Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hammer ciekawe co Ty praktykujesz z ta swoją w te mroźne dni

jak co trójkąt z bałwanem
  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

zima.jpg

:polew: :polew:

:polew: :polew: :polew:

Ty mosz rychtyk wyrabowane :kox:

Ty wolisz tak...

44b52dbc65b3.jpg

:polew: :polew:

Hammer ciekawe co Ty praktykujesz z ta swoją w te mroźne dni :decayed:

Nie pytej :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

tam gdzie bedzie kulig sniegu jest masa to H4mm3R pokaze nam jak sie robi takie rzeźby ze śniegu :naughty:

Opublikowano

Panowie a Seves to wogle żyje, on coś zamawia u Toma77?

Dzwonił do mnie przed świętami , chce dołożyć manetkę FIS , miał podjechać teraz przed Sylwkiem , ale się nie odezwał :mysli:

Gadał mi że chce zamówić od TOM77 oliwę i filtry

Opublikowano
  • Autor

jeszcze dzisiej do roboty i ... jutro :drinks::drunk::banan::banan1::banan2:

jo by nie szoł :no: :gwizdanie:

Opublikowano

Panowie a Seves to wogle żyje, on coś zamawia u Toma77?

Dzwonił do mnie przed świętami , chce dołożyć manetkę FIS , miał podjechać teraz przed Sylwkiem , ale się nie odezwał :mysli:

Gadał mi że chce zamówić od TOM77 oliwę i filtry

no a ja bym chciał nowe świeczki
Opublikowano

no a ja bym chciał nowe świeczki

dzwoń do Seves'a może jeszcze nie zamawiał

Opublikowano

no a ja bym chciał nowe świeczki

dzwoń do Seves'a może jeszcze nie zamawiał

to dej mi jego numer
Opublikowano

jeszcze dzisiej do roboty i ... jutro :drinks::drunk::banan::banan1::banan2:

jo by nie szoł :no: :gwizdanie:

miałem w pon. i wtorek na dzień ale dzwonili mi żebym w środę i czwartek przyszedł na 17:30 bo masa ludzi jest na L4 :wallbash:

Opublikowano

Hammer ciekawe co Ty praktykujesz z ta swoją w te mroźne dni

jak co trójkąt z bałwanem

andy ile Twoja matka musiała zjeść śniegu żeby takiego bałwana jak Ty urodzić :polew:

bez urazu, tylko żarty :tongue4:

Opublikowano

to dej mi jego numer

PW :wink4:

Opublikowano

pisz na PW dobra spadam :hi:

Opublikowano

tam gdzie bedzie kulig sniegu jest masa to H4mm3R pokaze nam jak sie robi takie rzeźby ze śniegu :naughty:

albo oblepimy jakiś chętnych na stałe :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Panowie a Seves to wogle żyje, on coś zamawia u Toma77?

Dzwonił do mnie przed świętami , chce dołożyć manetkę FIS , miał podjechać teraz przed Sylwkiem , ale się nie odezwał :mysli:

Gadał mi że chce zamówić od TOM77 oliwę i filtry

no a ja bym chciał nowe świeczki

w Jysk'u sa promocje na świeczki :wink4:

:decayed:

andy ile Twoja matka musiała zjeść śniegu żeby takiego bałwana jak Ty urodzić

:polew:

Opublikowano

andy ile Twoja matka musiała zjeść śniegu żeby takiego bałwana jak Ty urodzić :polew:

łuuuu ... :gwizdanie:

Tomek jednak będzie manto :baseball::vava:

:tongue4:

Opublikowano

jeszcze dzisiej do roboty i ... jutro :drinks::drunk::banan::banan1::banan2:

jo by nie szoł :no: :gwizdanie:

miałem w pon. i wtorek na dzień ale dzwonili mi żebym w środę i czwartek przyszedł na 17:30 bo masa ludzi jest na L4 :wallbash:

Lizus :tongue4: żeby nie dodać dupo :decayed:

:decayed:

Opublikowano

Hammer ciekawe co Ty praktykujesz z ta swoją w te mroźne dni

jak co trójkąt z bałwanem

andy ile Twoja matka musiała zjeść śniegu żeby takiego bałwana jak Ty urodzić :polew:

bez urazu, tylko żarty :tongue4:

:bicz3: :bicz3: :bicz3:
Opublikowano

Lizus :tongue4: żeby nie dodać dupo :decayed:

:ssij:

Opublikowano
  • Autor

ja spadam na chwile odebrac swoj stroj na jutro :gwizdanie:

Opublikowano

ja spadam na chwile odebrac swoj stroj na jutro :gwizdanie:

idziesz na bal przebierańców :mysli:

:kox: :kox: :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.