Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To jak ja bym lał takie paliwo to spalanie miał bym mniejsze niż Miron w tym swoim klekocie :kox:

Przypuszczam że Twoje 1.8T więcej zeżre sieczki od tej S8 ... ew. tyle samo :>

duzo wiecej bo jego wozidlo juz na wykonczeniu jest :decayed:

1.8 T spali więcej od 5.2 FSI :mysli: nie wierzę

:polew:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ropie chyba :decayed:

Taaa .. 5.2 TDI (nowość) :kox:

Piszę Ci że to zagazowane jest, a Ruski gaz jest najlepszy :D

Opublikowano

To jak ja bym lał takie paliwo to spalanie miał bym mniejsze niż Miron w tym swoim klekocie :kox:

Przypuszczam że Twoje 1.8T więcej zeżre sieczki od tej S8 ... ew. tyle samo :>

duzo wiecej bo jego wozidlo juz na wykonczeniu jest :decayed:

No no chciał byś mieć takie spalanie jak ja :decayed:

Dobra spadam będę za jakąś godzinkę

Opublikowano

Piszę Ci że to zagazowane jest, a Ruski gaz jest najlepszy :D

To chyba jakiś rakietowy gaz czy cuś :mysli:

Opublikowano

to mi się też w takim razie klekot nie opłaci :mysli:, trza kupić ekonomicznego benzyniaka jak GRYFI 4,2 V8 :>[br]Dopisany: 26 Grudzień 2010, 11:37_________________________________________________Jak tak ludzie chwalą i jak to pali mniej od poczciwego diesla

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Ale jedno mnie zastanawia :mysli:Wilma wspominała że ten jej chłop to budowlaniec, to co ruski mają za technologie że zimą budują :mysli:

Opublikowano
:bry:Wilma :hi:
Opublikowano

:bry:Wilma :hi:

hehe lizus :tongue4::polew: :polew: :polew:

Opublikowano

No i uciekła dziewczyna :gwizdanie:

[br]Dopisany: 26 Grudzień 2010, 12:13_________________________________________________

:bry:Wilma :hi:

hehe lizus :tongue4::polew: :polew: :polew:

Przestraszyłeś ją :gwizdanie: :cool1:

[br]Dopisany: 26 Grudzień 2010, 12:14_________________________________________________

Ale jedno mnie zastanawia :mysli:Wilma wspominała że ten jej chłop to budowlaniec, to co ruski mają za technologie że zimą budują :mysli:

Nie masz pojęcia jakie oni mają technologie :naughty:

Opublikowano
:hi: z rana :polew: teraz wstałem :polew: :polew: :kox:
Opublikowano

:hi: z rana :polew: teraz wstałem :polew: :polew: :kox:

:hi:

No to nieźle musiałeś wczoraj się zabawić :kox:

Opublikowano

:hi: z rana :polew: teraz wstałem :polew: :polew: :kox:

:hi:

No to nieźle musiałeś wczoraj się zabawić :kox:

no powiem ci że troche się działo :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor
Arek ja najprawdopodobniej też się przejadę do Intermarche

no to 17:30 na naszym miejscu w Rybniku :?:

Moje mu bardziej przypadły do gustu (skromny jestem okrutnie :polew: :polew: :polew:) :wink4::decayed:

wole materialowe ale w tym kolorze skory tez bylyby fajne :gwizdanie:

Opublikowano

ogień :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina:

IMG_6373.jpg

Opublikowano

ogień :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina:

IMG_6373.jpg

:slina:

Opublikowano

ogień :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina:

IMG_6373.jpg

:slina:

ślinka to mało co ja bym dał żeby takie autko mieć normalnie moc :>

Opublikowano

A4 from Poznań :wink4:

:bla:

:tongue4: :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

Arek, Hammer fajnie że wpadliście :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.