Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

... a miało być 600 stron dzisiaj :disgust:

będzie jutro najwyżej , ale jutro idę już do roboty i znowu do popołudnia będzie tu cisza :gwizdanie:

No ja będę aktywna... ale jak Wy wszyscy zamierzacie milczeć, to kiszka... ;(

bo wszyscy są w :dziura: :>

Chyba wystraszeni z powodu spota ze mną :tongue4:

Już się tak nie przychlebiaj "księżniczko" :gwizdanie: :tongue4:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

... a miało być 600 stron dzisiaj :disgust:

będzie jutro najwyżej , ale jutro idę już do roboty i znowu do popołudnia będzie tu cisza :gwizdanie:

No ja będę aktywna... ale jak Wy wszyscy zamierzacie milczeć, to kiszka... ;(

bo wszyscy są w :dziura: :>

Chyba wystraszeni z powodu spota ze mną :tongue4:

nie będzie tak źle my Ślązacy każdego witamy pozytywnie :cool1: :>[br]Dopisany: 03 Styczeń 2011, 21:31_________________________________________________a Robert pewnie cie przytuli :kox::naughty:

Opublikowano

To rozumiem, że chociaż Wy dwaj nie odwołacie swojego przybycia? :naughty:

br]Dopisany: 03 Styczeń 2011, 21:31_________________________________________________a Robert pewnie cie przytuli :kox::naughty:

Skąd to twierdzenie? :cool1:

Opublikowano

ja powinienem być :)

śląska intuicja :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

Opublikowano

A to ciekawe... ciekawe... :mysli:

Żona by go chyba zabiła, więc coś ta Twoja śląska intuicja legła w gruzach :gwizdanie:

Opublikowano

Wilmo ale rozumiem że przyjedziesz sama :?: :>

a twój chłop już przyjechoł z tych Rusów :?: :tongue4:

:wink4:[br]Dopisany: 03 Styczeń 2011, 21:37_________________________________________________

A to ciekawe... ciekawe... :mysli:

Żona by go chyba zabiła, więc coś ta Twoja śląska intuicja legła w gruzach :gwizdanie:

pewnie przyjedzie bez żony :decayed::kox:

Opublikowano

Wilmo ale rozumiem że przyjedziesz sama :?: :>

a twój chłop już przyjechoł z tych Rusów :?: :tongue4:

:wink4:

Sama :tongue4:

Jeszcze nie przyjechał.

[br]Dopisany: 03 Styczeń 2011, 21:37_________________________________________________

A to ciekawe... ciekawe... :mysli:

Żona by go chyba zabiła, więc coś ta Twoja śląska intuicja legła w gruzach :gwizdanie:

pewnie przyjedzie bez żony :decayed::kox:

Jakoś mi się nie wydaje :cool1:

Opublikowano

A to ciekawe... ciekawe... :mysli:

Żona by go chyba zabiła, więc coś ta Twoja śląska intuicja legła w gruzach :gwizdanie:

pewnie przyjedzie bez żony :decayed::kox:

Robert ma krótki łańcuch więc żona też będzie :decayed:

Opublikowano

pewnie przyjedzie bez żony :decayed::kox:

Jakoś mi się nie wydaje :cool1:

To jak z żoną przyjedzie ? :mysli: :gwizdanie: Z Tamarą :kox:

[br]Dopisany: 03 Styczeń 2011, 21:43_________________________________________________

Robert ma krótki łańcuch więc żona też będzie :decayed:

Ty zbjyrosz :gwizdanie:

Opublikowano

A to ciekawe... ciekawe... :mysli:

Żona by go chyba zabiła, więc coś ta Twoja śląska intuicja legła w gruzach :gwizdanie:

pewnie przyjedzie bez żony :decayed::kox:

Dobre :sarcastic:

Robert ma krótki łańcuch więc żona też będzie :decayed:

Opublikowano

A Robert to co i raz wlogowuje i wylogowuje owsiki chyba ma :kox:

Robert piwo z sylwestra dopija i coś opornie mu idzie :decayed::polew:

Inne forum czytam i tu tylko tak "wpadam" nadrobić Wasz spam :cool1:

pewnie kupa.eu czytasz :baseball: :baseball:

Opublikowano

Robert pewnie cie przytuli :kox::naughty:

Bieresz jakieś leki ?

[br]Dopisany: 03 Styczeń 2011, 21:45_________________________________________________

pewnie kupa.eu czytasz :baseball: :baseball:

No a jak jestem tam VIPem :naughty:

:tongue4:

Opublikowano

Robert pewnie cie przytuli :kox::naughty:

Bieresz jakieś leki ?

Na robaki :polew: :polew:[br]Dopisany: 03 Styczeń 2011, 21:47_________________________________________________

pewnie kupa.eu czytasz :baseball: :baseball:

No a jak jestem tam VIPem :naughty:

:tongue4:

ja Ty ja :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

Bieresz jakieś leki ?

Na robaki :polew: :polew:

Ty coś wiesz o tym , nie :naughty: Brałeś takie na jakieś robactwo :gwizdanie:

Opublikowano

Robert pewnie cie przytuli :kox::naughty:

Bieresz jakieś leki ?

no dziennie Rutinoscorbin :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Bieresz jakieś leki ?

Na robaki :polew: :polew:

Ty coś wiesz o tym , nie :naughty: Brałeś takie na jakieś robactwo :gwizdanie:

Adwokat blanta88 :mysli:

Opublikowano

Adwokat blanta88 :mysli:

Chyba diabła :kox:

Opublikowano

Bieresz jakieś leki ?

Na robaki :polew: :polew:

Ty coś wiesz o tym , nie :naughty: Brałeś takie na jakieś robactwo :gwizdanie:

Adwokat blanta88 :mysli:

:good::)

Opublikowano

:good::)

A Ty nie fikej :gwizdanie:

:tongue4:

:wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.