Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi: po robocie

ja się piszę na kulig :> a kobitki też bierzecie czy taki męski kulig :?:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

witam szanownych klubowiczow mam taki nietypowy prolem bo skrapla mi sie woda od strony wewnetrznej dachu i leci mi po wylaczniku oswietlenia wewnetrznego i czy takie zjawisko jest normalne? prosze o pomoc :notworthy:

:hi:

a masz szyberdach ???

[br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 14:31_________________________________________________

:hi: po robocie

ja się piszę na kulig :> a kobitki też bierzecie czy taki męski kulig :?:

:hi:

Nie wiem , moja na pewno chciała by pojechać :gwizdanie:

Opublikowano
hmm wiem że nasze dieselki nie lubią mrozów i ciężko się zagrzewają, ale czy to możliwe aby przy -9C nie było możliwe osiągnięcie temp. 90C na klimie [auto] ?

na postoju nie ma takiej mozliwosci :wink4:

nie było tutaj mowy o postoju.

To zależy jak szybko jedziesz i na jakich obrotach auto trzymasz, mi wczoraj 90C wskoczyło dopiero za Wodzisławiem jak jechałem do Żor ale vmax to było 70kmh.[br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 14:32_________________________________________________

Tomek trzeba będzie zrobić Ci jakąś odcinkę powyżej 20 km/h :gwizdanie:

chyba żeś sie o jedno 0 pierdolnył :polew: :polew:

Opublikowano

Nie wiem , moja na pewno chciała by pojechać :gwizdanie:

no moja właśnie też i niewiem właśnie czy brać ją bo jak sama ma stać a wśród samych facetów to dziękuje :kox: :>

Opublikowano

ale najlepiej wyłączyć [AUTO] w klimie i trzymać ze 2 , 3 kreski , potem dopiero zwiększyć jak już będzie te 90oC , aha i wyłącz "ECON" to trochę szybciej się nagrzeje w środku :wink4:

[br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 14:34_________________________________________________

no moja właśnie też i niewiem właśnie czy brać ją bo jak sama ma stać a wśród samych facetów to dziękuje :kox: :>

jak sama , najwyżej z moją sobie postoi :wink4:

Opublikowano
hmm wiem że nasze dieselki nie lubią mrozów i ciężko się zagrzewają, ale czy to możliwe aby przy -9C nie było możliwe osiągnięcie temp. 90C na klimie [auto] ?

na postoju nie ma takiej mozliwosci :wink4:

nie było tutaj mowy o postoju.

To zależy jak szybko jedziesz i na jakich obrotach auto trzymasz, mi wczoraj 90C wskoczyło dopiero za Wodzisławiem jak jechałem do Żor ale vmax to było 70kmh.[br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 14:32_________________________________________________

Tomek trzeba będzie zrobić Ci jakąś odcinkę powyżej 20 km/h :gwizdanie:

chyba żeś sie o jedno 0 pierdolnył :polew: :polew:

ja ale 2.0 a 1.9 TDI to inna bajka :wink4:

Opublikowano

Tomek trzeba będzie zrobić Ci jakąś odcinkę powyżej 20 km/h :gwizdanie:

chyba żeś sie o jedno 0 pierdolnył :polew: :polew:

co za dużo :mysli: , no dobra 15 :wink4:

:kox:

Opublikowano

ale najlepiej wyłączyć [AUTO] w klimie i trzymać ze 2 , 3 kreski , potem dopiero zwiększyć jak już będzie te 90oC , aha i wyłącz "ECON" to trochę szybciej się nagrzeje w środku :wink4:

[br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 14:34_________________________________________________

no moja właśnie też i niewiem właśnie czy brać ją bo jak sama ma stać a wśród samych facetów to dziękuje :kox: :>

jak sama , najwyżej z moją sobie postoi :wink4:

a kto powiedział że używam ECONa ? :gwizdanie:

Opublikowano
tylko o której ?

16:00 ?

no godz pasi :good:

ale fajnie jakby bylo wiecej chetnych :gwizdanie:

Ja się piszę na sanki :wink4:
Opublikowano
hmm wiem że nasze dieselki nie lubią mrozów i ciężko się zagrzewają, ale czy to możliwe aby przy -9C nie było możliwe osiągnięcie temp. 90C na klimie [auto] ?

na postoju nie ma takiej mozliwosci :wink4:

nie było tutaj mowy o postoju.

To zależy jak szybko jedziesz i na jakich obrotach auto trzymasz, mi wczoraj 90C wskoczyło dopiero za Wodzisławiem jak jechałem do Żor ale vmax to było 70kmh.[br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 14:32_________________________________________________

Tomek trzeba będzie zrobić Ci jakąś odcinkę powyżej 20 km/h :gwizdanie:

chyba żeś sie o jedno 0 pierdolnył :polew: :polew:

ja ale 2.0 a 1.9 TDI to inna bajka :wink4:

To jo już nic nie godom :gwizdanie:

Opublikowano

jak sama , najwyżej z moją sobie postoi :wink4:

przez to sie pytałem czy bierzecie kobity ze soba i jak jedzie twoja to luZ :> :naughty:

Opublikowano
hmm wiem że nasze dieselki nie lubią mrozów i ciężko się zagrzewają, ale czy to możliwe aby przy -9C nie było możliwe osiągnięcie temp. 90C na klimie [auto] ?

na postoju nie ma takiej mozliwosci :wink4:

nie było tutaj mowy o postoju.

To zależy jak szybko jedziesz i na jakich obrotach auto trzymasz, mi wczoraj 90C wskoczyło dopiero za Wodzisławiem jak jechałem do Żor ale vmax to było 70kmh.[br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 14:32_________________________________________________

Tomek trzeba będzie zrobić Ci jakąś odcinkę powyżej 20 km/h :gwizdanie:

chyba żeś sie o jedno 0 pierdolnył :polew: :polew:

ja ale 2.0 a 1.9 TDI to inna bajka :wink4:

po tym cytacie nic nie kapuje o co Ci chodziło ? :mysli:

nie umiesz wydzielać z tych cytatów tylko tego co chcesz cytować :mysli:

Opublikowano

jak sama , najwyżej z moją sobie postoi :wink4:

przez to sie pytałem czy bierzecie kobity ze soba i jak jedzie twoja to luZ :> :naughty:

Po co bydziesz wozić drzewo do lasu :decayed::polew:

Opublikowano

ja ale 2.0 a 1.9 TDI to inna bajka :wink4:

To jo już nic nie godom :gwizdanie:

A co za różnica czy 2.0 TDI czy 1.9 TDI :mysli:

Opublikowano

zobaczcie kota w depresji :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

tak też robiłem, po przejechaniu spokojnie 10km wahało się pomiędzy 70-90, a jak sie troszke zwolniło spadało z powrotem na 70C.

Nie rozumiem , podczas jazdy wskazówka skacze raz na 90oC a za chwilę jest 70oC ?

[br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 14:27_________________________________________________

Artur Tomka chcesz na sanki wpuścić :mysli: ... przecież wiesz że to je waryjot i świr i jak pojedzie ostatni to i tak będzie wszystko robić żeby nas wyprzedzić :kox:

O mnie godosz :mysli::baseball:

:dziura:

[br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 14:28_________________________________________________

Tomek trzeba będzie zrobić Ci jakąś odcinkę powyżej 20 km/h :gwizdanie:

:polew: :polew:
Opublikowano

zobaczcie kota w depresji :polew: :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

jak sama , najwyżej z moją sobie postoi :wink4:

przez to sie pytałem czy bierzecie kobity ze soba i jak jedzie twoja to luZ :> :naughty:

Po co bydziesz wozić drzewo do lasu :decayed::polew:

ale my nie bedziemy w lesie :polew: :>

Opublikowano
  • Autor

no moja właśnie też i niewiem właśnie czy brać ją bo jak sama ma stać a wśród samych facetów to dziękuje :kox: :>

jak sama , najwyżej z moją sobie postoi :wink4:

a czemu postoją, przeciez beda rowniez jezdzily :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.