Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ty masz 100 , ja 400... Robert miał przekroczyć, to go na choroby wzięło... :wallbash:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ty masz 100 , ja 400... Robert miał przekroczyć, to go na choroby wzięło... :wallbash:

on tak ma już od 100 jak się zbliża to go nie ma :gwizdanie:
Opublikowano

Ty masz 100 , ja 400... Robert miał przekroczyć, to go na choroby wzięło... :wallbash:

on tak ma już od 100 jak się zbliża to go nie ma :gwizdanie:

Dobrze się wymiguje chłopak... ale za to widzę, że Miron tu zagląda co i raz, to może on by chciał przekroczyć magiczne 600 stron :gwizdanie:

Opublikowano

ostatni mój post i czekamy na Roberta :cool1:

Opublikowano

Źle przeliczyłeś... po 16 postów na stronę (włącznie z głównym Arka)... Twój był 15sty, więc teraz czekamy na Roberta :decayed:

Opublikowano

Dobra dobra jest sześćset no i co :?:

:wink4::tongue4:

Opublikowano

już myślałem że do wieczora będę czekał gratulacje :good:

Opublikowano

Noooo gratulujemy :decayed: :oklaski: :oklaski: :oklaski:

To teraz możemy pogadać dalej :decayed:

Jak się czujesz Męczyduszo? Poszedłeś Ty do lekarza w końcu?

Opublikowano

Robert zamiast telefonu wziąłem PS3.

Co do dotykowych tel. masz rację szajs jak nic sam takiego się pozbyłem i nawet syn go nie chciał, a ten rewelacyjny Android to badziew totalny. ;(

Ładują ten system do tel. bo jest za darmo i tyle, nie wiem nad czym wszyscy się zachwycają.

Byś poużywał ten system w sensownym tel. to byś wiedział :cool1:

A w jakim HTC, Szajsung, SE bo wszystkie miałem w ręcach i każdy jak dla mnie jest słaby z powodu zasranego Androida.

Przechwalony ten system jak nic i tak jak pisałem wszyscy go ładują bo to darmocha.

No chociaż Wiesiek wie co jest :good: a co :thumbdown: , tak jak piszesz niestety młodzież :kox: zachwyca się się takimi ciulstwami że szkoda gadać :wallbash: do internetetu mam np. laptopa , a jak ktoś włącza sześć aplikacji na raz i potem narzeka ze mu się tel. wiesza to dla mnie pomyłka jakaś , mi nawet laptop czasami jak za dużo kart i inny pierdół pootwieram to przymula ... dobra ale koniec na temat tel. :wink4:

[br]Dopisany: 04 Styczeń 2011, 13:30_________________________________________________

już myślałem że do wieczora będę czekał gratulacje :good:

:hi:

Dzięki :embarrassed:

Najlepszego w Nowym Roku :wink4:

Noooo gratulujemy :decayed: :oklaski: :oklaski: :oklaski:

To teraz możemy pogadać dalej :decayed:

Jak się czujesz Męczyduszo? Poszedłeś Ty do lekarza w końcu?

Dzięki :embarrassed:

Nie nie poszedłem , teraz dopiero wylazłem z łóżka :kox:

Opublikowano

Noooo gratulujemy :decayed: :oklaski: :oklaski: :oklaski:

To teraz możemy pogadać dalej :decayed:

Jak się czujesz Męczyduszo? Poszedłeś Ty do lekarza w końcu?

Dzięki :embarrassed:

Nie nie poszedłem , teraz dopiero wylazłem z łóżka :kox:

A jak się czujesz Męczyduszo pytałam także :cool1:

Opublikowano

Dobrze i źle :sick3:

Opublikowano

No to żeśmy się dużo dowiedzieli :tongue4:

Opublikowano

No troszkę lepiej :(

Opublikowano

No troszkę lepiej :(

No i taką odpowiedź można zrozumieć! :wink4:

Ale skąd te smutasy, to nadal jest zagadka...

Opublikowano

Dobra dobra jest sześćset no i co :?:

:wink4::tongue4:

:hi:

gratulejszyn roberto :drunk: :drunk: :drunk:

Opublikowano

gratki Roberto :drunk::thumbup:

Opublikowano

:hi:

gratulejszyn roberto :drunk: :drunk: :drunk:

THX

a co z Twoją 500 :naughty::przebiegly::drunk:

:wink4:

gratki Roberto :drunk::thumbup:

THX :wink4:

Opublikowano

Robert zamiast telefonu wziąłem PS3.

Co do dotykowych tel. masz rację szajs jak nic sam takiego się pozbyłem i nawet syn go nie chciał, a ten rewelacyjny Android to badziew totalny. ;(

Ładują ten system do tel. bo jest za darmo i tyle, nie wiem nad czym wszyscy się zachwycają.

Byś poużywał ten system w sensownym tel. to byś wiedział :cool1:

A w jakim HTC, Szajsung, SE bo wszystkie miałem w ręcach i każdy jak dla mnie jest słaby z powodu zasranego Androida.

Przechwalony ten system jak nic i tak jak pisałem wszyscy go ładują bo to darmocha.

No chociaż Wiesiek wie co jest :good: a co :thumbdown: , tak jak piszesz niestety młodzież :kox: zachwyca się się takimi ciulstwami że szkoda gadać :wallbash: do internetetu mam np. laptopa , a jak ktoś włącza sześć aplikacji na raz i potem narzeka ze mu się tel. wiesza to dla mnie pomyłka jakaś , mi nawet laptop czasami jak za dużo kart i inny pierdół pootwieram to przymula ... dobra ale koniec na temat tel. :wink4:

[br]Dopisany: 04 Styczeń 2011, 13:30_________________________________________________

już myślałem że do wieczora będę czekał gratulacje :good:

:hi:

Dzięki :embarrassed:

Najlepszego w Nowym Roku :wink4:

Noooo gratulujemy :decayed: :oklaski: :oklaski: :oklaski:

To teraz możemy pogadać dalej :decayed:

Jak się czujesz Męczyduszo? Poszedłeś Ty do lekarza w końcu?

Dzięki :embarrassed:

Nie nie poszedłem , teraz dopiero wylazłem z łóżka :kox:

Ok.

Opublikowano

Ale ja mam inną teorię ... sześćset przekroczył ... Arek zresztą jak każdą inną :gwizdanie:

:kox::kox::kox:

:tongue4:

Opublikowano

Ale ja mam inną teorię ... sześćset przekroczył ... Arek zresztą jak każdą inną :gwizdanie:

:kox::kox::kox:

:tongue4:

To może jak przekroczone będzie 1k stron, to niech Arek załatwi cała skrzynkę? :naughty: :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.