Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemanko :hi:

Dzięki za pomoc techniczną podepne autko do czyjegoś vaga i będę miał pewnie jasnosc .

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Siemanko :hi:

Dzięki za pomoc techniczną podepne autko do czyjegoś vaga i będę miał pewnie jasnosc .

Dokładnie tak zrób ale na 99.9% i tak ten czujnik masz do wymiany :confused4: W "Magro" 120 pln + 6 pln oring (chyba że masz tam jakieś zniżki-ktoś od Was z SJZ pisał że ma dojście do "Magro" :wink4: )

Sprawdź jeszcze wtyczkę jak Ci pisałem wcześniej bo może zaśniedziała (i to właśnie te 0.1%) :wink4:

Opublikowano

Wiecie co Panowie... te statystyki mnie przerażają... czytam sobie na WP

"Wg różnych prognoz tegoroczna sprzedaż piwa spadnie o 3-5 proc. w stosunku do roku ubiegłego, do 30 mln hl."

To by oznaczało, że rocznie wypijamy około 3 200 000 000 litrów piwa...Liczba osób dorosłych (no tak od 15 lat w górę, bo tak się zaczyna pić w naszym kraju...nie licząc jeszcze młodszych), to około 32 000 000osób...A to wszystko oznacza, że...

Średnio na 1 osobę dorosłą przypada około 100 litrów piwa rocznie...Czyli około 0,27 litra dziennie... czyli każdy ponad szklankę dziennie... A jakby tak odjąć abstynentów...tych, którzy nie lubią piwa...wszystkich innych niepijących i wziąć pod uwagę, że to głównie mężczyźni piją piwo, to powiem Wam, że to jest masakra...

A jakby tak jeszcze doliczyć inne alkohole... Toż to kraj pijoczków! :shocked:

Opublikowano

Siemanko :hi:

Dzięki za pomoc techniczną podepne autko do czyjegoś vaga i będę miał pewnie jasnosc .

Dokładnie tak zrób ale na 99.9% i tak ten czujnik masz do wymiany :confused4: W "Magro" 120 pln + 6 pln oring (chyba że masz tam jakieś zniżki-ktoś od Was z SJZ pisał że ma dojście do "Magro" :wink4: )

Sprawdź jeszcze wtyczkę jak Ci pisałem wcześniej bo może zaśniedziała (i to właśnie te 0.1%) :wink4:

Zobaczę za ile pójdzie ten czujnik, mam tam znajomków :decayed::wink4:. Sprawdze też wtyk.

Dzięki :notworthy:

Opublikowano

dzieńdoberek :hi: [br]Dopisany: 03 Grudzień 2010, 11:18_________________________________________________

Wiecie co Panowie... te statystyki mnie przerażają... czytam sobie na WP

"Wg różnych prognoz tegoroczna sprzedaż piwa spadnie o 3-5 proc. w stosunku do roku ubiegłego, do 30 mln hl."

To by oznaczało, że rocznie wypijamy około 3 200 000 000 litrów piwa...Liczba osób dorosłych (no tak od 15 lat w górę, bo tak się zaczyna pić w naszym kraju...nie licząc jeszcze młodszych), to około 32 000 000...A to wszystko oznacza, że...

Średnio na 1 osobę dorosłą przypada około 100 litrów piwa rocznie...Czyli około 0,27 litra dziennie... czyli każdy ponad szklankę dziennie... A jakby tak odjąć abstynentów...tych, którzy nie lubią piwa...wszystkich innych niepijących i wziąć pod uwagę, że to głównie mężczyźni piją piwo, to powiem Wam, że to jest masakra...

A jakby tak jeszcze doliczyć inne alkohole... Toż to kraj pijoczków! :shocked:

zdziwiona? :kox:
Opublikowano

dzieńdoberek :hi: [br]Dopisany: 03 Grudzień 2010, 11:18_________________________________________________

Wiecie co Panowie... te statystyki mnie przerażają... czytam sobie na WP

"Wg różnych prognoz tegoroczna sprzedaż piwa spadnie o 3-5 proc. w stosunku do roku ubiegłego, do 30 mln hl."

To by oznaczało, że rocznie wypijamy około 3 200 000 000 litrów piwa...Liczba osób dorosłych (no tak od 15 lat w górę, bo tak się zaczyna pić w naszym kraju...nie licząc jeszcze młodszych), to około 32 000 000...A to wszystko oznacza, że...

Średnio na 1 osobę dorosłą przypada około 100 litrów piwa rocznie...Czyli około 0,27 litra dziennie... czyli każdy ponad szklankę dziennie... A jakby tak odjąć abstynentów...tych, którzy nie lubią piwa...wszystkich innych niepijących i wziąć pod uwagę, że to głównie mężczyźni piją piwo, to powiem Wam, że to jest masakra...

A jakby tak jeszcze doliczyć inne alkohole... Toż to kraj pijoczków! :shocked:

zdziwiona? :kox:

:hi:

Przerażona :tongue4:

Opublikowano

nie jest tak źle :decayed:

Opublikowano

nie jest tak źle :decayed:

No tak bo u Ruskich byłoby więcej? :polew:

Jak dla mnie to jest masakra... ile można łoić...

Opublikowano

hello :hi:

nie nadrabiam spamu bo nie mam czasu ale widze ze tu kontakt trzymacie i strony lecom :decayed:

:good: :good: :good:[br]Dopisany: 03 Grudzień 2010, 12:22_________________________________________________

420KM... ładnie, ale kombi... i poocierane...wygląd - dno...

HAMMER ale ja wypatrzyles :good: :good: :good: :good: :good:

Wilmo czy ja Cie mam uczyc ze to serce sie liczy a nie wyglad :kox: :kox: :kox::tongue4:

a szczerze to jesli tylko tyle z nia bylo to jest jak dla mnie idealna :tongue4: powierzchowne drobnostki :wink4: chyba ze podwoziem np tez przytarl..

Opublikowano

420KM... ładnie, ale kombi... i poocierane...wygląd - dno...

Wilmo RS4 w B5 wychodziły tylko w avancie i nie w "kombi" :cool1: [br]Dopisany: 03 Grudzień 2010, 12:29_________________________________________________Wszystko można naprawić a frajda z jazdy tym autem - bezcenna :wink4:

Opublikowano

hello :hi:

nie nadrabiam spamu bo nie mam czasu ale widze ze tu kontakt trzymacie i strony lecom :decayed:

:good: :good: :good:[br]Dopisany: 03 Grudzień 2010, 12:22_________________________________________________

420KM... ładnie, ale kombi... i poocierane...wygląd - dno...

HAMMER ale ja wypatrzyles :good: :good: :good: :good: :good:

Wilmo czy ja Cie mam uczyc ze to serce sie liczy a nie wyglad :kox: :kox: :kox::tongue4:

a szczerze to jesli tylko tyle z nia bylo to jest jak dla mnie idealna :tongue4: powierzchowne drobnostki :wink4: chyba ze podwoziem np tez przytarl..

:hi:

Serce sercem! ale no jakoś wyglądać trzeba... no chociaż o siebie jakoś dbać! Więc jak można tak auto zaniedbać :thumbdown:

420KM... ładnie, ale kombi... i poocierane...wygląd - dno...

Wilmo RS4 w B5 wychodziły tylko w avancie i nie w "kombi" :cool1: [br]Dopisany: 03 Grudzień 2010, 12:29_________________________________________________Wszystko można naprawić a frajda z jazdy tym autem - bezcenna :wink4:

Ok sorry pomyłka... ale nie podobają mi się takie kształty...

Opublikowano

:hi:

I znowu pada śnieg

Wiecie co Panowie... te statystyki mnie przerażają... czytam sobie na WP

"Wg różnych prognoz tegoroczna sprzedaż piwa spadnie o 3-5 proc. w stosunku do roku ubiegłego, do 30 mln hl."

To by oznaczało, że rocznie wypijamy około 3 200 000 000 litrów piwa...Liczba osób dorosłych (no tak od 15 lat w górę, bo tak się zaczyna pić w naszym kraju...nie licząc jeszcze młodszych), to około 32 000 000...A to wszystko oznacza, że...

Średnio na 1 osobę dorosłą przypada około 100 litrów piwa rocznie...Czyli około 0,27 litra dziennie... czyli każdy ponad szklankę dziennie... A jakby tak odjąć abstynentów...tych, którzy nie lubią piwa...wszystkich innych niepijących i wziąć pod uwagę, że to głównie mężczyźni piją piwo, to powiem Wam, że to jest masakra...

A jakby tak jeszcze doliczyć inne alkohole... Toż to kraj pijoczków! :shocked:

Niemcy wypijają na głowę jeszcze więcej piwa i to dużo więcej :drinks:

Opublikowano

:hi:

I znowu pada śnieg

Wiecie co Panowie... te statystyki mnie przerażają... czytam sobie na WP

"Wg różnych prognoz tegoroczna sprzedaż piwa spadnie o 3-5 proc. w stosunku do roku ubiegłego, do 30 mln hl."

To by oznaczało, że rocznie wypijamy około 3 200 000 000 litrów piwa...Liczba osób dorosłych (no tak od 15 lat w górę, bo tak się zaczyna pić w naszym kraju...nie licząc jeszcze młodszych), to około 32 000 000...A to wszystko oznacza, że...

Średnio na 1 osobę dorosłą przypada około 100 litrów piwa rocznie...Czyli około 0,27 litra dziennie... czyli każdy ponad szklankę dziennie... A jakby tak odjąć abstynentów...tych, którzy nie lubią piwa...wszystkich innych niepijących i wziąć pod uwagę, że to głównie mężczyźni piją piwo, to powiem Wam, że to jest masakra...

A jakby tak jeszcze doliczyć inne alkohole... Toż to kraj pijoczków! :shocked:

Niemcy wypijają na głowę jeszcze więcej piwa i to dużo więcej :drinks:

nie tylko Niemcy ale też Czesi :wink4: i Wilmo napisałaś iż głównie to mężczyźni piją złoty trunek (mocz anioła:P) natomiast w Czechach kobiety piją piwo można powiedzieć na równy z równym z facetami.

u nas za to nadrabiamy to Gorzałką :decayed:

Opublikowano

:hi:

I znowu pada śnieg

Wiecie co Panowie... te statystyki mnie przerażają... czytam sobie na WP

"Wg różnych prognoz tegoroczna sprzedaż piwa spadnie o 3-5 proc. w stosunku do roku ubiegłego, do 30 mln hl."

To by oznaczało, że rocznie wypijamy około 3 200 000 000 litrów piwa...Liczba osób dorosłych (no tak od 15 lat w górę, bo tak się zaczyna pić w naszym kraju...nie licząc jeszcze młodszych), to około 32 000 000osób...A to wszystko oznacza, że...

Średnio na 1 osobę dorosłą przypada około 100 litrów piwa rocznie...Czyli około 0,27 litra dziennie... czyli każdy ponad szklankę dziennie... A jakby tak odjąć abstynentów...tych, którzy nie lubią piwa...wszystkich innych niepijących i wziąć pod uwagę, że to głównie mężczyźni piją piwo, to powiem Wam, że to jest masakra...

A jakby tak jeszcze doliczyć inne alkohole... Toż to kraj pijoczków! :shocked:

Niemcy wypijają na głowę jeszcze więcej piwa i to dużo więcej :drinks:

nie tylko Niemcy ale też Czesi :wink4: i Wilmo napisałaś iż głównie to mężczyźni piją złoty trunek (mocz anioła:P) natomiast w Czechach kobiety piją piwo można powiedzieć na równy z równym z facetami.

u nas za to nadrabiamy to Gorzałką :decayed:

Tak czy inaczej... jak się człek tak zagłębi to te liczby przerażają...a na pewno mnie :wink4:

Opublikowano

:hi:

Niemcy wypijają na głowę jeszcze więcej piwa i to dużo więcej :drinks:

tak ale jak bym miał pić takie siuśki co oni to dziękuje nie dobre tam jest piwo i słabe :kwasny:

Opublikowano

:hi:

Niemcy wypijają na głowę jeszcze więcej piwa i to dużo więcej :drinks:

tak ale jak bym miał pić takie siuśki co oni to dziękuje nie dobre tam jest piwo i słabe :kwasny:

Jest dobre ale drogie, a jak szkoda kasy to trzeba siuśki pić :gwizdanie:

Opublikowano

:hi:

Niemcy wypijają na głowę jeszcze więcej piwa i to dużo więcej :drinks:

tak ale jak bym miał pić takie siuśki co oni to dziękuje nie dobre tam jest piwo i słabe :kwasny:

ja też nie jestem zwolennikiem czeskiego piwa, bo to piwo jest z reguły bardziej gorzkawe, ale to nie jest tak że Czesi mają słabe piwo, to my mamy mocne :wink4: bo obojętnie czy porównując piwo czeskie czy niemieckie, polskie jest dużo mocniejsze :wink4:

Opublikowano

:hi:

Niemcy wypijają na głowę jeszcze więcej piwa i to dużo więcej :drinks:

tak ale jak bym miał pić takie siuśki co oni to dziękuje nie dobre tam jest piwo i słabe :kwasny:

ja też nie jestem zwolennikiem czeskiego piwa, bo to piwo jest z reguły bardziej gorzkawe, ale to nie jest tak że Czesi mają słabe piwo, to my mamy mocne :wink4: bo obojętnie czy porównując piwo czeskie czy niemieckie, polskie jest dużo mocniejsze :wink4:

badboy wezna Cie kiedy do Czech jak po piwo pojada i Ci pokoża kiere piwo je dobre, a po dwóch primatorach co mają 12% to Cie bydą lacze cisły :decayed: a drugo sprawa w CZ dużo tańsze piwo :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.