Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Aj dałam pupy :wink4:

Komu :mysli:

:kox: :kox: :kox:

Tobie... :gwizdanie: ale obawiam się, że oboje się dopiero o tym dowiedzieliśmy :D

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

i coś na czasie

24c2960b7dcd7ba9med.jpg

Opublikowano

Tobie...

:blink::shocked::slina:

[br]Dopisany: 03 Styczeń 2011, 13:04_________________________________________________

24c2960b7dcd7ba9med.jpg

Jeżdżą tacy , powinni im od razu dowody rej. przy kontroli zabierać :gwizdanie:

Opublikowano

Tobie...

:blink::shocked::slina:

Nie udawaj zszokowanego :kox:

i coś na czasie

24c2960b7dcd7ba9med.jpg

:polew: :polew:

Mam nadzieję, że nasz spot tak wyglądać nie będzie :tongue4:

Opublikowano

kobieta z .................................."jajami"

5407c0de88a6c4a9med.jpg

Opublikowano

Eee Nokia jest OK sam mam 5 sztuk i działają jak ta lala.

Małemu kończy sie umowa i jadę do Play luknąc co maja lub wezmę Playstation

Opublikowano

Eee Nokia jest OK sam mam 5 sztuk i działają jak ta lala.

Małemu kończy sie umowa i jadę do Play luknąc co maja lub wezmę Playstation

Ja też właśnie w Play'u , a Wiesiek jak masz z zasięgiem ?

Opublikowano

Tobie...

:blink::shocked::slina:

Nie udawaj zszokowanego :kox:

i coś na czasie

24c2960b7dcd7ba9med.jpg

:polew: :polew:

Mam nadzieję, że nasz spot tak wyglądać nie będzie :tongue4:

chyba ,że wpadniesz na letnich :naughty: :>

Opublikowano

Ja miałem bardzo słaby zasięg , dzwoniłem do nich że już więcej nie przedłużam z nimi umowy ( jestem w Play'u już prawie 4 lata) , ale ta babka mi powiedziała że mam przełączyć na "wyszukiwanie sieci ręczne" i ustawić na Plusa , od razu 1000% poprawa i chyba z nimi przedłużę znowu umowę

[br]Dopisany: 03 Styczeń 2011, 13:10_________________________________________________Wiesiek jak nie zależy Ci na tel. to bierz PS'a :naughty:

Opublikowano

Ja miałem bardzo słaby zasięg , dzwoniłem do nich że już więcej nie przedłużam z nimi umowy ( jestem w Play'u już prawie 4 lata) , ale ta babka mi powiedziała że mam przełączyć na "wyszukiwanie sieci ręczne" i ustawić na Plusa , od razu 1000% poprawa i chyba z nimi przedłużę znowu umowę

W Play ma moja i łebol ja mam w Erze, czasami z zasięgiem mieli problemy ale ostatnio jest OK.

Spróbuje zrobic ten myk u nich w fonach.

Opublikowano

Ja miałem bardzo słaby zasięg , dzwoniłem do nich że już więcej nie przedłużam z nimi umowy ( jestem w Play'u już prawie 4 lata) , ale ta babka mi powiedziała że mam przełączyć na "wyszukiwanie sieci ręczne" i ustawić na Plusa , od razu 1000% poprawa i chyba z nimi przedłużę znowu umowę

To Wy tam macie aż takie problemy z zasięgiem?

Ja jestem w Orange (dawnej Idei) od 2002 roku i jak do tej pory nie mam aż takich problemów...

Opublikowano

Ja chciałem właśnie do Ery przejść jakbym nie przedłużał z Play'em ( ale uważam że cenowo w Play'u jest dużo lepiej )

Opublikowano

Żadne Orange to raz, a dwa Rybnik to nie Warszawa ale z zasięgiem u nas nie ma problemu tylko ustawienia sieci w Play.

Opublikowano

To Wy tam macie aż takie problemy z zasięgiem?

Ja jestem w Orange (dawnej Idei) od 2002 roku i jak do tej pory nie mam aż takich problemów...

Ja bo Tyś je ze stolycy :gwizdanie:

Opublikowano

Ja chciałem właśnie do Ery przejść jakbym nie przedłużał z Play'em ( ale uważam że cenowo w Play'u jest dużo lepiej )

Właśnie cenowo mi pasuje bardziej w Erze no i mam za free do całej EU

Opublikowano

Orange ma jeszcze gorszy zasięg niż Play :gwizdanie:

Opublikowano

Żadne Orange to raz, a dwa Rybnik to nie Warszawa ale z zasięgiem u nas nie ma problemu tylko ustawienia sieci w Play.

Dobrze, ale ja też nie siedzę wyłącznie tutaj cały rok i wiem, że poza Warszawą, w innych częściach kraju też jest ok, a cenowo też nie narzekam.

Opublikowano

Właśnie cenowo mi pasuje bardziej w Erze no i mam za free do całej EU

To już długo tam masz ?

Szwagier ostatnio przedłużał z Erą i dostał jakiś tam tel. dotykowy , a jago takie tel. wqrwiają tak jak mnie , pojechał do komisu i go sprzedał za 1300 pln :kox: kupił jakiegoś SE za 800 i jest 500 do pszowa

Opublikowano

Każdy lubi co chce :wink4:[br]Dopisany: 03 Styczeń 2011, 13:20_________________________________________________

Właśnie cenowo mi pasuje bardziej w Erze no i mam za free do całej EU

To już długo tam masz ?

Szwagier ostatnio przedłużał z Erą i dostał jakiś tam tel. dotykowy , a jago takie tel. wqrwiają tak jak mnie , pojechał do komisu i go sprzedał za 1300 pln :kox: kupił jakiegoś SE za 800 i jest 500 do pszowa

Z 6 lat.

Zawsze jak nie ma takiego fona jak chcesz wybiera sie najlepszy i sprzedaje.

Opublikowano

Dobra , idę :palacz:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.