Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

spadochron przy tej prędkości nie da rady,chyba zostaje kotwica :polew:,tak kombinuje ale tempomat tez tylko od jakichś 40 km/h działa [br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 14:16_________________________________________________lece bo miałem być dawno na poczcie

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

spadochron przy tej prędkości nie da rady,chyba zostaje kotwica :polew:,tak kombinuje ale tempomat tez tylko od jakichś 40 km/h działa

:polew: :polew: :polew:

dobre , kotwicę albo spadochron mu założymy :kox:

Opublikowano

termostatnazimnym.jpg

Pany co obstawiacie czujnik G2 ? póki co pomiary na zimnym, na ciepłym za jakiś czas jak się uda osiągnąć 90oC :decayed:

Opublikowano

lece bo miałem być dawno na poczcie

:wink4:

Opublikowano

termostatnazimnym.jpg

Pany co obstawiacie czujnik G2 ? póki co pomiary na zimnym, na ciepłym za jakiś czas jak się uda osiągnąć 90oC :decayed:

Po tym to Ci powiem że jest wszystko OK :wink4: zrób jeszcze na ciepłym ... co Ty masz tam za datę ???

[br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 14:20_________________________________________________

:hi::bry:

:hi:

Opublikowano

:hi: hello, właśnie że miałem te 90 stopni, a na klimatroniku ustawione zawsze 22st nie wiem czy powinienem się tym martwić, w piątek jadę do Wrocławia to sprawdzę na trasie, jakby kto co potrzebował z wrocka to pisać :wink4:

Przywiez piwko ze Spisz-a na rynku :wink4::naughty:
Opublikowano

termostatnazimnym.jpg

Pany co obstawiacie czujnik G2 ? póki co pomiary na zimnym, na ciepłym za jakiś czas jak się uda osiągnąć 90oC :decayed:

Po tym to Ci powiem że jest wszystko OK :wink4: zrób jeszcze na ciepłym

[br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 14:20_________________________________________________

:hi::bry:

:hi:

hmm wiem że nasze dieselki nie lubią mrozów i ciężko się zagrzewają, ale czy to możliwe aby przy -9C nie było możliwe osiągnięcie temp. 90C na klimie [auto] ? :confused4:

Opublikowano
  • Autor
tylko o której ?

16:00 ?

no godz pasi :good:

ale fajnie jakby bylo wiecej chetnych :gwizdanie:

Opublikowano

hmm wiem że nasze dieselki nie lubią mrozów i ciężko się zagrzewają, ale czy to możliwe aby przy -9C nie było możliwe osiągnięcie temp. 90C na klimie [auto] ? :confused4:

wyłącz AUTO , utrzymuj góra 2/3 kreski i sprawdź , oczywiście trzeba też co najmniej z 10 km zrobić

Opublikowano

termostatnazimnym.jpg

Pany co obstawiacie czujnik G2 ? póki co pomiary na zimnym, na ciepłym za jakiś czas jak się uda osiągnąć 90oC :decayed:

Po tym to Ci powiem że jest wszystko OK :wink4: zrób jeszcze na ciepłym ... co Ty masz tam za datę ???

[br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 14:20_________________________________________________

:hi::bry:

:hi:

no dobra zmienię datę :tongue4: godzina pasuje :wink4:

ciekawe kiedy mają zamiar zrobić te zapisy na BT w sylwestra o 12stej :confused4: :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor
hmm wiem że nasze dieselki nie lubią mrozów i ciężko się zagrzewają, ale czy to możliwe aby przy -9C nie było możliwe osiągnięcie temp. 90C na klimie [auto] ?

na postoju nie ma takiej mozliwosci :wink4:

Opublikowano
tylko o której ?

16:00 ?

no godz pasi :good:

ale fajnie jakby bylo wiecej chetnych :gwizdanie:

To Arek zrób info w pierwszym poście i niech się zgłaszają osoby chętne

Opublikowano

hmm wiem że nasze dieselki nie lubią mrozów i ciężko się zagrzewają, ale czy to możliwe aby przy -9C nie było możliwe osiągnięcie temp. 90C na klimie [auto] ? :confused4:

wyłącz AUTO , utrzymuj góra 2/3 kreski i sprawdź , oczywiście trzeba też co najmniej z 10 km zrobić

tak też robiłem, po przejechaniu spokojnie 10km wahało się pomiędzy 70-90, a jak sie troszke zwolniło spadało z powrotem na 70C.

Opublikowano

ciekawe kiedy mają zamiar zrobić te zapisy na BT w sylwestra o 12stej :confused4: :gwizdanie:

Będą nie martw się :wink4:

na postoju nie ma takiej mozliwosci :wink4:

na postoju przy dużym mrozie temp. zacznie spadać :wink4:

Opublikowano

Artur Tomka chcesz na sanki wpuścić :mysli: ... przecież wiesz że to je waryjot i świr i jak pojedzie ostatni to i tak będzie wszystko robić żeby nas wyprzedzić :kox:

O mnie godosz :mysli::baseball:

Opublikowano
hmm wiem że nasze dieselki nie lubią mrozów i ciężko się zagrzewają, ale czy to możliwe aby przy -9C nie było możliwe osiągnięcie temp. 90C na klimie [auto] ?

na postoju nie ma takiej mozliwosci :wink4:

nie było tutaj mowy o postoju.

Opublikowano

tak też robiłem, po przejechaniu spokojnie 10km wahało się pomiędzy 70-90, a jak sie troszke zwolniło spadało z powrotem na 70C.

Nie rozumiem , podczas jazdy wskazówka skacze raz na 90oC a za chwilę jest 70oC ?

[br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 14:27_________________________________________________

Artur Tomka chcesz na sanki wpuścić :mysli: ... przecież wiesz że to je waryjot i świr i jak pojedzie ostatni to i tak będzie wszystko robić żeby nas wyprzedzić :kox:

O mnie godosz :mysli::baseball:

:dziura:

[br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 14:28_________________________________________________

Tomek trzeba będzie zrobić Ci jakąś odcinkę powyżej 20 km/h :gwizdanie:

Opublikowano

tak też robiłem, po przejechaniu spokojnie 10km wahało się pomiędzy 70-90, a jak sie troszke zwolniło spadało z powrotem na 70C.

Nie rozumiem , podczas jazdy wskazówka skacze raz na 90oC a za chwilę jest 70oC ?

[br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 14:27_________________________________________________

Artur Tomka chcesz na sanki wpuścić :mysli: ... przecież wiesz że to je waryjot i świr i jak pojedzie ostatni to i tak będzie wszystko robić żeby nas wyprzedzić :kox:

O mnie godosz :mysli::baseball:

:dziura:

nie miałem na myśli umiejscowienie wskazówki pomiędzy 70C a 90C,a jak jechałem wolniej, czy z górki bez dodania gazu np, wskazówka powracała na 70C.

reasumując po prostu nie mogę osiągnąć 90C.

Opublikowano

witam szanownych klubowiczow mam taki nietypowy prolem bo skrapla mi sie woda od strony wewnetrznej dachu i leci mi po wylaczniku oswietlenia wewnetrznego i czy takie zjawisko jest normalne? prosze o pomoc :notworthy:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.