Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja tak też jeżdżę na dodatek z jednym palcem w nosie :kox:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Filmiki stare, Daniel wiesz za co Kain zabił Abla.

A teraz najgorsze co mogę przekazać szanownemu gronu:

Nie będę obecny na spocie 15 stycznia, powód ślub siostry :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

Nie będę obecny na spocie 15 stycznia, powód ślub siostry :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Co Wy się wszyscy Wilmy wystraszyliście ??? :mysli:

To Wiesiek teraz dopiero się dowiedziałeś ?

Opublikowano

Nie będę obecny na spocie 15 stycznia, powód ślub siostry :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Co Wy się wszyscy Wilmy wystraszyliście ??? :mysli:

To Wiesiek teraz dopiero się dowiedziałeś ?

Ewidentnie się mnie wystraszyli... to może ja jednak coś mam ze sobą zrobić?

Opublikowano

Przedstaw się to może to poskutkuje :gwizdanie:

Opublikowano

Uparty Synek jesteś znów :wink4: Mogę zagwarantować, że nie gryzę :naughty:

Opublikowano

Ja tam się Ciebie nie boję :gwizdanie:

:strachliwy::dziura:

Opublikowano

Ja tam się Ciebie nie boję :gwizdanie:

:strachliwy::dziura:

No to Ciebie mogę ugryźć na życzenie :decayed:

Opublikowano

Ja tam się Ciebie nie boję :gwizdanie:

:strachliwy::dziura:

No to Ciebie mogę ugryźć na życzenie :decayed:

to jest temat na godz.22 i późniejsze :gwizdanie: :cool1::polew:

Opublikowano

to jest temat na godz.22 i późniejsze :gwizdanie: :cool1::polew:

Artur to tylko o jednym :gwizdanie:

Opublikowano

to jest temat na godz.22 i późniejsze :gwizdanie: :cool1::polew:

Artur to tylko o jednym :gwizdanie:

Co nie... tylko to mu po głowie chodzi... :gwizdanie:

Opublikowano

dobrze ,ze tylko mi :gwizdanie: :tongue4:

Opublikowano

Wiesiek teraz dopiero się dowiedział o ślubie siostry :mysli: :gwizdanie:

[br]Dopisany: 03 Styczeń 2011, 17:24_________________________________________________

dobrze ,ze tylko mi :gwizdanie: :tongue4:

Artur Tyś to jakiś zboczuch normalnie :gwizdanie:

:tongue4:

Opublikowano

dobrze ,ze tylko mi :gwizdanie: :tongue4:

My jesteśmy grzeczni tak jak prosiłeś wczoraj :wink4:

Wiesiek teraz dopiero się dowiedział o ślubie siostry :mysli: :gwizdanie:

No cóż... różnie z rodziną bywa :tongue4:

[br]Dopisany: 03 Styczeń 2011, 17:26_________________________________________________Ależ mruczki... cisza jak makiem zasiał... a niby miało być dziś 600 stron... :(

Opublikowano

Artur Tyś to jakiś zboczuch normalnie :gwizdanie:

:tongue4:

E tam :> :gwizdanie:

Opublikowano

E tam :> :gwizdanie:

Jak każdy facet ( no może prawie każdy ) :wink4:

Widzę bryczkę w podpis wstawiłeś :naughty::good:

Opublikowano

Artur Tyś to jakiś zboczuch normalnie :gwizdanie:

:tongue4:

Nie większy od Ciebie :oczko:

W końcu znalazłem jakieś foto ,które się nadawało :)

Opublikowano

E tam :> :gwizdanie:

Jak każdy facet ( no może prawie każdy ) :wink4:

Czyżbyś mówił o sobie? :decayed:

Opublikowano

W jakimś sensie to jest zdrowe :mysli: :>.

Opublikowano

Nie większy od Ciebie :oczko:

Dokładnie :cool:

[br]Dopisany: 03 Styczeń 2011, 18:09_________________________________________________

Czyżbyś mówił o sobie? :decayed:

łojojoj ... zdziwiłabyś się :gwizdanie: :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.