Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie większy od Ciebie :oczko:

Dokładnie :cool:

[br]Dopisany: 03 Styczeń 2011, 18:09_________________________________________________

Czyżbyś mówił o sobie? :decayed:

łojojoj ... zdziwiłabyś się :gwizdanie: :kox:

Oj ciii... mieliśmy być grzeczni zgodnie z wczorajszą prośbą,a Ty tak to wkopałeś! :bicz3: :bicz3: :bicz3:

dałeś pupy...

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

łojojoj ... zdziwiłabyś się :gwizdanie: :kox:

Widać ,że ślązak z krwi i kości . :>[br]Dopisany: 03 Styczeń 2011, 18:14_________________________________________________

dałeś pupy...

to macie remis :wink4:

Opublikowano

Widać ,że ślązak z krwi i kości . :>

crazy.gif :wink4:

Opublikowano

łojojoj ... zdziwiłabyś się :gwizdanie: :kox:

Widać ,że ślązak z krwi i kości . :>

No to...zobaczymy jacy będą Ślązacy na spocie :gwizdanie:[br]Dopisany: 03 Styczeń 2011, 18:22_________________________________________________Chyba, że wszyscy uciekną przede mną :tongue4:

Opublikowano

:hi: z wieczora i po przeczytaniu spamu

zaczynam montowac u siebie cb radio :gwizdanie:[br]Dopisany: 03 Styczeń 2011, 18:29_________________________________________________wogole macie jakis pomysl jak malo inwazyjnie przeciagnac kable pod polke pod kierownica?

Opublikowano

Chyba, że wszyscy uciekną przede mną :tongue4:

Też tak może być :gwizdanie: ,tym bardziej ,że wysyp imprez się zrobił w styczniu :tongue4::wink4:.

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

a niby miała być największa frekwencja :tongue4:

Opublikowano

a może będzie odwrotnie i będzie najmniejsza :mysli: :gwizdanie:

Opublikowano

a może będzie odwrotnie i będzie najmniejsza :mysli: :gwizdanie:

No tak... zajadę sama :D

Opublikowano
:mysli::wink4:[br]Dopisany: 03 Styczeń 2011, 18:42_________________________________________________tak cienko z frekwencją być nie powinno :wink4:
Opublikowano

Dobrze dodałeś "nie powinno", ale pewności nie ma... na razie wszystko zmierza ku mej skromnej teorii :tongue4:

Opublikowano

Artur Tyś to jakiś zboczuch normalnie :gwizdanie:

:tongue4:

Nie większy od Ciebie :oczko:

W końcu znalazłem jakieś foto ,które się nadawało :)

Niebieska chmurka z 2.8T V6 ze stajni MG :decayed::D

Opublikowano

Artur Tyś to jakiś zboczuch normalnie :gwizdanie:

:tongue4:

Nie większy od Ciebie :oczko:

W końcu znalazłem jakieś foto ,które się nadawało :)

Niebieska chmurka z 2.8T V6 ze stajni MG :decayed::D

Coś Ty wziął :shocked:[br]Dopisany: 03 Styczeń 2011, 18:52_________________________________________________Podziel się :decayed:

Opublikowano

to te piwo go jeszcze trzyma z Sylwestra , co go wyrzygał a potem wypił z powrotem :gwizdanie:

:kox:

Opublikowano

to te piwo go jeszcze trzyma z Sylwestra , co go wyrzygał a potem wypił z powrotem :gwizdanie:

:kox:

O fu... Robert ja akurat jem... :sick3:

Opublikowano

to te piwo go jeszcze trzyma z Sylwestra , co go wyrzygał a potem wypił z powrotem :gwizdanie:

:kox:

Robert tyś też pił z tej kany galilejskiej :polew:

Opublikowano

dalej mówicie o o tej " kanie " :?:

:sick3::polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 03 Styczeń 2011, 19:40_________________________________________________masakra -POZIOM HARD

Opublikowano

Robert tyś też pił z tej kany galilejskiej :polew:

Oj Tomek Tomek jo Ci powiem , stary a głuuuupi :gwizdanie:

:sick3:

:tongue4:

Opublikowano

To było po prostu obrzydliwe... :sick3:

Opublikowano

Wilma smacznego :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.