Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja lałem STP ale nie zauważyłem jakowych rewelacji :no:

trza więcej razy :wink4: ale bez przesady :gwizdanie:

jakie masz korekcje w 013 :?:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jakie masz korekcje w 013 :?:

Ale żeś przegiął. :polew:

Opublikowano

jakie masz korekcje w 013

a może od razu podam Ci moje wymiary :polew: jak zrobisz mi te obiecane logi to powiem :gwizdanie:
Opublikowano

jakie masz korekcje w 013 :?:

Ale żeś przegiął. :polew:

z czym :?:

:baseball: :baseball: :baseball: :baseball: :baseball: :baseball:

Opublikowano

z tym basebolem, strach się bać :shocked:

Opublikowano

z czym :?:

:baseball:

Jak z czym , z korekcją :kox:

Opublikowano

z czym :?:

:baseball:

Jak z czym , z korekcją :kox:

czemu ?

przecież [AJM] jest na PD :cool1:

Opublikowano

a może od razu podam Ci moje wymiary :polew: jak zrobisz mi te obiecane logi to powiem :gwizdanie:

Dlatego

Opublikowano

jaki tu spokoj lallalallalalalalalallaallaallla :mysli:

Opublikowano

jaki tu spokoj lallalallalalalalalallaallaallla :mysli:

No właśnie :gwizdanie: :mysli:

Andrzej :hi:

Opublikowano

jaki tu spokoj lallalallalalalalalallaallaallla :mysli:

No właśnie :gwizdanie: :mysli:

Andrzej :hi:

Siemano Roberto

jak barbórka ??? :decayed:

Opublikowano

:hi:

To co zalać do klekota by bardziej miekko "gadał"?

Opublikowano

:hi:

To co zalać do klekota by bardziej miekko "gadał"?

zmiękczacza :polew:
Opublikowano

:hi:

To co zalać do klekota by bardziej miekko "gadał"?

Tobie to proponuję dolewać od czasu do czasu MIXOLA (serio !!!) w proporcji 1:100 :wink4:

Opublikowano

:hi:

To co zalać do klekota by bardziej miekko "gadał"?

Tobie to proponuję dolewać od czasu do czasu MIXOLA (serio !!!) w proporcji 1:100 :wink4:

Roberto mixol i do naszych autek wskazane co jakiś czas jak najbardziej :wink4:

Opublikowano

jasne a do silnika selektor :polew:[br]Dopisany: 06 Grudzień 2010, 22:38_________________________________________________stare dobre jak za komuny :polew:

Opublikowano

Po drugie byłem w robocie , wracam a tu 400 ;(

:tongue4:

musisz Wilmie dać klapsa w pupe :> :bicz:

Oj tam zaraz klapsa :naughty:

Wilma gratulacje czterysetnej strony :good:

Dziękuję :wink4:

Opublikowano

ciekawe gdzie się angry podziewa :gwizdanie: :mysli:

Opublikowano

jasne a do silnika selektor :polew:[br]Dopisany: 06 Grudzień 2010, 22:38_________________________________________________stare dobre jak za komuny :polew:

W tej chwili Twoje podejście do tego "tematu" tak wygląda :cool1:

Mixol jest polecany (poczytajcie/poszukajcie w necie) szczególnie do Diesli na pompach wtryskowych ... paliwa w tej chwili szczególnie olej napędowy są za "suche" (coraz mniej siarki) i brakuje smarowania szczególnie pompom VP :cool1:

Mój znajomy bardzo dobrze zna pana Sopę ( przypuszczam że nie jeden z Was o nim słyszał ) i rozmawiałem z nim o tym czy można zalać do PD (mojej motorowni) Mixolu odp. była taka : Jak najbardziej w proporcji 1:100 co kilka tankowań ... na razie nie zalewałem Mixolem bo raz zalałem STP a drugi LM do CR i PD :wink4: następny będzie Mixol ok. 0.5 litra na pełny bak co kilka kkm :wink4:

Opublikowano

Wróciłem z ASO :decayed:

imag02991280x768.jpg

Tomek :slina: :slina: :slina:

Jak będziesz sprzedawał daj mi znać :naughty:

Zapodaj potem zdjęcie z Bixami :kox:

10min temu z garażu wróciłem, ale jest co miało być :gwizdanie:

sdc102251280x768.jpg

Do Panów z ASO też mam kilka zażaleń... :kwasny:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.