Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

Andy czasem twoja kobita nie była dziś w małym tesco na Chabrowej :?: :>

ta widziałeś ją?

czy widzial :?: nawet udalo mu sie zamienic z nią kilka słów :gwizdanie:

nie jestem zazdrosny :no:[br]Dopisany: 10 Grudzień 2010, 11:05_________________________________________________ :rant::baseball: :baseball: :baseball:
  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

nie jestem zazdrosny :no:

to dobrze :gwizdanie:

:decayed:

Opublikowano
  • Autor

:kox:

za***ista sprawa :kox:

Opublikowano

czy widzial :?: nawet udalo mu sie zamienic z nią kilka słów :gwizdanie:

Aaa teraz się to tak nazywa ... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

:tongue4:

[br]Dopisany: 10 Grudzień 2010, 11:37_________________________________________________

To chyba zabłądził, bo jakoś go nigdzie nie widzę :tongue4:

A Ty myślisz że te niby Twoje jechał oglądać :?: ... pomyłka :cool1:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

:bry::hi:

Opublikowano
  • Autor

Arek prawie jak Twoja :decayed:

4501860820_da2bfe2536_o.jpg

piekna ale jak bede w domu to ci wkleje zdjecie identycznej jak moja :gwizdanie:

Robert to ile tego L4 masz :?: :>

Opublikowano

Robert to ile tego L4 masz :?: :>

Do 17.12 ( na razie :naughty: ) :wink4:

Opublikowano

Ale się dzisiaj udzielacie, nie ma co, zasypało Was :?: :gwizdanie:[br]Dopisany: 10 Grudzień 2010, 19:07_________________________________________________

Do 17.12 ( na razie :naughty: ) :wink4

A Ty do roboty a nie na L4, kto kraj z biedy wyciągnie. :decayed:

Kuruj się chłopie :!:

Opublikowano

Kuruj się chłopie :!:

Kuruja sie :wink4: Dzięki :wink4:

Opublikowano

Kuruj się chłopie :!:

Kuruja sie :wink4: Dzięki :wink4:

:hi:

Kuruj się przy pomocy Żoneczki :>

Pozdrowionka

Opublikowano

Ależ tu cisza :mysli: :gwizdanie:

Opublikowano

witam szanownych kolegow klubowiczow :) mam taki problem od dwoch dni nie moge dostac sie do auta od strony kierowcy.normalnie otwieram autko z pilota i wszystkie drzwi mi sie otwieraja ale jak ciagne za klamke od strony kierowcy to sie nie otwieraja natomiast wszystkie inne tak i musze otworzyc od srodka te drzwi (od kierowcy) i tak sie dzieje zawsze rano bo po poludniu jak wracam z pracy to juz jest dobrze ale przeciez nie ma takich duzych mrozow.Czy umieli byscie mi pomoc?? :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Opublikowano

:bry: rano co jeszcze nyny :rolleyes:[br]Dopisany: 11 Grudzień 2010, 08:35_________________________________________________

witam szanownych kolegow klubowiczow :) mam taki problem od dwoch dni nie moge dostac sie do auta od strony kierowcy.normalnie otwieram autko z pilota i wszystkie drzwi mi sie otwieraja ale jak ciagne za klamke od strony kierowcy to sie nie otwieraja natomiast wszystkie inne tak i musze otworzyc od srodka te drzwi (od kierowcy) i tak sie dzieje zawsze rano bo po poludniu jak wracam z pracy to juz jest dobrze ale przeciez nie ma takich duzych mrozow.Czy umieli byscie mi pomoc?? :notworthy: :notworthy: :notworthy:

najprawdopodobnie gdzieś Ci się tam nazbierała woda i przymarza,posprawdzaj uszczelki,rozbierz boczek drzwi i przesmaruj elementy przy klamce nie musi być -20 żeby przymarzło :wink4:
Opublikowano
  • Autor

:siema:

Robert u ciebie sa dobre warunki na takie zabawy :naughty:

Opublikowano

:siema:

Robert u ciebie sa dobre warunki na takie zabawy :naughty:

:hi:Arek dobre to ten traktorzysta to jakiś zapalony drifter :polew:
Opublikowano
  • Autor

nie jestem zapalonym technomułem ale ten utworek mi sie podoba :>

DJ KOT - Netia Full

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.