Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ale ja mam inną teorię ... sześćset przekroczył ... Arek zresztą jak każdą inną :gwizdanie:

:kox::kox::kox:

:tongue4:

jest coś w tym :mysli: :>

Ale się będzie musiał obstawić :evil::wink4::decayed:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

To może jak przekroczone będzie 1k stron, to niech Arek załatwi cała skrzynkę? :naughty: :gwizdanie:

jest coś w tym :mysli: :>

Ale się będzie musiał obstawić :evil::wink4::decayed:

Mądrze gadacie :naughty: :gwizdanie:

:tongue4: :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew:

:kox: :kox: :kox:

To jest chyba kot Hammera :gwizdanie: :kox:

:tongue4:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew:

Jaka mordka mała :polew: :polew: :polew:

:shocked:

Opublikowano

To jest chyba kot Hammera :gwizdanie: :kox:

:tongue4:

nie dam rady się powstrzymać :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: [br]Dopisany: 04 Styczeń 2011, 14:02_________________________________________________Jak to Tomek przeczyta :>

Opublikowano

nie dam rady się powstrzymać :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: [br]Dopisany: 04 Styczeń 2011, 14:02_________________________________________________Jak to Tomek przeczyta :>

A co na serio ma podobnego kociaka ? :naughty::kox: :kox: :kox:

Opublikowano

nie ,na szczęście ma psa :wink4: :>

Opublikowano

oooo... i jest sam pan T. :gwizdanie: :naughty:

Opublikowano

Oj straszycie chłopaka! :tongue4:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew:

:kox: :kox: :kox:

To jest chyba kot Hammera :gwizdanie: :kox:

:tongue4:

Ja miałem taką samą minę jak ten kot, jak Ty to piwo piłeś :polew: :polew: :polew:

nie ,na szczęście ma psa :wink4: :>

:good:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew:

:kox: :kox: :kox:

To jest chyba kot Hammera :gwizdanie: :kox:

:tongue4:

Ja miałem taką samą minę jak ten kot, jak Ty to piwo piłeś :polew: :polew: :polew:

nie ,na szczęście ma psa :wink4: :>

:good:

ku... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Ja miałem taką samą minę jak ten kot, jak Ty to piwo piłeś :polew: :polew: :polew:

Jak Ty piłeś :wink4:

Opublikowano

Ja miałem taką samą minę jak ten kot, jak Ty to piwo piłeś :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Dalibyście spokój już... bo to się uruchamia co ja jeść mam :tongue4:

Opublikowano

:hi:

gratulejszyn roberto :drunk: :drunk: :drunk:

THX

a co z Twoją 500 :naughty::przebiegly::drunk:

:wink4:

gratki Roberto :drunk::thumbup:

THX :wink4:

jak to co łepiemy :naughty:

Opublikowano

jak pisałeś że Cię nie będzie :cool1:

Opublikowano

Coś kręci :gwizdanie:

Opublikowano

jak pisałeś że Cię nie będzie :cool1:

ale jest możliwość że data odprawienia urodzin się zmieni, póki co nie będę zapeszał :wink4:[br]Dopisany: 04 Styczeń 2011, 14:51_________________________________________________

Coś kręci :gwizdanie:

no ciekawe co ten Twój u tych ruskich kręci :gwizdanie:

Opublikowano

[br]Dopisany: 04 Styczeń 2011, 14:51_________________________________________________

Coś kręci :gwizdanie:

no ciekawe co ten Twój u tych ruskich kręci :gwizdanie:

Nie zmieniaj tematu cwaniaczku :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.