Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

podaj vin Stanleyowi sprawdzi w aso historie

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wiesiek[/b] ty zboczuchu :gwizdanie

No wiesz co, mi się chłopcy nie podobają, jestem normalnie HETERO :naughty:

Spadam narka :hi:

Opublikowano

Spadam narka :hi:

Gdzie już lecisz ????

nara :hi:

Opublikowano

dziekuje koledzy za pomoc

Opublikowano

Kurcze właściwie to zięć szuka, właśnie ta cena :mysli:

Bierz właściciela i do ASO ... poza tym zaopatrzyłem się w VAG'a 704 i da radę sprawdzić przebieg z ECU :naughty: (jak się nie da to na 99% cofnięty) u mnie różnica miedzy licznikiem a EDC15 wynosi 341 km (dopuszczalna różnica to 5%) :wink4:

Robert zmień avatar na poprzedni lubię takie myszki :slina:

Wiesiek ty zboczuchu :gwizdanie:

:tongue4: :tongue4: :tongue4:

na jakiej podstawie sądzisz że jeśli się nie da to cofnięty???

ja sprawdzałem u mnie- dało się i nie jest cofnięty, sprawdzałem od znajomego b7 z 2006 roku dało się i było cofnięte o jakieś 150tysi(kupiona w pewnym Jastrzębskim salonie).

To czy da sie połączyć czy tez nie nie zależy od tego czy jest cofnięty czy nie, po prostu tak już jest iż z niektórymi da się połączyć a z innymi nie.

Opublikowano

na jakiej podstawie sądzisz że jeśli się nie da to cofnięty???

ja sprawdzałem u mnie- dało się i nie jest cofnięty, sprawdzałem od znajomego b7 z 2006 roku dało się i było cofnięte o jakieś 150tysi(kupiona w pewnym Jastrzębskim salonie).

To czy da sie połączyć czy tez nie nie zależy od tego czy jest cofnięty czy nie, po prostu tak już jest iż z niektórymi da się połączyć a z innymi nie.

Jeżeli ktoś grzebał w pamięci EDC15 wielce prawdopodobne że tak tam namieszał że się nie połączysz :cool1:

Opublikowano
  • Autor

Robert no, no, no ten avatar :blink:

a ja dzis i jutro upalam Sportback'a od tescia :decayed:

Opublikowano

a ja dzis i jutro upalam Sportback'a od tescia :decayed:

Teść kupił sportback'a :?:

Opublikowano
  • Autor

a ja dzis i jutro upalam Sportback'a od tescia :decayed:

Teść kupił sportback'a :?:

juz ponad rok temu ale dzis robilem jako jego kierowca :wink4:

Opublikowano

:hi:

Spadam na nartki, może Gliwice i innych spotkam

Opublikowano

a ja dzis i jutro upalam Sportback'a od tescia :decayed:

A5 sportback czy A3 sportback 8P :?: :cool1:[br]Dopisany: 12 Grudzień 2010, 07:42_________________________________________________

:hi:

Spadam na nartki, może Gliwice i innych spotkam

:hi:

A gdzie dokładnie, bo jo za 10min jada do Bielska :cool1:

Opublikowano
  • Autor

:hi: panowie

Spadam na nartki, może Gliwice i innych spotkam

miłego szusowania :good:

A5 sportback czy A3 sportback 8P :?: :cool1:

A3, A3 :> w A5 to chyba jest liftback :mysli:

Opublikowano

witajcie :hi: od tych waszych awatarów to muszę przed dzieciakami kompa zamykać :rolleyes:

Opublikowano

:bry::hi:

A3, A3 :> w A5 to chyba jest liftback :mysli:

A5 Lifback (ale często jest pod nazwą Sportback ) :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Robert ty pewnie bedziesz wiedzial :>

co to jest za przycisk w climatroniku oznaczony jako nadmuch wewnetrzny z literka "A" :?:

czytalem o tym ostatnio ale zapomnialem :embarrassed:

Opublikowano

Robert ty pewnie bedziesz wiedzial :>

co to jest za przycisk w climatroniku oznaczony jako nadmuch wewnetrzny z literka "A" :?:

czytalem o tym ostatnio ale zapomnialem :embarrassed:

auto
Opublikowano

jest to funkcja klimatronika wyposażonego w czujnik jakości powietrza :wink4:

Jeżeli czujnik wykryje że z zew. ukł. zasysa jakieś spaliny itp. automatycznie przełączy się na wew. obieg powietrza (zasysał będzie powietrze z wnętrza samochodu ) , jak się to powietrze z zew. "oczyści" znowu przełączy się na zasysanie z zew. pojazdu

[br]Dopisany: 12 Grudzień 2010, 11:16_________________________________________________

auto

:polew:

Opublikowano
:polew: :polew: :polew:
Opublikowano
  • Autor
jest to funkcja klimatronika wyposażonego w czujnik jakości powietrza

ano wlasnie :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.