Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nawet adblockiem tego ustrojstwa zablokować nie idzie... :angry: co za shit.

A mnie albo udało się zablokować albo to usunęli.

Ciekawe co z tą BT :?:

czym blokowałeś ???

bo dalej to jest...

no też mnie ta wypowiedź apropo BT zdziwiła... gdyby naprawdę tak było to... narazie powstrzymam się od komentarzy lepiej :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nawet adblockiem tego ustrojstwa zablokować nie idzie... :angry: co za shit.

A mnie albo udało się zablokować albo to usunęli.

Ciekawe co z tą BT :?:

czym blokowałeś ???

bo dalej to jest...

no też mnie ta wypowiedź apropo BT zdziwiła... gdyby naprawdę tak było to... narazie powstrzymam się od komentarzy lepiej :gwizdanie:

Adblockiem, najedź na okno i po kolei blokuj a potem przeładuj stronę

Opublikowano

nawet adblockiem tego ustrojstwa zablokować nie idzie... :angry: co za shit.

A mnie albo udało się zablokować albo to usunęli.

Ciekawe co z tą BT :?:

czym blokowałeś ???

bo dalej to jest...

no też mnie ta wypowiedź apropo BT zdziwiła... gdyby naprawdę tak było to... narazie powstrzymam się od komentarzy lepiej :gwizdanie:

Adblockiem, najedź na okno i po kolei blokuj a potem przeładuj stronę

Wiesiek tak też zrobiłem, ale jak kliknę na ostatnio napisane posty, to nie mogę nadal kliknąć w ikonkę ostatniego posta, chociaż to gówno już nie wyjeżdża ale jakby możliwość kliknięcia jest zamrożona.

Opublikowano

Wiesiek tak też zrobiłem, ale jak kliknę na ostatnio napisane posty, to nie mogę nadal kliknąć w ikonkę ostatniego posta, chociaż to gówno już nie wyjeżdża ale jakby możliwość kliknięcia jest zamrożona.

Jak w ostatnie posty klikasz :?:

Opublikowano

mam pytanie, co może być nie tak jak nie pokazuje temp.cieczy w vw LT35

Opublikowano

np. klikasz na : Pokaż nowe odpowiedzi na twoje wątki.

i chcesz kliknąć na ostatnio wysłaną wiadomość.

mam na myśli ta ikonkę: aaaapp.jpg

Opublikowano

np. klikasz na : Pokaż nowe odpowiedzi na twoje wątki.

i chcesz kliknąć na ostatnio wysłaną wiadomość.

mam na myśli ta ikonkę: aaaapp.jpg

kaj je ta ikona :?:

mam pytanie, co może być nie tak jak nie pokazuje temp.cieczy w vw LT35

Czujnik temp. np.

Opublikowano

Czujnik temp. np.

a gdzie ten czujnik jest z dołu chłodnicy? i skąd pewność że to to czy na Vagu to wyjdzie?
Opublikowano

Czujnik temp. np.

a gdzie ten czujnik jest z dołu chłodnicy? i skąd pewność że to to czy na Vagu to wyjdzie?

Raczej w bloku ,najedź dziada Vagiem

Opublikowano

np. klikasz na : Pokaż nowe odpowiedzi na twoje wątki.

i chcesz kliknąć na ostatnio wysłaną wiadomość.

mam na myśli ta ikonkę: aaaapp.jpg

kaj je ta ikona :?:

mam pytanie, co może być nie tak jak nie pokazuje temp.cieczy w vw LT35

Czujnik temp. np.

a gdzie klikosz żeby Cię przeniosło do najnowszej wypowiedzi w temacie :tongue4:[br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 21:00_________________________________________________ikonka zwie się: ostatnia wiadomość :)[br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 21:01_________________________________________________na szczęście wszystko wróciło do normy, wywalili to gówno :)

Opublikowano

Czujnik temp. np.

a gdzie ten czujnik jest z dołu chłodnicy? i skąd pewność że to to czy na Vagu to wyjdzie?

Raczej w bloku ,najedź dziada Vagiem

poradzisz to sprawdzić?
Opublikowano

np. klikasz na : Pokaż nowe odpowiedzi na twoje wątki.

i chcesz kliknąć na ostatnio wysłaną wiadomość.

mam na myśli ta ikonkę: aaaapp.jpg

kaj je ta ikona :?:

mam pytanie, co może być nie tak jak nie pokazuje temp.cieczy w vw LT35

Czujnik temp. np.

a gdzie klikosz żeby Cię przeniosło do najnowszej wypowiedzi w temacie :tongue4:[br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 21:00_________________________________________________ikonka zwie się: ostatnia wiadomość :)[br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 21:01_________________________________________________na szczęście wszystko wróciło do normy, wywalili to gówno :)

Ja juz wiem ok.[br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 21:05_________________________________________________

Czujnik temp. np.

a gdzie ten czujnik jest z dołu chłodnicy? i skąd pewność że to to czy na Vagu to wyjdzie?

Raczej w bloku ,najedź dziada Vagiem

poradzisz to sprawdzić?

Jak sie do podpiąc to jasne[br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 21:06_________________________________________________Leca na chata narka Panie i Panowie :hi:

Opublikowano

Czujnik temp. np.

a gdzie ten czujnik jest z dołu chłodnicy? i skąd pewność że to to czy na Vagu to wyjdzie?

Raczej w bloku ,najedź dziada Vagiem

poradzisz to sprawdzić?

wejdź na FAQ VAGa i sam sobie poradzisz :wink4:

no chyba że mosz smaka na Krupnioka :decayed:

Opublikowano

Czujnik temp. np.

a gdzie ten czujnik jest z dołu chłodnicy? i skąd pewność że to to czy na Vagu to wyjdzie?

Raczej w bloku ,najedź dziada Vagiem

poradzisz to sprawdzić?

wejdź na FAQ VAGa i sam sobie poradzisz :wink4:

no chyba że mosz smaka na Krupnioka :decayed:

wpierw to trza mieć VAG :gwizdanie:
Opublikowano

Czujnik temp. np.

a gdzie ten czujnik jest z dołu chłodnicy? i skąd pewność że to to czy na Vagu to wyjdzie?

Raczej w bloku ,najedź dziada Vagiem

poradzisz to sprawdzić?

wejdź na FAQ VAGa i sam sobie poradzisz :wink4:

no chyba że mosz smaka na Krupnioka :decayed:

wpierw to trza mieć VAG :gwizdanie:

do Twojej to wydatek 50zł :gwizdanie:[br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 21:16_________________________________________________a zawsze się sprzydo :wink4:[br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 21:20_________________________________________________http://w554.wrzuta.pl/film/4AV47K1hJZp/maja_18-letnia_koneserka_seksu[br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 21:30_________________________________________________Robert a nie umisz wpisać na klubowym do BT 10 osób towarzyszących :decayed:??

Opublikowano

mam wiadomosci z piewszej reki jest 107 miejsc zajetych a w sumie jest 200 wiec moze sie zalapiemy jeszcze wszyscy :kox:

Opublikowano

mam wiadomosci z piewszej reki jest 107 miejsc zajetych a w sumie jest 200 wiec moze sie zalapiemy jeszcze wszyscy :kox:

a więc Diman jednak jedziesz, bo ponoć miałeś rodzić :gwizdanie: :decayed:[br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 21:41_________________________________________________oby te zapisy nie ruszyły jutro o 12 :gwizdanie:

Opublikowano

mam wiadomosci z piewszej reki jest 107 miejsc zajetych a w sumie jest 200 wiec moze sie zalapiemy jeszcze wszyscy :kox:

a więc Diman jednak jedziesz, bo ponoć miałeś rodzić :gwizdanie: :decayed:

no wlasnie jeszcze sie zastanawiam napewno sie zapisze jak sie da moja mnie namawia zebym, jechal ale troche sie boje ze nie dam rady dojechac na czas jak sie zacznie :gwizdanie: :kox: :kox:

Opublikowano

mam wiadomosci z piewszej reki jest 107 miejsc zajetych a w sumie jest 200 wiec moze sie zalapiemy jeszcze wszyscy :kox:

a więc Diman jednak jedziesz, bo ponoć miałeś rodzić :gwizdanie: :decayed:

no wlasnie jeszcze sie zastanawiam napewno sie zapisze jak sie da moja mnie namawia zebym, jechal ale troche sie boje ze nie dam rady dojechac na czas jak sie zacznie :gwizdanie: :kox: :kox:

pojedziemy wszyscy w kolumnie, to najwyżej odbierzemy juniora :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

mam wiadomosci z piewszej reki jest 107 miejsc zajetych a w sumie jest 200 wiec moze sie zalapiemy jeszcze wszyscy :kox:

a więc Diman jednak jedziesz, bo ponoć miałeś rodzić :gwizdanie: :decayed:

no wlasnie jeszcze sie zastanawiam napewno sie zapisze jak sie da moja mnie namawia zebym, jechal ale troche sie boje ze nie dam rady dojechac na czas jak sie zacznie :gwizdanie: :kox: :kox:

pojedziemy wszyscy w kolumnie, o najwyżej odbierzemy juniora :decayed: :decayed: :decayed:

nie no jak bym jechal to sam mojej nie zabieram nie w tak zaawansowanym stanie :tongue4: jeszcze serio by sie w gorach urodzil :kox: :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.