Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

-moje zdanie .

No właśnie każdy ma swoje zdanie :wink4:

Poleć mi tel. nie dotykowy inny niż Nokia (nie też żaden "qwerty") :wink4: Zobaczę , porównam , przemyślę ... może kupię :wink4:

[br]Dopisany: 03 Styczeń 2011, 23:14_________________________________________________

:hi: późnym wieczorkiem

:hi:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

mi telefon połączony ze słuchawką bt potrafił się zawiesić i resetować w trakcie rozmowy,masakra,nie po to sluchawka bt na uchu by kombinowc z restartami w czasie jazdy :no: ;([br]Dopisany: 03 Styczeń 2011, 23:15_________________________________________________nokii mówię NIE,i jeszcze raz -moje zdanie :>

Opublikowano

:hi: późnym wieczorkiem

:hi:

Opublikowano

a nie moze byc dotykowy bo......................:?:

Opublikowano

robert pisałem już Ci ,sprawdź coś innego niż do tej pory :naughty::wink4:

Artur miałem ( jak pisałem wyżej nie tylko Nokie ) ale Motorolę , Samsungi , Sony Ericssony , Sagema , ... może jeszcze coś nie pamiętam :mysli: z żadnego nie byłem tak zadowolony jak z Nokii , żona ma teraz Nokię a ja mam akurat SE i nie ma porównania z jej tel. :cool1:

Opublikowano

:hi: późnym wieczorkiem

:hi:

cześć dziewczynko :>

Opublikowano

a nie moze byc dotykowy bo......................:?:

Bo nie , bo miałem i sprzedałem go w piz*u na drugi dzień :cool1:

[br]Dopisany: 03 Styczeń 2011, 23:19_________________________________________________A Diman obserwuje :gwizdanie: :naughty:

:tongue4:

Opublikowano

w piatek mam wodzisłąw od rana do 15 -16 mozemy sie spotkac gdzies w tych okolicach i popstrykasz sobie na czyms dotykowym,napiszesz sms,wprowadzisz kontakt,ustawisz budzik,wpiszesz zadanie do kalendarza,wyslesz maila,nie wiem co k..... jeszcze bedziesz chial zrobic :wink4:,wtedy mi powiesz czemu to jest BEEEEEE[br]Dopisany: 03 Styczeń 2011, 23:20_________________________________________________nie stary argumen nie bo nie jest zarezerwowany dla kobiet,inny prosze[br]Dopisany: 03 Styczeń 2011, 23:21_________________________________________________miales cos z sense(typ wyświetlacza)?

Opublikowano

a nie moze byc dotykowy bo......................:?:

Bo nie , bo miałem i sprzedałem go w piz*u na drugi dzień :cool1:

[br]Dopisany: 03 Styczeń 2011, 23:19_________________________________________________A Diman obserwuje :gwizdanie: :naughty:

:tongue4:

:hi:

a no obserwuje bo moze zmienie zdanie o noki bo narazie tez jestem zadowolony co prawda czasami mi sie zwiesi ale to raczej moja wina bo zaduzo funkcji naraz zapodam :naughty:

Opublikowano

a nie moze byc dotykowy bo......................:?:

Bo nie , bo miałem i sprzedałem go w piz*u na drugi dzień :cool1:

[br]Dopisany: 03 Styczeń 2011, 23:19_________________________________________________A Diman obserwuje :gwizdanie: :naughty:

:tongue4:

:hi:

a no obserwuje bo moze zmienie zdanie o noki bo narazie tez jestem zadowolony co prawda czasami mi sie zwiesi ale to raczej moja wina bo zaduzo funkcji naraz zapodam :naughty:

ile dwie ,trzy:?:[br]Dopisany: 03 Styczeń 2011, 23:24_________________________________________________przerabiałem to rowniez ,tez mialem do siebie wyrzuty ,że go(telefon) zamęczam ,że za dużo wymagam

Tak wymagam bo kurna do tego to chyba jest?![br]Dopisany: 03 Styczeń 2011, 23:25_________________________________________________ciśnieni mi skacze :decayed:

Opublikowano

a nie moze byc dotykowy bo......................:?:

Bo nie , bo miałem i sprzedałem go w piz*u na drugi dzień :cool1:

[br]Dopisany: 03 Styczeń 2011, 23:19_________________________________________________A Diman obserwuje :gwizdanie: :naughty:

:tongue4:

:hi:

a no obserwuje bo moze zmienie zdanie o noki bo narazie tez jestem zadowolony co prawda czasami mi sie zwiesi ale to raczej moja wina bo zaduzo funkcji naraz zapodam :naughty:

ile dwie ,trzy:?:

jedna po drugiej ze trzy i potem czasami sie zawiesi ale co zrobisz jak nie chce sie czekac aż sie skonczy jedna i wlaczy druga to tak jest :gwizdanie:

Opublikowano

Nie podchodzi mi to i tyle :wink4:

Tel. mam mieć normalną klawiaturę puma.gif

:wink4:

Opublikowano

Ja Ci też mogę dać się pobawić dotykowym, ale to na spocie se zobaczysz, że nie jest taki zły zwłaszcza mając i dotyk i QWERTY :tongue4:

Nie podchodzi mi to i tyle :wink4:

Tel. mam mieć normalną klawiaturę puma.gif

:wink4:

Ależ maruda... :wallbash:

Opublikowano

Ja Ci też mogę dać się pobawić dotykowym, ale to na spocie se zobaczysz, że nie jest taki zły zwłaszcza mając i dotyk i QWERTY :tongue4:

Nie podchodzi mi to i tyle :wink4:

Tel. mam mieć normalną klawiaturę puma.gif

:wink4:

Ależ maruda... :wallbash:

a jaki masz tel :mysli:

Opublikowano

musze odejsc od kompa ,wroce gdzies za godz.

Jakby my sie nie spisali juz to :hi:.

Przemyśł na spokojnie.Piątek może być jak najbardziej aktualny.

Opublikowano

:hi:

a no obserwuje bo moze zmienie zdanie o noki bo narazie tez jestem zadowolony co prawda czasami mi sie zwiesi ale to raczej moja wina bo zaduzo funkcji naraz zapodam :naughty:

:hi:

I tu cała prawda , dwie trzy funkcje uruchomisz :gwizdanie: ... pisałem o tym wcześniej

Opublikowano

Ja Ci też mogę dać się pobawić dotykowym, ale to na spocie se zobaczysz, że nie jest taki zły zwłaszcza mając i dotyk i QWERTY :tongue4:

Nie podchodzi mi to i tyle :wink4:

Tel. mam mieć normalną klawiaturę puma.gif

:wink4:

Ależ maruda... :wallbash:

a jaki masz tel :mysli:

N97

Opublikowano

Tak wymagam bo kurna do tego to chyba jest?!

A ja jestem zdania , że od tych "innych" funkcji ( mi niepotrzebnych w tel. ) są inne urządzenia :wink4:

Opublikowano

a nie moze byc dotykowy bo......................:?:

Bo nie , bo miałem i sprzedałem go w piz*u na drugi dzień :cool1:

[br]Dopisany: 03 Styczeń 2011, 23:19_________________________________________________A Diman obserwuje :gwizdanie: :naughty:

:tongue4:

:hi:

a no obserwuje bo moze zmienie zdanie o noki bo narazie tez jestem zadowolony co prawda czasami mi sie zwiesi ale to raczej moja wina bo zaduzo funkcji naraz zapodam :naughty:

ile dwie ,trzy:?:

jedna po drugiej ze trzy i potem czasami sie zawiesi ale co zrobisz jak nie chce sie czekac aż sie skonczy jedna i wlaczy druga to tak jest :gwizdanie:

A mi na fonie nieraz koło 25-30 programików jest uruchomionych i gdyby nie menedżer zadań to bym o tym nie wiedział ,bo nie zauważam [br]Dopisany: 03 Styczeń 2011, 23:31_________________________________________________odezwe sie jeszcze

Opublikowano

Ja Ci też mogę dać się pobawić dotykowym, ale to na spocie se zobaczysz, że nie jest taki zły zwłaszcza mając i dotyk i QWERTY :tongue4:

Nie podchodzi mi to i tyle :wink4:

Tel. mam mieć normalną klawiaturę puma.gif

:wink4:

Ależ maruda... :wallbash:

a jaki masz tel :mysli:

N97

jak z wszystkim kwestia przyzwyczajenia... chociaż sam nie jestem przekonany do dotykowych telefonów, to jednak nie muszą one być takie najgorsze jak my sobie z robertem wyobrażamy bo by ich tyle nie robili, gdyby było to gorszym rozwiązaniem niż to tradycyjne nam znane.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.