Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

3mta się Pany, ja spadam :hi:

Ale już nie rzygaj :gwizdanie:

:hi:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:bry: wszystkim :)

:hi:

Wilma pisz się podjedziesz ESÓSEMĄ do BT :naughty:

Jeszcze mnie nie polubisz na spocie i dopiero będzie :tongue4:

on już cie lubi choć cie jeszcze nie widział i nawet nie wiedzac jak masz na imie :polew:

:wink4:

Opublikowano

Jeszcze mnie nie polubisz na spocie i dopiero będzie :tongue4:

Już Cię lubię :wink4::good:

Ale bardziej bym lubił jakbym poznał Twoje imię chociaż

Opublikowano

Jeszcze mnie nie polubisz na spocie i dopiero będzie :tongue4:

Już Cię lubię :wink4::good:

Ale bardziej bym lubił jakbym poznał Twoje imię chociaż

Zostało 13 dni do poznania się :giveheart: doczekasz się mojego imienia :decayed:

Opublikowano

Tak i tej esósemy :naughty:

Opublikowano

Tak i tej esósemy :naughty:

hyhy :nabijasie:

Opublikowano

Jeszcze mnie nie polubisz na spocie i dopiero będzie :tongue4:

Już Cię lubię :wink4::good:

Ale bardziej bym lubił jakbym poznał Twoje imię chociaż

Zostało 13 dni do poznania się :giveheart:

Tak i tej esósemy :naughty:

:decayed:

Ciekawe na co bardziej kolega czeka :?: :?:

Opublikowano

Arek nie jedzie do BT?

właśnie :mysli:

Opublikowano

Arek nie jedzie do BT?

niestety nie jedzie :confused4:

Opublikowano

Ciekawe na co bardziej kolega czeka :?: :?:

Na tą obiecaną flaszkę za 400 stronę :naughty:

[br]Dopisany: 02 Styczeń 2011, 23:04_________________________________________________Arek jedzie do Wörthersee i gadał mi że chyba nie wyrobi :confused4:

Opublikowano

Ciekawe na co bardziej kolega czeka :?: :?:

Na tą obiecaną flaszkę za 400 stronę :naughty:

Pamiętam o tym Krupniku... śni mi się po nocach nazwa żeby nie zapomnieć :decayed:

Opublikowano

Tylko przywieź "Krupnik" a nie "Krupniok" :naughty: choć też nie pogardzimy :wink4:

Opublikowano

72. 145,146 decks88 + Magdalena 200zł 540zł

no to jadymy :kox:

Opublikowano

Tylko przywieź "Krupnik" a nie "Krupniok" :naughty: choć też nie pogardzimy :wink4:

Nie, krupnioka nie przywiozę, bo nie lubię tej zupy, to po co się narobić tyle :gwizdanie:

Opublikowano

72. 145,146 decks88 + Magdalena 200zł 540zł

no to jadymy :kox:

:naughty:

:good: :good: :good: :good:

Opublikowano

Tylko przywieź "Krupnik" a nie "Krupniok" :naughty: choć też nie pogardzimy :wink4:

Nie, krupnioka nie przywiozę, bo nie lubię tej zupy, to po co się narobić tyle :gwizdanie:

Krupniok to też jeszcze coś innego na Śląsku :wink4:

Opublikowano

Tylko przywieź "Krupnik" a nie "Krupniok" :naughty: choć też nie pogardzimy :wink4:

Nie, krupnioka nie przywiozę, bo nie lubię tej zupy, to po co się narobić tyle :gwizdanie:

Krupniok to też jeszcze coś innego na Śląsku :wink4:

Ok, to tłumaczenie proszę ;(

Opublikowano

wszyscy z Rybnika się załapali ( ci co chcieli jechać ) :good: :good: :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.