Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wiem wiem zbieramy się jeszcze tylko z piesem, a później jedziemy. :) dozobaczenia.

:good:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

:hi:

Opublikowano

Masakra tyle stron :> System mi padł w kompie i dopiero dzisiaj odpaliłem

Opublikowano

Pioter chyba żeś się doczytał że spot na 17:00 :cool1: (a nie jak zwykle na 18:00)

Opublikowano

Pioter chyba żeś się doczytał że spot na 17:00 :cool1: (a nie jak zwykle na 18:00)

Ja Robercik nawet mi bardziej pasuje 17-a :)[br]Dopisany: 27 Listopad 2010, 16:06_________________________________________________ide sie szykowac ,po córkę na nowiny i na spota -do zobaczenia :witch:[br]Dopisany: 27 Listopad 2010, 16:09_________________________________________________musze dzisiaj przełożyc w końcu 2 zimówki zamiast letnich,druga para przyjdzie we wtorek kurierem (znalazłem wreszcie 2 takie same jak mam z 2007 roku zdrowiutkie za 250 z przesyłką obydwie)
Opublikowano

:hi: przed spotem

:hi:

Dobra trzeba się zbierać powoli :wink4:

Opublikowano

Nie zajarzyłem wtedy ze to fotochromy :embarrassed:

Opublikowano

Nie zajarzyłem wtedy ze to fotochromy :embarrassed:

fotochromy, jak juz wymieniac to na cos dobrego :gwizdanie: chyba mi to podejdzie jak ogladalem moje to taki sam ksztalt byl

Opublikowano

Nie zajarzyłem wtedy ze to fotochromy :embarrassed:

fotochromy, jak juz wymieniac to na cos dobrego :gwizdanie: chyba mi to podejdzie jak ogladalem moje to taki sam ksztalt byl

Ale wiesz że musisz dodatkowe kable ciągnąć do lusterek?!

Opublikowano

Nie zajarzyłem wtedy ze to fotochromy :embarrassed:

fotochromy, jak juz wymieniac to na cos dobrego :gwizdanie: chyba mi to podejdzie jak ogladalem moje to taki sam ksztalt byl

Ale wiesz że musisz dodatkowe kable ciągnąć do lusterek?!

ale do fotochromu czy jak?

Opublikowano

Nie zajarzyłem wtedy ze to fotochromy :embarrassed:

fotochromy, jak juz wymieniac to na cos dobrego :gwizdanie: chyba mi to podejdzie jak ogladalem moje to taki sam ksztalt byl

Ale wiesz że musisz dodatkowe kable ciągnąć do lusterek?!

ale do fotochromu czy jak?

raczej tak

Opublikowano

Nie zajarzyłem wtedy ze to fotochromy :embarrassed:

fotochromy, jak juz wymieniac to na cos dobrego :gwizdanie: chyba mi to podejdzie jak ogladalem moje to taki sam ksztalt byl

Ale wiesz że musisz dodatkowe kable ciągnąć do lusterek?!

ale do fotochromu czy jak?

raczej tak

zobaczymy jak to bedzie, najwyzej bede przy tym dlubal przeciaganie kabla

Opublikowano

Nie zajarzyłem wtedy ze to fotochromy :embarrassed:

fotochromy, jak juz wymieniac to na cos dobrego :gwizdanie: chyba mi to podejdzie jak ogladalem moje to taki sam ksztalt byl

Ale wiesz że musisz dodatkowe kable ciągnąć do lusterek?!

ale do fotochromu czy jak?

raczej tak

zobaczymy jak to bedzie, najwyzej bede przy tym dlubal przeciaganie kabla

W sumie na foto z aukcji widać że jest miejsce na wtyczkę żeby podłączyć czujnik. Więc będziesz musiał rezać :)

Opublikowano
:hi: z wieczora imprezowicze!
Opublikowano

:hi: z wieczora imprezowicze!

Wydaję mi się,że o tej porze to oni już nie będą siedzieć na necie,mają dziś lepsze zajęcie :drunk::yeah::drunk::yeah::drunk:

Opublikowano

:hi: z wieczora imprezowicze!

Wydaję mi się,że o tej porze to oni już nie będą siedzieć na necie,mają dziś lepsze zajęcie :drunk::yeah::drunk::yeah::drunk:

No niestety... pijoczki jedne :polew:

Ale chociaż przeczytają moje przywitanie jak już wytrzeźwieją z rana... może :>

Opublikowano

Jak będą mieli zawody pływackie to będą trzeźwi po północy :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.