Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
:hi: po robocie
  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:siema:
Opublikowano
  • Autor

mialem zapytac jeszcze co do jutra, co z muzyka :?: ma ktos jakiegos bombox'a albo moze wezmie ktos lapka zeby muzyke sobie puscic :?:

Opublikowano

mialem zapytac jeszcze co do jutra, co z muzyka :?: ma ktos jakiegos bombox'a albo moze wezmie ktos lapka zeby muzyke sobie puscic :?:

bedzieta tańcować :tongue4:
Opublikowano

:hi: po robocie

:hi:

mialem zapytac jeszcze co do jutra, co z muzyka :?: ma ktos jakiegos bombox'a albo moze wezmie ktos lapka zeby muzyke sobie puscic :?:

Też miałem zadać to pytanie , ale zawsze zapominałem o nim :embarrassed:

Ja nie mam za bardzo "przenośnego" sprzętu HI-FI , chyba że laptop :wink4:

[br]Dopisany: 26 Listopad 2010, 15:23_________________________________________________

bedzieta tańcować :tongue4:

No a jak :naughty:

:drunk::banan1::banan::banan2:

:kox:

Opublikowano

:hi: po robocie

:hi:

mialem zapytac jeszcze co do jutra, co z muzyka :?: ma ktos jakiegos bombox'a albo moze wezmie ktos lapka zeby muzyke sobie puscic :?:

Też miałem zadać to pytanie , ale zawsze zapominałem o nim :embarrassed:

Ja nie mam za bardzo "przenośnego" sprzętu HI-FI , chyba że laptop :wink4:

[br]Dopisany: 26 Listopad 2010, 15:23_________________________________________________

bedzieta tańcować :tongue4:

No a jak :naughty:

:drunk::banan1::banan::banan2:

:kox:

yno se szłap nie połomcie :decayed:
Opublikowano
  • Autor

mialem zapytac jeszcze co do jutra, co z muzyka :?: ma ktos jakiegos bombox'a albo moze wezmie ktos lapka zeby muzyke sobie puscic :?:

bedzieta tańcować :tongue4:

a ty zawsze tancujesz jak slyszysz muzyke :cool1:

Opublikowano

mialem zapytac jeszcze co do jutra, co z muzyka :?: ma ktos jakiegos bombox'a albo moze wezmie ktos lapka zeby muzyke sobie puscic :?:

bedzieta tańcować :tongue4:

a ty zawsze tancujesz jak slyszysz muzyke :cool1:

:no:
Opublikowano

Andrzej to taki Travolta :travolta:

Opublikowano

Andrzej to taki Travolta :naughty:

jak już to Johny :kox:
Opublikowano

jak już to Johny :kox:

Johnny Lacka Phony :naughty:

Opublikowano

lew parkieta :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

:hi: po robocie

smaku mi na tańcowanie robicie ;(

Opublikowano

:hi: przed nocką

No i co goście gotowi do akcji "Burza A4" :evil:

Ja myslę ze dodatkowe żarcia nie ma co brac ew. jakieś chipsy paluszki. :naughty:

Opublikowano

:hi: przed nocką

No i co goście gotowi do akcji "Burza A4" :evil:

Ja myslę ze dodatkowe żarcia nie ma co brac ew. jakieś chipsy paluszki. :naughty:

oni są gotowi... ale do milczenia! :P całymi dniami strasznie milczycie :angry:

Opublikowano

oni są gotowi... ale do milczenia! :P całymi dniami strasznie milczycie :angry

:hi:

Witam stałą bywalczynię, widzę że czujesz się u nas jak w domu, to fajnie.

Opublikowano

oni są gotowi... ale do milczenia! :P całymi dniami strasznie milczycie :angry

:hi:

Witam stałą bywalczynię, widzę że czujesz się u nas jak w domu, to fajnie.

:hi: ja wiem... dość mnie macie :tongue4:

czytałam już Wasze ploteczki, że zamieszania narobiłam :tongue4:

Opublikowano

:hi: ja wiem... dość mnie macie :tongue4:

czytałam już Wasze ploteczki, że zamieszania narobiłam :tongue4:

A kto tak napisał nie widziałem, napisali że zrobiłaś zamieszanie bo co niektórzy dostają takiej dziwnej choroby przy cudzych kobietach. :wink4:

Opublikowano

No to zobacz

:hi:

:hi:

:hi:

:hi: z wieczora

:hi:

_________________________________________________

:hi: widzę że jak Wilmy nie ma to pogadać z kim niet :gwizdanie:

Kiedyś nie było z tym problemów :mysli:

Ewidentnie sobie przerąbałam :decayed:

Choroby... chyba im buzie pozamykało :( ;(

Opublikowano

Ewidentnie sobie przerąbałam :decayed:

Choroby... chyba im buzie pozamykało :( ;(

Nie no , a niby czemu ?

[br]Dopisany: 26 Listopad 2010, 17:03_________________________________________________Wiesiek to jak jedziemy po to żarło sami czy oni to dowiozą ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.