Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jasne :tongue4::wink4:

W cóż mi nie wierzysz Synek?

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

normalnie po maratonie Sylwestrowym %%% mi w krwi brakuje chyba se piwko strzelę :decayed:

Opublikowano

normalnie po maratonie Sylwestrowym %%% mi w krwi brakuje chyba se piwko strzelę :decayed:

No to pięknie... gadam z jednym niedowiarkiem i jednym pijoczkiem... :wallbash:

Opublikowano

jasne :tongue4::wink4:

W cóż mi nie wierzysz Synek?

Że w kilka minut to wszystko i sru do pracy :polew: :polew: :polew: :polew:.Od bajek to bracia Grimm :good: :>.

Opublikowano

jasne :tongue4::wink4:

W cóż mi nie wierzysz Synek?

Że w kilka minut to wszystko i sru do pracy :polew: :polew: :polew: :polew:.Od bajek to bracia Grimm :good: :>.

Ale ja nie powiedziałam, że jeżdżę na 8, to Ty to powiedziałeś :wink4: oj te %%% się chyba Ciebie trzymają a nie Badboya :tongue4:

Opublikowano

normalnie po maratonie Sylwestrowym %%% mi w krwi brakuje chyba se piwko strzelę :decayed:

No to pięknie... gadam z jednym niedowiarkiem i jednym pijoczkiem... :wallbash:

to już sobie kulturalnie piwka nie można napić :gwizdanie: ;(

Opublikowano

normalnie po maratonie Sylwestrowym %%% mi w krwi brakuje chyba se piwko strzelę :decayed:

No to pięknie... gadam z jednym niedowiarkiem i jednym pijoczkiem... :wallbash:

to już sobie kulturalnie piwka nie można napić :gwizdanie: ;(

A pij, to nie ja z Tobą śpię, nie ja wdycham te opary :tongue4:

Opublikowano

normalnie po maratonie Sylwestrowym %%% mi w krwi brakuje chyba se piwko strzelę :decayed:

No to pięknie... gadam z jednym niedowiarkiem i jednym pijoczkiem... :wallbash:

to już sobie kulturalnie piwka nie można napić :gwizdanie: ;(

A pij, to nie ja z Tobą śpię, nie ja wdycham te opary :tongue4:

ahh wiem te fantazje, przenikają czasami mimo woli :decayed::naughty: :gwizdanie:

Opublikowano

normalnie po maratonie Sylwestrowym %%% mi w krwi brakuje chyba se piwko strzelę :decayed:

No to pięknie... gadam z jednym niedowiarkiem i jednym pijoczkiem... :wallbash:

to już sobie kulturalnie piwka nie można napić :gwizdanie: ;(

A pij, to nie ja z Tobą śpię, nie ja wdycham te opary :tongue4:

ahh wiem te fantazje, przenikają czasami mimo woli :decayed::naughty: :gwizdanie:

Nie mam fantazji związanych z pijoczkami :tongue4:

Opublikowano

normalnie po maratonie Sylwestrowym %%% mi w krwi brakuje chyba se piwko strzelę :decayed:

No to pięknie... gadam z jednym niedowiarkiem i jednym pijoczkiem... :wallbash:

to już sobie kulturalnie piwka nie można napić :gwizdanie: ;(

A pij, to nie ja z Tobą śpię, nie ja wdycham te opary :tongue4:

ahh wiem te fantazje, przenikają czasami mimo woli :decayed::naughty: :gwizdanie:

Nie mam fantazji związanych z pijoczkami :tongue4:

no dobra odstawię alkohol jak ładnie poprosisz :decayed:

Opublikowano

jasne :tongue4::wink4:

W cóż mi nie wierzysz Synek?

Że w kilka minut to wszystko i sru do pracy :polew: :polew: :polew: :polew:.Od bajek to bracia Grimm :good: :>.

Ale ja nie powiedziałam, że jeżdżę na 8, to Ty to powiedziałeś :wink4: oj te %%% się chyba Ciebie trzymają a nie Badboya :tongue4:

Jestem w pracy więc trzeźwiutki :gwizdanie: :cool1:.[br]Dopisany: 04 Styczeń 2011, 01:11_________________________________________________

no dobra odstawię alkohol jak ładnie poprosisz :decayed:

:polew:

Opublikowano

normalnie po maratonie Sylwestrowym %%% mi w krwi brakuje chyba se piwko strzelę :decayed:

No to pięknie... gadam z jednym niedowiarkiem i jednym pijoczkiem... :wallbash:

to już sobie kulturalnie piwka nie można napić :gwizdanie: ;(

A pij, to nie ja z Tobą śpię, nie ja wdycham te opary :tongue4:

ahh wiem te fantazje, przenikają czasami mimo woli :decayed::naughty: :gwizdanie:

Nie mam fantazji związanych z pijoczkami :tongue4:

no dobra odstawię alkohol jak ładnie poprosisz :decayed:

Ty to dopiero masz fantazje! :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

normalnie po maratonie Sylwestrowym %%% mi w krwi brakuje chyba se piwko strzelę :decayed:

No to pięknie... gadam z jednym niedowiarkiem i jednym pijoczkiem... :wallbash:

to już sobie kulturalnie piwka nie można napić :gwizdanie: ;(

A pij, to nie ja z Tobą śpię, nie ja wdycham te opary :tongue4:

ahh wiem te fantazje, przenikają czasami mimo woli :decayed::naughty: :gwizdanie:

Nie mam fantazji związanych z pijoczkami :tongue4:

no dobra odstawię alkohol jak ładnie poprosisz :decayed:

Ty to dopiero masz fantazje! :polew: :polew: :polew:

Bo fantazja, fantazja, bo fantazja jest od tego, aby bawić się, aby bawić, aby bawić się na całego, fantazja, lalalalalala lalalalala :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

normalnie po maratonie Sylwestrowym %%% mi w krwi brakuje chyba se piwko strzelę :decayed:

No to pięknie... gadam z jednym niedowiarkiem i jednym pijoczkiem... :wallbash:

to już sobie kulturalnie piwka nie można napić :gwizdanie: ;(

A pij, to nie ja z Tobą śpię, nie ja wdycham te opary :tongue4:

ahh wiem te fantazje, przenikają czasami mimo woli :decayed::naughty: :gwizdanie:

Nie mam fantazji związanych z pijoczkami :tongue4:

no dobra odstawię alkohol jak ładnie poprosisz :decayed:

Ty to dopiero masz fantazje! :polew: :polew: :polew:

Bo fantazja, fantazja, bo fantazja jest od tego, aby bawić się, aby bawić, aby bawić się na całego, fantazja, lalalalalala lalalalala :decayed: :decayed: :decayed:

Hahaha wcelowałeś z piosenką :decayed:

No dobra Synki pora na mnie. Łoże aż się prosi żeby spać :tongue4:

Dobranoc :hi:

Opublikowano

Stara nuta z naszego dziecińswa :gwizdanie: :wink4:[br]Dopisany: 04 Styczeń 2011, 01:17_________________________________________________dobrej nocki

Opublikowano

Stara nuta z naszego dziecińswa :gwizdanie: :wink4:[br]Dopisany: 04 Styczeń 2011, 01:17_________________________________________________dobrej nocki

pytanie tylko ile Wilma ma lat ??? :gwizdanie:[br]Dopisany: 04 Styczeń 2011, 01:18_________________________________________________

normalnie po maratonie Sylwestrowym %%% mi w krwi brakuje chyba se piwko strzelę :decayed:

No to pięknie... gadam z jednym niedowiarkiem i jednym pijoczkiem... :wallbash:

to już sobie kulturalnie piwka nie można napić :gwizdanie: ;(

A pij, to nie ja z Tobą śpię, nie ja wdycham te opary :tongue4:

ahh wiem te fantazje, przenikają czasami mimo woli :decayed::naughty: :gwizdanie:

Nie mam fantazji związanych z pijoczkami :tongue4:

no dobra odstawię alkohol jak ładnie poprosisz :decayed:

Ty to dopiero masz fantazje! :polew: :polew: :polew:

Bo fantazja, fantazja, bo fantazja jest od tego, aby bawić się, aby bawić, aby bawić się na całego, fantazja, lalalalalala lalalalala :decayed: :decayed: :decayed:

Hahaha wcelowałeś z piosenką :decayed:

No dobra Synki pora na mnie. Łoże aż się prosi żeby spać :tongue4:

Dobranoc :hi:

a więc :hi:

Opublikowano

nie mam bladego pojęcia :no: ale z też z tego powodu nie będę się zamartwiał :tongue4::wink4::decayed: [br]Dopisany: 04 Styczeń 2011, 01:21_________________________________________________dobra to jak wszyscy to wszyscy :wink4::hi: .

Opublikowano

!

Arturoo na żmudne godziny w pracy :decayed:

Opublikowano

Te nocki chyba polubię :decayed:

Opublikowano

Ruda jest dobra :naughty::decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.