Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:bry: z rana :hi:

[br]Dopisany: 13 Grudzień 2010, 10:21_________________________________________________

:hi: nie da się otrzepać idealnie,może u Ciebie są wyższe ranty w tych dywanikach w B5 to jakaś porażka :confused4: a może Ty lecisz nad śniegiem :decayed:

Mi pisze na dywanikach jakiś Schnöeck czy jakoś tak :mysli: i pod spodem są znaczki VW :audi: 04 r.

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:bry: z rana :hi:

[br]Dopisany: 13 Grudzień 2010, 10:21_________________________________________________

:hi: nie da się otrzepać idealnie,może u Ciebie są wyższe ranty w tych dywanikach w B5 to jakaś porażka :confused4: a może Ty lecisz nad śniegiem :decayed:

Mi pisze na dywanikach jakiś Schnöeck czy jakoś tak :mysli: i pod spodem są znaczki VW :audi: 04 r.

:hi: nie wiem co u mnie pisze ale kupowałem w Magro
Opublikowano

:hi: nie wiem co u mnie pisze ale kupowałem w Magro

A ja dostałem z autem :wink4:

Na wiosnę myślę nad zakupem welurowych , bo nie mam :wink4:

Opublikowano

:hi: nie wiem co u mnie pisze ale kupowałem w Magro

A ja dostałem z autem :wink4:

Na wiosnę myślę nad zakupem welurowych , bo nie mam :wink4:

welurowe to dostałem z autem :decayed:
Opublikowano

Coś takiego mam ( oczywiście z tymi okrągłymi stoperami/zaczepami , na tej aukcji ich nie ma ) >>> http://motoallegro.pl/schonek-dywaniki-gumowe-komplet-audi-a4-b6-sedan-i1363447106.html i nic mi się nie wylewa , wiadomo jak już jest tej wody więcej to szmatką to trochę wytre i znowu można kilka dni pojeździć :wink4:

Opublikowano

nie wiem czy te Twoje ori ja mam zupełnie insze

Opublikowano

nie wiem czy te Twoje ori ja mam zupełnie insze

nie wiem :dontknow: wiem że pod spodem pisze VW :audi: 04r.(w kółeczku)

Opublikowano

:hi:

jak tam po weekendzie :?:

Opublikowano

:hi:

jak tam po weekendzie :?:

:hi:

A dobrze :wink4:

Opublikowano

:hi:

jak tam po weekendzie :?:

:hi:

A dobrze :wink4:

zdrowy :?: :>[br]Dopisany: 13 Grudzień 2010, 11:13_________________________________________________A my panowie na tym spocie to gdzie będziemy :?: chyba nie powiecie że na dworze :?: :chytry:

Opublikowano

A my panowie na tym spocie to gdzie będziemy :?: chyba nie powiecie że na dworze :?: :chytry

Nie w Belwederze :kox:

Twardym trza być :gwizdanie:

Opublikowano

Arek coś dla Ciebie ( a dokładniej dla teścia :wink4: ) :

97265764.jpg

Opublikowano

Arek coś dla Ciebie ( a dokładniej dla teścia :wink4: ) :

85083069.jpg

a więc jest to auto :tongue4:
Opublikowano

Tak , nad temp. nawiewu ze strony kierowcy :cool1:

:tongue4:

Opublikowano

to raczej inne auto ale też auto :naughty::wink4:

Opublikowano

Jakby ktoś chciał taki kabelek >>> http://www.viaken.pl/sklep.php?lang=pl&kat=5&prodid=103 leży taki nie potrzebny ;( ... powiedzmy oddam za 40% ceny z tego linku :wink4:

[br]Dopisany: 13 Grudzień 2010, 19:32_________________________________________________

to raczej inne auto ale też auto :naughty::wink4:

Taaa... a może takie

13976793.jpg

:kox:

Opublikowano

Jakby ktoś chciał taki kabelek >>> http://www.viaken.pl/sklep.php?lang=pl&kat=5&prodid=103 leży taki nie potrzebny ;( ... powiedzmy oddam za 40% ceny z tego linku :wink4:

[br]Dopisany: 13 Grudzień 2010, 19:32_________________________________________________

to raczej inne auto ale też auto :naughty::wink4:

Taaa... a może takie

13976793.jpg

:kox:

ta scoby do, a co do kabelka to ja nie, jak będę potrzebował diagnozę vag to zgłoszę się do Roberta :naughty::wink4:
Opublikowano

... jak będę potrzebował diagnozę vag to zgłoszę się do Roberta :naughty::wink4:

Którego :?: :mysli:

:takiego:

Opublikowano

jaki Ty niemiły chyba Ci gorączka skoczyła :cool1:

Opublikowano

jaki Ty niemiły ...

:embarrassed:

[br]Dopisany: 13 Grudzień 2010, 19:53_________________________________________________Kuźwa gdzie wywiało resztę :?: :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.