Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pisałem że nie wiem czy dam radę , niestety też mam inne "obowiązki" :confused4::wallbash:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Następnym razem się nie Wymigasz :gwizdanie: Cię przeciągniemy tak na 3,4 biegu :naughty::tongue4:

Opublikowano

Pany lista do BT już jest !!!!!

Opublikowano

Pisałem że nie wiem czy dam radę , niestety też mam inne "obowiązki" :confused4::wallbash:

Jak to w niedziela-Ktos ta flacha musi obalic :kox: :kox: :evil:
Opublikowano

kto ma nr. tel do Daniela ????

Opublikowano

Pany lista do BT już jest !!!!!

wiem widziałem:)

pw poszło :wink4:

Opublikowano

Andrzej czamu nie odbierasz tel ??? !!!

Opublikowano

Tak się bawił Robert w sylwestra :decayed:

http://ogur69.wrzuta.pl/film/18aKeuPxUKG/piwo-imprezka

no stary ale mi sie dzwigo masakra ale bania :sick3: :sick3:

Opublikowano

wzywany abonent :bla: :bla: :bla:

Opublikowano

no stary ale mi sie dzwigo masakra ale bania :sick3: :sick3:

to nie jo :cool1: przypatrz się to Tomek :gwizdanie:

ten co wyżej post napisał :gwizdanie:

[br]Dopisany: 02 Styczeń 2011, 22:10_________________________________________________dawać nr tel do Blanta !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Opublikowano

Pany piszecie się do BT czy nie :?: :gwizdanie:

ja sie pisze i cały czas poluje na zapisy :>

Opublikowano

no stary ale mi sie dzwigo masakra ale bania :sick3: :sick3:

to nie jo :cool1: przypatrz się to Tomek :gwizdanie:

ten co wyżej post napisał :gwizdanie:

[br]Dopisany: 02 Styczeń 2011, 22:10_________________________________________________dawać nr tel do Blanta !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

dowołeś znac Wieśkowi ????

Opublikowano

2 / 3 posty wyżej !!!

Opublikowano

no stary ale mi sie dzwigo masakra ale bania :sick3: :sick3:

to nie jo :cool1: przypatrz się to Tomek :gwizdanie:

ten co wyżej post napisał :gwizdanie:

Ta akurat :decayed: już mi Miron pisał czy to na pewno Ty, bo jak tak to nie chce z Tobą do BT jechać :polew: :polew:

Opublikowano

Wiesiek już wie :wink4:

[br]Dopisany: 02 Styczeń 2011, 22:14_________________________________________________

Ta akurat :decayed: już mi Miron pisał czy to na pewno Ty, bo jak tak to nie chce z Tobą do BT jechać :polew: :polew:

Przyznałeś się że to Ty :?: :!: :gwizdanie:

Opublikowano

Ta akurat :decayed: już mi Miron pisał czy to na pewno Ty, bo jak tak to nie chce z Tobą do BT jechać :polew: :polew:

Przyznałeś się że to Ty :?: :!: :gwizdanie:

No i chyba nie pojedzie przez Ciebie :baseball: :baseball: :polew: :polew:

Opublikowano

No i chyba nie pojedzie przez Ciebie :baseball: :baseball: :polew: :polew:

Tomek ja nie wiem jak Ty możesz pić , wyrzygać i z powrotem znowu to wypić :mysli::sick3:

Opublikowano

Wiesiek już wie :wink4:

[br]Dopisany: 02 Styczeń 2011, 22:14_________________________________________________

Ta akurat :decayed: już mi Miron pisał czy to na pewno Ty, bo jak tak to nie chce z Tobą do BT jechać :polew: :polew:

Przyznałeś się że to Ty :?: :!: :gwizdanie:

a mojego braciszka chyba za jajca powiesza, teraz patrza żeś mi pw wysłoł 2 dni temu :bicz:

Opublikowano

no stary ale mi sie dzwigo masakra ale bania :sick3: :sick3:

to nie jo :cool1: przypatrz się to Tomek :gwizdanie:

ten co wyżej post napisał :gwizdanie:

Ta akurat :decayed: już mi Miron pisał czy to na pewno Ty, bo jak tak to nie chce z Tobą do BT jechać :polew: :polew:

:decayed:

:polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.