Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja osobiscie bylbym za 1 spotem w grudniu 19-tego

A ja 18-tego :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A Ty się nie śmiej bo nie wiadomo ile Ty masz :gwizdanie:

I po za tym jeszcze się nie przedstawiła :cool1:[br]Dopisany: 03 Grudzień 2010, 23:21_________________________________________________W święta raczej mi nie pasuje :no:

aaaa... na emeryturze jestem wiesz :tongue4: a imię już mi wybraliście jakąś Hermenegildę czy coś... :gwizdanie:

Opublikowano

I po za tym jeszcze się nie przedstawiła :cool1:

Dokładnie :good:

Nie gadamy z nią (przynajmniej ja) dopóki przynajmniej się nie przedstawi jak przystało :gwizdanie:

Opublikowano

I po za tym jeszcze się nie przedstawiła :cool1:

Dokładnie :good:

Nie gadamy z nią (przynajmniej ja) dopóki przynajmniej się nie przedstawi jak przystało :gwizdanie:

Przecież gadaliśmy o tym na spotach :good: i od dzisiaj chcę wiedzieć z kim gadam.

Opublikowano

I po za tym jeszcze się nie przedstawiła :cool1:

Dokładnie :good:

Nie gadamy z nią (przynajmniej ja) dopóki przynajmniej się nie przedstawi jak przystało :gwizdanie:

Przecież gadaliśmy o tym na spotach :good: i od dzisiaj chcę wiedzieć z kim gadam.

Poczekajcie do spota w styczniu a obiecuję, że się w pełni przedstawię.

Opublikowano

Przecież gadaliśmy o tym na spotach :good: i od dzisiaj chcę wiedzieć z kim gadam.

OK panie Wiesiu :good:

Opublikowano

Poczekajcie do spota w styczniu a obiecuję, że się w pełni przedstawię.

Uprasza się o wpisanie imienia w swoim profilu.

Opublikowano
  • Autor

ja osobiscie bylbym za 1 spotem w grudniu 19-tego

A ja 18-tego :gwizdanie:

w sobote byl ostatno, a Blant tez pewnie chcialby na spota przyjechac :cool1:

Opublikowano

Poczekajcie do spota w styczniu a obiecuję, że się w pełni przedstawię.

W styczniu na spota podjedzie kurier z wąglikiem i napisem Ossama Bin Laden :gwizdanie:

:piroman:crazy.gif

[br]Dopisany: 03 Grudzień 2010, 23:38_________________________________________________

w sobote byl ostatno, a Blant tez pewnie chcialby na spota przyjechac :cool1:

No fakt

OK szefie :wink4:

Opublikowano
  • Autor

lece spac bo rano trzeba wstac :hi:

spokojnej barborki zycze :wink4:

Opublikowano

lece spac bo rano trzeba wstac :hi:

spokojnej barborki zycze :wink4:

:hi:

Narka i dzięki.

Opublikowano

lece spac bo rano trzeba wstac :hi:

spokojnej barborki zycze :wink4:

Dzięki i nara :hi:

[br]Dopisany: 04 Grudzień 2010, 00:11_________________________________________________I Wilma jak się miała przedstawić odpadła :gwizdanie:

Opublikowano

I Wilma jak się miała przedstawić odpadła :gwizdanie:

Ona chyba jest z kontrwywiadu. :decayed:

Opublikowano

Profesjonalnie ztjuningowana Calajbra prosto spod stodoły :kox:

http://moto.allegro.pl/opel-calibra-2-0-8v-jedyna-taka-w-polsce-i1342039920.html

:kox: :kox: :kox:

[br]Dopisany: 04 Grudzień 2010, 00:19_________________________________________________

Ona chyba jest z kontrwywiadu. :decayed:

Albo z KGB ...

Opublikowano

:hi:

Spadam narka

Opublikowano

Dziś rano przy odpalaniu furacza zaświeciła i zabrzęczała trzy razy mi kontrolka hamulców ... pany trza AKU podładować co ??? W aucie siedzi jeszcze ORI AQ z MOLL'a :naughty:

Dodam że z hamulcami wszystko Łokej

[br]Dopisany: 04 Grudzień 2010, 00:26_________________________________________________

:hi:

Spadam narka

Siemanero Wiesiu :hi:

Opublikowano

:siema:

Kurde po auto dopiero w poniedziałek, bo łajzy nie sprawdziły wcześniej czy mają szlauch do sprysków na magazynie i jak się w czwartek okazało.... niemieli :wallbash: i potym sie tu nie wypij :rolleyes:

Opublikowano

:hi: z rana

lece spac bo rano trzeba wstac :hi:

spokojnej barborki zycze :wink4:

Dzięki i nara :hi:

[br]Dopisany: 04 Grudzień 2010, 00:11_________________________________________________I Wilma jak się miała przedstawić odpadła :gwizdanie:

Bo ja Wam swoje powiedziałam i swojej wersji się będę trzymać. Potem wszyscy zniknęli no to nie chciałam gadać sama do ściany.

Opublikowano
  • Autor

dobry z rana :hi:

Kurde po auto dopiero w poniedziałek, bo łajzy nie sprawdziły wcześniej czy mają szlauch do sprysków na magazynie i jak się w czwartek okazało.... niemieli :wallbash: i potym sie tu nie wypij :rolleyes:

zas weekend na paliwie zaoszczedzisz :>

Opublikowano

Kurde po auto dopiero w poniedziałek, bo łajzy nie sprawdziły wcześniej czy mają szlauch do sprysków na magazynie i jak się w czwartek okazało.... niemieli :wallbash: i potym sie tu nie wypij :rolleyes:

zas weekend na paliwie zaoszczedzisz :>

co racja, to racja :> zaś 200zl w kapsie :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.