Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

:bry: wieczór poświąteczny, co ponoiektórzy nie wierzyli że karp ma wybór i może popełnić samobójstwo, miałem dwa,pływały sobie w basenie nazwałem je FRED i WILMA no i j**any Fred popełnił samobójstwo,wyskoczył z basenu i zdechł, widocznie Wilma mu dopiekła :decayed:

:polew:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:bry: wieczór poświąteczny, co ponoiektórzy nie wierzyli że karp ma wybór i może popełnić samobójstwo, miałem dwa,pływały sobie w basenie nazwałem je FRED i WILMA no i j**any Fred popełnił samobójstwo,wyskoczył z basenu i zdechł, widocznie Wilma mu dopiekła :decayed:

:polew:

nie śmiej sie baby czasem potrafią dopiec :cool1:
Opublikowano

:bry: wieczór poświąteczny, co ponoiektórzy nie wierzyli że karp ma wybór i może popełnić samobójstwo, miałem dwa,pływały sobie w basenie nazwałem je FRED i WILMA no i j**any Fred popełnił samobójstwo,wyskoczył z basenu i zdechł, widocznie Wilma mu dopiekła :decayed:

:polew:

a więc Wilma żyje, bo jakoś Jej tu ostatnio nie widać :tongue4:

no chyba że Warszawiaki mają jakoś inaczej te święta poukładane :tongue4:

Opublikowano

panowie kiedy u nas robimy jakis kulig :naughty:

ten kulig to fantastyczny pomysł :good:
Opublikowano

panowie kiedy u nas robimy jakis kulig :naughty:

ten kulig to fantastyczny pomysł :good:

Nawet nie wiesz jak :naughty:

Opublikowano

Wilma jeszcze pływa zostawiłem ją na sylwestra no chyba że sama się killim :blink: :gwizdanie:

Opublikowano

panowie kiedy u nas robimy jakis kulig :naughty:

ten kulig to fantastyczny pomysł :good:

też jestem takiego zdania :good:

[br]Dopisany: 27 Grudzień 2010, 19:38_________________________________________________

a więc Wilma żyje, bo jakoś Jej tu ostatnio nie widać :tongue4:

no chyba że Warszawiaki mają jakoś inaczej te święta poukładane :tongue4:

Widocznie nie przeczytałeś "spamu" wstecz :gwizdanie: :cool1:

Opublikowano

panowie kiedy u nas robimy jakis kulig :naughty:

ten kulig to fantastyczny pomysł :good:

Nawet nie wiesz jak :naughty:

wiem to fajna zabawa ale ja byłbym za opcją kunie niekoniecznie machaniczna i ognicho z wusztem :naughty:
Opublikowano
  • Autor

u mnie na firmie jest duzy plac, ladnie odsniezony :gwizdanie: i ogrodzony wiec mozna szalec ile wlezie :naughty:

Opublikowano

u mnie na firmie jest duzy plac, ladnie odsniezony :gwizdanie: i ogrodzony wiec mozna szalec ile wlezie :naughty:

to kiedy :?: :naughty:

Opublikowano
  • Autor

ten weekend..... przyszly...... :gwizdanie:

nie wiem jak pogoda sie zapowiada :mysli:

Opublikowano

ten weekend..... przyszly...... :gwizdanie:

nie wiem jak pogoda sie zapowiada :mysli:

ten weekend :mysli:

W sobotę po Sylwestrze może być ciężko , chyba żeby w niedzielę

[br]Dopisany: 27 Grudzień 2010, 20:34_________________________________________________

nie wiem jak pogoda sie zapowiada :mysli:

Z tego co słyszałem to konkretne mrozy zapowiadają :wink4:

Opublikowano
  • Autor
W sobotę po Sylwestrze może być ciężko , chyba żeby w niedzielę

no mialem na mysli niedziele :)

Opublikowano
W sobotę po Sylwestrze może być ciężko , chyba żeby w niedzielę

no mialem na mysli niedziele :)

no w niedzielę można byłoby coś wykombinować :wink4:

Opublikowano

Robert widzę, że po twoich postach nasza Warszawianka ucichła :gwizdanie:

Opublikowano

:hi: wieczorkiiem

:bry::hi:

Opublikowano
W sobotę po Sylwestrze może być ciężko , chyba żeby w niedzielę

no mialem na mysli niedziele :)

no w niedzielę można byłoby coś wykombinować :wink4:

Super pomysł :cool1::good:
Opublikowano

:hi: wieczorkiiem

:siema:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.