzieś 7.30-7.45... lepiej mi się wstało po Sylwku niż wstając do pracy :confused4:

Powiadasz, że on nie chce stawiać... :mysli: no to trzeba go podstępem... :mysli:

do pracy na 8 ???

czyli albo masz blisko do pracy, albo jesteś ewenementem wśród kobiet apropo zbierania się :tongue4: :gwizdanie:

umm... autobusy rano mi zajmują około 15 minut, ale ja się grzebię strasznie, bo jak wstanę to trzeba do wc ogarnąć trochę tę zjawę, co w lustrze widzę, potem śniadanko, na necika wbić, coś tam się umalować, znów do wcika ogarnąć kły i sru...

Opublikowano

jasne :tongue4::wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.