Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

niestety filmy z vimeo mi przycina :confused4: ale co nieco juz z tego widzialem :>

a przetwornice kupowalismy w http://www.ravenautosport.pl/

pamietajcie ze mamy tam znizke na klub :!: :naughty:

Mi też ogólnie z Vimeo przycina , ale ten akurat spoko odtwarza

Wydaje mi się że jak wracam z roboty to przejeżdżam obok tego sklepu :mysli:

Jaka jest ta zniżka ? Hasło A4 Klub ?

Na tej stronce z tego sklepu nie ma cennika chyba nie ?

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nie tak daleko do Worthersee :naughty:Arek kiedy jedziemy?? :naughty:

H4mm3R ja jade w przyszlym roku :kox:

No to chyba pojedziemy razem :naughty: tylko u mnie na wiosnę większa gleba i takie fele

http://allegro.pl/mercedes-e-s-sl-cls-felgi-lorinser-rs8-turbina-amg-i1324286599.html

no to super :good:

ja tez te felgi biore pod uwage na przyszly sezon :decayed:

też 19" ?? :naughty:

Opublikowano
  • Autor
też 19" ??

tak :>

Jaka jest ta zniżka ? Hasło A4 Klub ?

znizka 10% na wszystkie rzeczy od nowego roku, a teraz na wybrane.

haslo A4-klub.pl badz karta klubowa

Opublikowano
Jaka jest ta zniżka ? Hasło A4 Klub ?

znizka 10% na wszystkie rzeczy od nowego roku, a teraz na wybrane.

haslo A4-klub.pl badz karta klubowa

:good: jutro tam podskoczę :wink4:

Te cyfrowe przetwornice zmieściły się w wycięciu pod lampą ?

Opublikowano
też 19" ??

tak :>

to gitara :decayed:[br]Dopisany: 05 Grudzień 2010, 13:40_________________________________________________20100404150214_4489957297_b40faebe3d_b.jpg

Opublikowano
  • Autor
Te cyfrowe przetwornice zmieściły się w wycięciu pod lampą ?

spokojnie, nawet na dwie takie przetwornice tam jest miejsca :>

też 19" ??

tak :>

to gitara :decayed:

mam na oku 3-4 modele wiec na wiosne sie okaze co wpadnie (jesli oczywiscie posprzedaje felgi ktore leza w garazu)[br]Dopisany: 05 Grudzień 2010, 13:43_________________________________________________box.jpg

Opublikowano

:hi:

Wszystkim

Opublikowano
:hi: :hi: :hi:
Opublikowano

spokojnie, nawet na dwie takie przetwornice tam jest miejsca :>

Ale w [b5] a jak w [b6] :mysli: W [b5] mogła być większa ta "wnęka" :mysli:

Wyciągałem już nie raz lampy z mojego i ta "wnęka" nie jest wcale taka duża :mysli:

Jedno wiem taka zwykła przetwornica się tam nie zmieści , brakuje miejsca i to dużo

[br]Dopisany: 05 Grudzień 2010, 15:45_________________________________________________

:hi:

Wszystkim

:hi: :hi: :hi:

:hi:

Opublikowano
  • Autor

:hi:

Wszystkim

:hi:

jak zdrowko :?:

:hi: :hi: :hi:

:hi:

a ty jak zyjesz dzisiaj :?:

Ale w [b5] a jak w [b6]

kiedys mialem w reku lampe z B6 ale nie pamietam jaka duza byla ta wneka

Opublikowano

:hi: :hi: :hi:

:hi:

a ty jak zyjesz dzisiaj :?:

a powiem ci że dobrze cały dzień leże i bąki zbijam :> :gwizdanie:

Opublikowano

Musiałem jeszcze teraz podskoczyć do MEDIA po zasilacz do lapka bo mi padł :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

Musiałem jeszcze teraz podskoczyć do MEDIA po zasilacz do lapka bo mi padł :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Ty to leki nimosz... jak nie internet, to zasilacz :gwizdanie:

Opublikowano

Musiałem jeszcze teraz podskoczyć do MEDIA po zasilacz do lapka bo mi padł :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Ty to leki nimosz... jak nie internet, to zasilacz :gwizdanie:

No widzisz i potem sie nie napij :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

a ja od prawie godziny studiuje etke, chcialem znalezc nagrzewnice i jakos mi to nie idzie :disgust:

jak ja znalezc :?: :embarrassed:

Opublikowano

Nadwozie i wyposażenie >>> dmuchawa/wymiennik ciepła/filtr pyłków i kurzu rys. 819-25 :wink4:

[br]Dopisany: 05 Grudzień 2010, 20:10_________________________________________________nr. Twojej nagrzewnicy 8D1 819 030 B :wink4:

[br]Dopisany: 05 Grudzień 2010, 20:12_________________________________________________Ale tu dzisiaj cisza :gwizdanie: czyżby wszyscy świętowali wczoraj "Barbórkę" :mysli:

Opublikowano

:hi: z wieczora

:hi:

Siemanko

Opublikowano

:hi: z wieczora

:hi:

Siemanko

:siema:

Tomek tyś to był :?:

Opublikowano

:hi: z wieczora

:hi:

Siemanko

:siema:

Tomek tyś to był :?:

ta ale powiem Ci ze dopiero kolo ronda na nowinach zobaczylem ze to Ty jedziesz :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.