Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czarna ,bez 4 -ki z przodu, BLB(ogołocone z wałków),made by Zabełków :> :wink4:

Hammer ma S ... ale nie S8 :gwizdanie: :kox:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dsc01018p.jpg

łoo matko :slina:

Opublikowano

Czarna ,bez 4 -ki z przodu, BLB(ogołocone z wałków),made by Zabełków :> :wink4:

Hammer ma S ... ale nie S8 :gwizdanie: :kox:

Ja to wiem :wink4:[br]Dopisany: 04 Styczeń 2011, 16:04_________________________________________________

dsc01018p.jpg

:slina:

:wink4: :>[br]Dopisany: 04 Styczeń 2011, 16:05_________________________________________________też mnie ruszył ten niebieski podnośnik :decayed:[br]Dopisany: 04 Styczeń 2011, 16:07_________________________________________________ida przegonić klekota do Żor :gwizdanie:[br]Dopisany: 04 Styczeń 2011, 16:08_________________________________________________do wieczora :hi:

Opublikowano

Czarna ,bez 4 -ki z przodu, BLB(ogołocone z wałków),made by Zabełków :> :wink4:

Hammer ma S ... ale nie S8 :gwizdanie: :kox:

Ja to wiem :wink4:[br]Dopisany: 04 Styczeń 2011, 16:04_________________________________________________

dsc01018p.jpg

:slina:

:wink4: :>[br]Dopisany: 04 Styczeń 2011, 16:05_________________________________________________też mnie ruszył ten niebieski podnośnik :decayed:[br]Dopisany: 04 Styczeń 2011, 16:07_________________________________________________ida przegonić klekota do Żor :gwizdanie:

ale maszyna 3000kg :decayed: :decayed: :decayed::naughty:

Opublikowano

też mnie ruszył ten niebieski podnośnik :decayed:

no chyba nie ten zdjecielq.jpg :gwizdanie:

Opublikowano

forum samochodowe a nikt nie zwrócił uwagi na 5.0 TFSI :gwizdanie:

Opublikowano

forum samochodowe a nikt nie zwrócił uwagi na 5.0 TFSI :gwizdanie:

a ja na co ???

patrz wyżej :wink4:

Opublikowano

nikt :decayed:,bo tu sami faceci

+babeczka z łorsoł

Opublikowano

+babeczka z łorsoł

chyba z łosroł :kox:

Opublikowano

forum samochodowe a nikt nie zwrócił uwagi na 5.0 TFSI :gwizdanie:

a ja na co ???

patrz wyżej :wink4:

też mnie ruszył ten niebieski podnośnik :decayed:

no chyba nie ten zdjecielq.jpg :gwizdanie:

jo wiem że tyś giej :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

jo wiem że tyś giej :decayed: :decayed: :decayed:

:ssij:

:baseball::vava:

Opublikowano
  • Autor

gratulacje sześćsetnej strony :good:

ale chyba sam powinienem sobie pogratulowac bo podobno ja kazda setke otwieram :mysli:

Opublikowano

ale chyba sam powinienem sobie pogratulowac bo podobno ja kazda setke otwieram :mysli:

każdą stronę :kox: :kox: :kox:

:tongue4: :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

+babeczka z łorsoł

chyba z łosroł :kox:

Dzięki :wink4: :bicz3:

gratulacje sześćsetnej strony :good:

ale chyba sam powinienem sobie pogratulowac bo podobno ja kazda setke otwieram :mysli:

No właśnie gratulujemy :decayed: :oklaski:

Opublikowano

no to wtedy byda ucieszony że mom chipa w moim gnojowozie :decayed:

esósemie nie pitniesz :gwizdanie:

szofer się liczy :naughty: :gwizdanie:

A na potwierdzenie tego ,dotrzymaj tempa H4mm3R'owi :gwizdanie: :cool1:.

sie jechało za nim od rybnika i nawet wyprzedziło :gwizdanie: ale nie powiem na zakrętach nie ma bata na skubanego :decayed:

na prostej to są wszyscy dobrzy :wink4::tongue4:

Na wiosnę trzeba stabilizatory z RS4 dołożyć, to później idzie zakręty z sensowną prędkością pokonywać :gwizdanie:

Opublikowano

ale chyba sam powinienem sobie pogratulowac bo podobno ja kazda setke otwieram :mysli:

No właśnie gratulujemy :decayed: :oklaski:

Nie denerwuj już Arka :cool1: ... :cicho:

[br]Dopisany: 04 Styczeń 2011, 16:51_________________________________________________

Na wiosnę trzeba stabilizatory z RS4 dołożyć, to później idzie zakręty z sensowną prędkością pokonywać :gwizdanie:

Lepiej byś mi co kupił fajnego a nie tylko kładziesz kasę do tego samochodu :foch:

:tongue4::kox:

Opublikowano

ale chyba sam powinienem sobie pogratulowac bo podobno ja kazda setke otwieram :mysli:

No właśnie gratulujemy :decayed: :oklaski:

Nie denerwuj już Arka :cool1: ... :cicho:

Ok... plasiam... :cicho:

Ale Ty i tak masz łomocik za to "łosroł" :bicz3: :bicz3: :D

Opublikowano

Dobra idę na film ... "Osaczona" :kox:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Dobra idę na film ... "Osaczona" :kox:

:polew: :polew: :polew:

Ach te chłopy... :rolleyes:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.