Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Trzymaj się :hi:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi: do zaś

:hi:

Opublikowano

Heh właśnie czytam w naszej gazecie, że opłaty za OC mogą wzrosnąć nawet o 30%... super :wallbash:

Opublikowano

:hi:

:hi: dawno Cię nie widziałam

Opublikowano

:hi:

:hi:

Opublikowano

:hi:

:hi: dawno Cię nie widziałam

Mijamy się :>

Heh właśnie czytam w naszej gazecie, że opłaty za OC mogą wzrosnąć nawet o 30%... super :wallbash:

Co roku tak trąbią a potem nic nie podnoszą tylko przescigają się w promocjach :wink4:
Opublikowano

:hi:

:hi: dawno Cię nie widziałam

Mijamy się :>

Heh właśnie czytam w naszej gazecie, że opłaty za OC mogą wzrosnąć nawet o 30%... super :wallbash:

Co roku tak trąbią a potem nic nie podnoszą tylko przescigają się w promocjach :wink4:

Obyś miał rację :cool1:[br]Dopisany: 03 Styczeń 2011, 20:54_________________________________________________A Robert to co i raz wlogowuje i wylogowuje owsiki chyba ma :kox:

Opublikowano

:hi:

:hi: dawno Cię nie widziałam

Jesli chodzi o ścisłośc to wogóle mnie nie Widziałaś :polew::naughty: ,ani ja Ciebie no chyba ,że.... :gwizdanie: :>
Opublikowano

:hi:

:hi: dawno Cię nie widziałam

Jesli chodzi o ścisłośc to wogóle mnie nie Widziałaś :polew::naughty: ,ani ja Ciebie no chyba ,że.... :gwizdanie: :>

Hahaha no fakt powinnam dopisać "na forum" :decayed: no i chyba się nie widzieliśmy... chyba... :gwizdanie:

Opublikowano

A Robert to co i raz wlogowuje i wylogowuje owsiki chyba ma :kox:

Robert piwo z sylwestra dopija i coś opornie mu idzie :decayed::polew:

Opublikowano

:hi:

:hi: dawno Cię nie widziałam

Jesli chodzi o ścisłośc to wogóle mnie nie Widziałaś :polew::naughty: ,ani ja Ciebie no chyba ,że.... :gwizdanie: :>

Hahaha no fakt powinnam dopisać "na forum" :decayed: no i chyba się nie widzieliśmy... chyba... :gwizdanie:

15-ego stycznia się okaże :> :> muszę uciekac do pracy się szykowac
Opublikowano

A Robert to co i raz wlogowuje i wylogowuje owsiki chyba ma :kox:

Robert piwo z sylwestra dopija i coś opornie mu idzie :decayed::polew:

Inne forum czytam i tu tylko tak "wpadam" nadrobić Wasz spam :cool1:

Opublikowano

:hi: do zas może jutra :wink4::hi:

nara :hi:

Opublikowano

:hi:

:hi: dawno Cię nie widziałam

Jesli chodzi o ścisłośc to wogóle mnie nie Widziałaś :polew::naughty: ,ani ja Ciebie no chyba ,że.... :gwizdanie: :>

Hahaha no fakt powinnam dopisać "na forum" :decayed: no i chyba się nie widzieliśmy... chyba... :gwizdanie:

15-ego stycznia się okaże :> :> muszę uciekac do pracy się szykowac

Poczekamy zobaczymy :naughty: :gwizdanie:

:hi:

A Robert to co i raz wlogowuje i wylogowuje owsiki chyba ma :kox:

Robert piwo z sylwestra dopija i coś opornie mu idzie :decayed::polew:

Inne forum czytam i tu tylko tak "wpadam" nadrobić Wasz spam :cool1:

Co to za spam jak tu co i raz mega cisza :wallbash: a miało być 600 stron dzisiaj :disgust:

Opublikowano

... a miało być 600 stron dzisiaj :disgust:

będzie jutro najwyżej , ale jutro idę już do roboty i znowu do popołudnia będzie tu cisza :gwizdanie:

Opublikowano

... a miało być 600 stron dzisiaj :disgust:

będzie jutro najwyżej , ale jutro idę już do roboty i znowu do popołudnia będzie tu cisza :gwizdanie:

No ja będę aktywna... ale jak Wy wszyscy zamierzacie milczeć, to kiszka... ;(

Opublikowano

... a miało być 600 stron dzisiaj :disgust:

będzie jutro najwyżej , ale jutro idę już do roboty i znowu do popołudnia będzie tu cisza :gwizdanie:

No ja będę aktywna... ale jak Wy wszyscy zamierzacie milczeć, to kiszka... ;(

bo wszyscy są w :dziura: :>

Opublikowano

... a miało być 600 stron dzisiaj :disgust:

będzie jutro najwyżej , ale jutro idę już do roboty i znowu do popołudnia będzie tu cisza :gwizdanie:

No ja będę aktywna... ale jak Wy wszyscy zamierzacie milczeć, to kiszka... ;(

bo wszyscy są w :dziura: :>

Chyba wystraszeni z powodu spota ze mną :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.