Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A ten łysy to Saszka - jej mąż :naughty:

:kox: :kox: :kox:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

marzyciel :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew:

I to podwójny :tongue4:

Opublikowano

w takim razie musi koniecznie ze sobą zabrać siostrę bliźniaczkę i kuzynki :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Ta ruda to chyba Wilma :gwizdanie: :naughty::jerk:

:kox:

sexualna nebezpeczna :polew: :polew: :polew:

uwaga 15 stycznia :decayed: :decayed: :polew:[br]Dopisany: 04 Styczeń 2011, 15:35_________________________________________________

w takim razie musi koniecznie ze sobą zabrać siostrę bliźniaczkę i kuzynki :polew: :polew: :polew:

spokojnie je zapakuje do S8 :decayed:

Opublikowano

gorzej jak Saszka wpadnie z cała ruską mafią :gwizdanie:

Opublikowano

gorzej jak Saszka wpadnie z cała ruską mafią :gwizdanie:

no to wtedy byda ucieszony że mom chipa w moim gnojowozie :decayed:

Opublikowano

Ta ruda to chyba Wilma :gwizdanie: :naughty::jerk:

:kox:

sexualna nebezpeczna :polew: :polew: :polew:

Uwaga, bo się rozczarujesz jak zobaczysz jaki brzydki aniołecek jestem :polew:

Opublikowano

no to wtedy byda ucieszony że mom chipa w moim gnojowozie :decayed:

esósemie nie pitniesz :gwizdanie:

Opublikowano

Pany robimy jutro zorganizowany najazd na B-B :?: :naughty:

Mają spota o 17 pod Decathlonem .

Opublikowano

Uwaga, bo się rozczarujesz jak zobaczysz jaki brzydki aniołecek jestem :polew:

:mysli: ... nie , będzie dobrze :good:

Opublikowano

no to wtedy byda ucieszony że mom chipa w moim gnojowozie :decayed:

esósemie nie pitniesz :gwizdanie:

szofer się liczy :naughty: :gwizdanie:

Opublikowano

no to wtedy byda ucieszony że mom chipa w moim gnojowozie :decayed:

esósemie nie pitniesz :gwizdanie:

ale benzynie co pali średnio 10,4 litra, już jest szansa :wink4:

Opublikowano

Uwaga, bo się rozczarujesz jak zobaczysz jaki brzydki aniołecek jestem :polew:

:mysli: ... nie , będzie dobrze :good:

Czyżbyś mnie gdzieś wcześniej widział? :wink4:

Opublikowano

ale benzynie co pali średnio 10,4 litra, już jest szansa :wink4:

no w Dieslu raczej nie ma esy :wink4:

[br]Dopisany: 04 Styczeń 2011, 15:43_________________________________________________

Pany robimy jutro zorganizowany najazd na B-B :?: :naughty:

Mają spota o 17 pod Decathlonem .

ja na razie nie wiem , przejechałbym się ale jeszcze nie wiem :wink4: dam znać ... :good:

Opublikowano

Pany robimy jutro zorganizowany najazd na B-B :?: :naughty:

Mają spota o 17 pod Decathlonem .

ja na razie nie wiem , przejechałbym się ale jeszcze nie wiem :wink4:dam znać ... :good:

:good:[br]Dopisany: 04 Styczeń 2011, 15:47_________________________________________________

no w Dieslu raczej nie ma esy :wink4:

Czarna ,bez 4 -ki z przodu, BLB(ogołocone z wałków),made by Zabełków :> :wink4:

Opublikowano

no to wtedy byda ucieszony że mom chipa w moim gnojowozie :decayed:

esósemie nie pitniesz :gwizdanie:

szofer się liczy :naughty: :gwizdanie:

A na potwierdzenie tego ,dotrzymaj tempa H4mm3R'owi :gwizdanie: :cool1:.

Opublikowano

Spadam szydercy mali :D będę niedługo znów Was męczyć :tongue4::hi:

Opublikowano

no to wtedy byda ucieszony że mom chipa w moim gnojowozie :decayed:

esósemie nie pitniesz :gwizdanie:

szofer się liczy :naughty: :gwizdanie:

A na potwierdzenie tego ,dotrzymaj tempa H4mm3R'owi :gwizdanie: :cool1:.

sie jechało za nim od rybnika i nawet wyprzedziło :gwizdanie: ale nie powiem na zakrętach nie ma bata na skubanego :decayed:

Opublikowano

Pa ,pa :hi:, tacy już są faceci :wink4:[br]Dopisany: 04 Styczeń 2011, 15:56_________________________________________________

no to wtedy byda ucieszony że mom chipa w moim gnojowozie :decayed:

esósemie nie pitniesz :gwizdanie:

szofer się liczy :naughty: :gwizdanie:

A na potwierdzenie tego ,dotrzymaj tempa H4mm3R'owi :gwizdanie: :cool1:.

sie jechało za nim od rybnika i nawet wyprzedziło :gwizdanie: ale nie powiem na zakrętach nie ma bata na skubanego :decayed:

na prostej to są wszyscy dobrzy :wink4::tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.