Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

zaś to białe coś z nieba leci :kwasny:

To dobrze, przynajmniej ładniej jest :wink4:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Arek pisz się do BT miejsca jeszcze są , najwyżej zrezygnujesz :wink4: Od nas wszyscy się "załapali" ( co chcieli jechać ) :good:

[br]Dopisany: 03 Styczeń 2011, 10:10_________________________________________________

zaś to białe coś z nieba leci :kwasny:

:thumbdown:

[br]Dopisany: 03 Styczeń 2011, 10:10_________________________________________________http://www.milanos.pl/vid-27251-Blondynka-na-ruchomych-schodach.html

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

To dobrze, przynajmniej ładniej jest :wink4:

No i na narty się bryknie.

Czy ktos z Was jeździ na czymś tzn narty, decha :?:

Opublikowano

To dobrze, przynajmniej ładniej jest :wink4:

No i na narty się bryknie.

Czy ktos z Was jeździ na czymś tzn narty, decha :?:

Ja nawet nie próbowałam :tongue4: z resztą ja bym się bała, że się gdzieś na tym zabije :decayed:

Opublikowano

Ja nawet nie próbowałam :tongue4: z resztą ja bym się bała, że się gdzieś na tym zabije :decayed:

Zdaje Ci się, spróbuj a nie pożałujesz.

Opublikowano

No i na narty się bryknie.

Czy ktos z Was jeździ na czymś tzn narty, decha :?:

Swego czasu się jeździło na nartach :gwizdanie:

Arturoo pomyka na desce :decayed:

Opublikowano

Ja jakoś nigdy za bardzo nie miałem okazji , a mam kuzyna który jest instruktorem narciarskim :wink4:

Opublikowano

Ja nawet nie próbowałam :tongue4: z resztą ja bym się bała, że się gdzieś na tym zabije :decayed:

Zdaje Ci się, spróbuj a nie pożałujesz.

Racja, parę zębów w tę czy w inną stronę... :decayed:

Ale fakt... wypadałoby kiedyś spróbować :wink4: ale myślę, że szybciej na nartach, bo na desce, to jakoś sobie nie wyobrażam... taki strachodupek ze mnie :tongue4:

Ja jakoś nigdy za bardzo nie miałem okazji , a mam kuzyna który jest instruktorem narciarskim :wink4:

O moja męczydusza jest :giveheart::banan:

Opublikowano

O moja męczydusza jest :giveheart::banan:

Jaka zaś męczydupa :mysli:

:kox:

Opublikowano

O moja męczydusza jest :giveheart::banan:

Jaka zaś męczydupa :mysli:

:kox:

Taka jedna... dobra dusza zespołu :gwizdanie:

PS: Ja o duszy, Ty o pupie... :cool1:

Opublikowano

Ja jakoś nigdy za bardzo nie miałem okazji , a mam kuzyna który jest instruktorem narciarskim :wink4:

Ciebie sie pytom a ni kuzyna :cool1:

O moja męczydusza jest :giveheart

I zaś zaczynajom, tak to je jak chłop z babom sie powadzom to potym se gruchajom ja pulty na dachu.

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

O moja męczydusza jest :giveheart

I zaś zaczynajom, tak to je jak chłop z babom sie powadzom to potym se gruchajom ja pulty na dachu.

:polew: :polew: :polew:

Kiedy my grzeczni jak nigdy dotąd! :wink4:

Opublikowano

Ciebie sie pytom a ni kuzyna :cool1:

No ja powiedziałem że jeszcze nie jeździłem ( tylko na biegówkach , na "Kubalonce" :kox: )

[br]Dopisany: 03 Styczeń 2011, 10:47_________________________________________________Wilma ta wasza S8 to mniej więcej tak wygląda ? :naughty: ;(

marianis801.jpg

;( ;( ;( :slina:

A może bardziej tak

audis8w.jpg

Opublikowano

[br]Dopisany: 03 Styczeń 2011, 10:47_________________________________________________Wilma ta wasza S8 to mniej więcej tak wygląda ? :naughty: ;(

marianis801.jpg

;( ;( ;( :slina:

A może bardziej tak

audis8w.jpg

Widać jak Tyś mnie czytał... ani razu nie wspomniałam chociażby, że jest biała... nie wspomnę już o reszcie "dodatków"... ;(

Opublikowano

audis8bymariani2.jpg

audis8bymariani3.jpg

;(

[br]Dopisany: 03 Styczeń 2011, 10:56_________________________________________________To jaka ? Zielona ? :mysli:

Opublikowano

audis8bymariani2.jpg

audis8bymariani3.jpg

;(

[br]Dopisany: 03 Styczeń 2011, 10:56_________________________________________________To jaka ? Zielona ? :mysli:

Pytaliście mnie kiedyś o jej wygląd... i to z detalami... Niby tyle o mnie wiesz, a jednak...

Nie czytasz mnie uważnie :bicz3:

Opublikowano

No jaka bo nie pamiętam , zielona ?

Opublikowano

No jaka bo nie pamiętam , zielona ?

Czarna!!! Nie lubię innych kolorów aut... :no:

Opublikowano

Czarna!!! Nie lubię innych kolorów aut... :no:

Aaaa :good:

A kolor wnętrza ?

[br]Dopisany: 03 Styczeń 2011, 11:03_________________________________________________ :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

zastanawiasz się , czy szukasz w googlach :naughty:

Opublikowano

zaś to białe coś z nieba leci :kwasny:

:radocha:

Będzie miała ładne pośladki jak tak ze 3 razy w tygodniu będzie ćwiczyła :>.

No i na narty się bryknie.

Czy ktos z Was jeździ na czymś tzn narty, decha :?:

Swego czasu się jeździło na nartach :gwizdanie:

Arturoo pomyka na desce :decayed:

Prawdę gada polać mu :decayed:,bywam się poobijać nie zaprzeczę :wink4::)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.