Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:wstydliwy::giveheart:

coś tutaj się rodzi ,czyżby nowa miłość :polew: Robert jak cie ruska mafia dopadnie to marnie cie widze :tongue4::kox:

Coś Ty, on by z moim wstrętem do alkoholu nie wytrzymał :decayed:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:wstydliwy::giveheart:

coś tutaj się rodzi ,czyżby nowa miłość :polew: Robert jak cie ruska mafia dopadnie to marnie cie widze :tongue4::kox:

:OMG::mysli:

Opublikowano

:>

To przez tych ruskich tak pijesz :decayed: :?: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

Opublikowano

Nie , Wilma kogoś innego "zaskoczy" :gwizdanie: :naughty:

Opublikowano

:wstydliwy::giveheart:

coś tutaj się rodzi ,czyżby nowa miłość :polew: Robert jak cie ruska mafia dopadnie to marnie cie widze :tongue4::kox:

Coś Ty, on by z moim wstrętem do alkoholu nie wytrzymał :decayed:

On ,czy Ty :?:

Opublikowano

:>

To przez tych ruskich tak pijesz :decayed: :?: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

:nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie:

Opublikowano

:>

To przez tych ruskich tak pijesz :decayed: :?: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

:nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie:

Ty się nie śmiej :gwizdanie:

:kox:

:tongue4:

Opublikowano

0k ja zbijam trzymajcie sie :hi: bo trzeba sie wyspac bo rano do :dziura:

Opublikowano

0k ja zbijam trzymajcie sie :hi: bo trzeba sie wyspac bo rano do :dziura:

Taaaa teraz uciekasz :gwizdanie:

Opublikowano
:hi: narka, mi do końca zmiany zostało jakieś :mysli: 7 godzin jeszcze :wink4:
Opublikowano

:wstydliwy::giveheart:

coś tutaj się rodzi ,czyżby nowa miłość :polew: Robert jak cie ruska mafia dopadnie to marnie cie widze :tongue4::kox:

Coś Ty, on by z moim wstrętem do alkoholu nie wytrzymał :decayed:

On ,czy Ty :?:

Fakt... Oboje ze wzajemnością :tongue4:

0k ja zbijam trzymajcie sie :hi: bo trzeba sie wyspac bo rano do :dziura:

:hi:

Opublikowano

tez juz spadam spac o 5 wstaje, trzymcie sie i do jutra :D

Opublikowano

Fakt... Oboje ze wzajemnością :tongue4:

Tak też sobie pomyślałem :gwizdanie: :wink4:

Opublikowano

tez juz spadam spac o 5 wstaje, trzymcie sie i do jutra :D

:hi:

Ja nie wstaję , biorę UŻ :kox:

[br]Dopisany: 03 Styczeń 2011, 00:01_________________________________________________To co "klupniemy" dziś 600 :?: :!: :naughty:

Opublikowano

To co "klupniemy" dziś 600 :?: :!: :naughty:

chyba nie damy rady :no:

Opublikowano

tez juz spadam spac o 5 wstaje, trzymcie sie i do jutra :D

:hi:

Ja nie wstaję , biorę UŻ :kox:

[br]Dopisany: 03 Styczeń 2011, 00:01_________________________________________________To co "klupniemy" dziś 600 :?: :!: :naughty:

Ja to raczej średnio, bo też zaraz idę spać... jutro do pracy po 2 tygodniach nieobecności... ale może w pracy posiedzę tu pospamować jak będzie z kim :gwizdanie:

Opublikowano

To co "klupniemy" dziś 600 :?: :!: :naughty:

chyba nie damy rady :no:

Jak nie :bicz3:

:tongue4:

[br]Dopisany: 03 Styczeń 2011, 00:05_________________________________________________Dobra idę zajarać :palacz::wink4:

Opublikowano

To co "klupniemy" dziś 600 :?: :!: :naughty:

chyba nie damy rady :no:

Jak nie :bicz3:

:tongue4:

[br]Dopisany: 03 Styczeń 2011, 00:05_________________________________________________Dobra idę zajarać :palacz::wink4:

Ja od pierwszego nie zakurzyłem jeszcze :tongue4:,nie wiem ile wytrzymam :no::embarrassed:.

Spróbuję nic nie stracę ,jak to powiedział H4mm3R -szybciej będzie B7 3.0 tdi Q :slina:

Opublikowano

[br]Dopisany: 03 Styczeń 2011, 00:05_________________________________________________Dobra idę zajarać :palacz::wink4:

O widzisz z tym też byśmy nie wytrzymali :gwizdanie:

Opublikowano

Ja od pierwszego nie zakurzyłem jeszcze :tongue4:,nie wiem ile wytrzymam :no::embarrassed:.

Spróbuję nic nie stracę ,jak to powiedział H4mm3R -szybciej będzie B7 3.0 tdi Q :slina:

Takim sposobem nie uzbierasz - na co innego kasa pójdzie ( wiem to ) , ale tak trzymaj :good:

[br]Dopisany: 03 Styczeń 2011, 00:14_________________________________________________

O widzisz z tym też byśmy nie wytrzymali :gwizdanie:

Czyżbyś miała jakieś plany co do mnie :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.