Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
No toć właśnie mówiliście wcześniej, że najpierw 9 stycznia a potem ze 2 tyg później... a ja Wam na to, że u mnie z tym średnio, bo ja bym wolała te pozostałe weekendy i tak szczerze mówiąc to którykolwiek z nich... czy to 15-16 czy 29-30 to by mi już wszystko jedno było, bo bym się dostosowała...

przeciez spoty mamy zawsze w polowie oraz w ostatni weekend miesiaca wiec nie wiem skad wzięłaś ten 9 stycznia :cool1:

A proszę skąd wziełam

Powiedzcie mi jak się będziecie widzieć w styczniu Panowie? :naughty:

Prawdopodobne daty to 9 i 22 styczeń :wink4:

Stąd :wink4:

Niech on żonę lepiej grzeje :D:

Co brak męża daje się we znaki :naughty:

A daje daje... w końcu ileż można bez... ;(

Opublikowano

30 km w jedną stronę to mi się nie opłaca, jak jeździ autobus. :przebiegly:

Po za tym jazda w tych warunkach nie należy do najprzyjemniejszych :wallbash:

eee tam Wiesiek ja jeżdżę autem do roboty tam gdzie ty i jakos nie narzekam :> a wogole to jest 22km w jedna strone z Nowin :wink4:

Sam czy pełen komplet :?:

A po robocie piwko se wypije no i nie kończę z temperaturą.

Opublikowano

A proszę skąd wziełam

Prawdopodobne daty to 9 i 22 styczeń :wink4:

Stąd :wink4:

Wieśka nie słuchaj ... on się nie zna :gwizdanie:

:kox:crazy.gif

Opublikowano

30 km w jedną stronę to mi się nie opłaca, jak jeździ autobus. :przebiegly:

Po za tym jazda w tych warunkach nie należy do najprzyjemniejszych :wallbash:

eee tam Wiesiek ja jeżdżę autem do roboty tam gdzie ty i jakos nie narzekam :> a wogole to jest 22km w jedna strone z Nowin :wink4:

Sam czy pełen komplet :?:

A po robocie piwko se wypije no i nie kończę z temperaturą.

w 3 osoby jezdzimy i tez piwko wypije a wyjezdzam jak zrobie swoje :tongue4: :> :>

Opublikowano

A proszę skąd wziełam

Prawdopodobne daty to 9 i 22 styczeń :wink4:

Stąd :wink4:

Wieśka nie słuchaj ... on się nie zna :gwizdanie:

:kox:crazy.gif

Te gościu weź se kalendarz przed nos i popatrz jak wychodzi co 2 tygodnie.

:rant::baseball:

Opublikowano
  • Autor
To zapodaj linka do tej B7

http://www.autoscout24.de/Details.aspx?id=vizfsrqarhxu

ps: pomylilem ebay z autoscout :>

Arek bierz ją :naughty:

za dwa lata :decayed:

A proszę skąd wziełam

Prawdopodobne daty to 9 i 22 styczeń :wink4:

Stąd :wink4:

Wieśka nie słuchaj ... on się nie zna :gwizdanie:

:kox:crazy.gif

:polew:[br]Dopisany: 03 Grudzień 2010, 22:49_________________________________________________

Te gościu weź se kalendarz przed nos i popatrz jak wychodzi co 2 tygodnie.

nie zawsze wychodzi co 2 tyg :wink4:

Opublikowano

w 3 osoby jezdzimy i tez piwko wypije a wyjezdzam jak zrobie swoje :tongue4: :> :>

Tak ale ja mam dopłatę do biletu. :gwizdanie:

Opublikowano

Ale to będzie nowy rok , ja proponuję 16 i 29 stycznia ... no i jak robimy drugiego "grudniowego" bo wypadłby 25 grudnia ... mi osobiście pasuje po Wigilii ale nie wiem jak reszta

Opublikowano

nie zawsze wychodzi co 2 tyg :wink4:

No to jak mówiliście że co 2 tygodnie, a tak w zimę to wystarczyło by raz na miesiąc :rolleyes:[br]Dopisany: 03 Grudzień 2010, 22:54_________________________________________________

Ale to będzie nowy rok , ja proponuję 16 i 29 stycznia ... no i jak robimy drugiego "grudniowego" bo wypadałby 25 grudnia ... mi osobiście pasuje po Wigilii ale nie wiem jak reszta

W święta to dał bym se spokój mało kto przyjedzie

Opublikowano
  • Autor

w 3 osoby jezdzimy i tez piwko wypije a wyjezdzam jak zrobie swoje :tongue4: :> :>

Tak ale ja mam dopłatę do biletu. :gwizdanie:

na wiek :?:

maly zarcik :decayed:

Opublikowano

w 3 osoby jezdzimy i tez piwko wypije a wyjezdzam jak zrobie swoje :tongue4: :> :>

Tak ale ja mam dopłatę do biletu. :gwizdanie:

na wiek :?:

:gwizdanie:

:kox:

Opublikowano

w 3 osoby jezdzimy i tez piwko wypije a wyjezdzam jak zrobie swoje :tongue4: :> :>

Tak ale ja mam dopłatę do biletu. :gwizdanie:

na wiek :?:

maly zarcik :decayed:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

w 3 osoby jezdzimy i tez piwko wypije a wyjezdzam jak zrobie swoje :tongue4: :> :>

Tak ale ja mam dopłatę do biletu. :gwizdanie:

na wiek :?:

:gwizdanie:

:kox:

Jeszcze słowo i kupie Mazdę :kox:

Opublikowano

No to jak mówiliście że co 2 tygodnie, a tak w zimę to wystarczyło by raz na miesiąc :rolleyes:

Niech będą co dwa tygodnie jednak , jednym pasują soboty innym niedziele, niech tak zostanie :wink4:

W święta to dał bym se spokój mało kto przyjedzie

No to nie wiem którego zrobić w grudniu ten "drugi" :mysli: Chyba że wyjątkowo w grudniu zrobimy jednego spota 18 lub 19 grudnia :mysli:

[br]Dopisany: 03 Grudzień 2010, 23:04_________________________________________________

:polew: :polew: :polew:

A Ty się nie śmiej bo nie wiadomo ile Ty masz :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor
a tak w zimę to wystarczyło by raz na miesiąc

w sumie racja ale ja bym zostal tak jak jest ale na czas zimowy zmienilbym godzine na wczesniejsza :gwizdanie:

W święta to dał bym se spokój mało kto przyjedzie

ja myslalem zeby zrobic w drugi dzien swiat :rolleyes:[br]Dopisany: 03 Grudzień 2010, 23:05_________________________________________________

No to nie wiem którego zrobić w grudniu ten "drugi" Chyba że wyjątkowo w grudniu zrobimy jednego spota 18 lub 19 grudnia

no wsumie dobry pomysl :good:

mnie i tak by teraz nie bylo 12-tego bo ide na urodziny

Opublikowano

w sumie racja ale ja bym zostal tak jak jest ale na czas zimowy zmienilbym godzine na wczesniejsza :gwizdanie:

Robimy dwa razy w miesiącu , niech tak zostanie , chyba żeby w grudniu zrobić wyjątek

ja myslalem zeby zrobic w drugi dzien swiat :rolleyes:

Mi osobiście pasuje pierwszy dzień świąt , w drugi dzień nigdy mnie nie ma :confused4:

[br]Dopisany: 03 Grudzień 2010, 23:08_________________________________________________

[br]Dopisany: 03 Grudzień 2010, 23:05_________________________________________________

No to nie wiem którego zrobić w grudniu ten "drugi" Chyba że wyjątkowo w grudniu zrobimy jednego spota 18 lub 19 grudnia

no wsumie dobry pomysl :good:

mnie i tak by teraz nie bylo 12-tego bo ide na urodziny

No to jak Prezes podpisujesz się pod tym :?:

Opublikowano
  • Autor

pozwólmy jeszcze reszcie sie wypowiedziec i poczekajmy do niedzieli z decyzja :wink4:

ja osobiscie bylbym za 1 spotem w grudniu 19-tego

Opublikowano

A Ty się nie śmiej bo nie wiadomo ile Ty masz :gwizdanie:

I po za tym jeszcze się nie przedstawiła :cool1:[br]Dopisany: 03 Grudzień 2010, 23:21_________________________________________________W święta raczej mi nie pasuje :no:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.