Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Długo nie odpisywałem ale miałem coś do roboty, będziemy w sobotę, no chyba że nie odbiorę auta od mechanika, powinno być na czwartek właśnie z nim rozmawiałem. Jak co mnie możecie wpisać ostatecznie mówię dzisiaj, no chyba że nie będę miał czym przyjechać! to pupa. maszer i Agnieszka

No to fajnie :good:

co fajnie miołeś już iść :rolleyes:
  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Długo nie odpisywałem ale miałem coś do roboty, będziemy w sobotę, no chyba że nie odbiorę auta od mechanika, powinno być na czwartek właśnie z nim rozmawiałem. Jak co mnie możecie wpisać ostatecznie mówię dzisiaj, no chyba że nie będę miał czym przyjechać! to pupa. maszer i Agnieszka

Spoko Marcin do czwartku się odezwij :wink4:

To przekaż Arkowi że będziemy. Mam nadzieję że ten mój majster się wyrobi.

Opublikowano

No synki jo pomału spadom ,Robert wac**j Go :cool1:

Wiesiek :hi:

Będę go pilnować :bicz2::baseball:

Opublikowano

No to papa do jutra Panie i Panowie i tak jak pisałem Robert pilnuj Go bo to chachor je

:hi:

Opublikowano

No synki jo pomału spadom ,Robert wac**j Go :cool1:

Wiesiek :hi:

Będę go pilnować :bicz2::baseball:

żona nie umie a Tobie się uda no nie żartuj :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

co fajnie miołeś już iść :rolleyes:

Wiesiek zniszcz go , bo ja to zrobię :baseball:

Opublikowano

co fajnie miołeś już iść :rolleyes:

Wiesiek zniszcz go , bo ja to zrobię :baseball:

skąd tyle ludzi weźmiesz przedszkole już zamknięte :polew:
Opublikowano

Ja też spadam Dobranoc :)

Opublikowano

To przekaż Arkowi że będziemy. Mam nadzieję że ten mój majster się wyrobi.

Spoko , jak co to się odezwij :wink4:

Opublikowano

Ja też spadam Dobranoc :)

:hi: :hi:
Opublikowano

Włączcie się TVN :kox:

"Majewski Show" :naughty:

[br]Dopisany: 22 Listopad 2010, 21:55_________________________________________________

Ja też spadam Dobranoc :)

Nara :hi:

Opublikowano

Włączcie się TVN :kox:

zaś tyn waryjot :sick3:
Opublikowano

:hi:

:hi:

Opublikowano

Jak wypija :decayed:

I po to m in. "zalewa się robala" :cool1:

[br]Dopisany: 22 Listopad 2010, 21:26_________________________________________________

Robert czy Ty to widzisz :mysli:

Naśmiewają się z NAS dziady :?: :!:

:baseball: :baseball: :baseball: :baseball:

nosz kur nie umiem znalezc tej fajnej minki ja? nie ;)

Opublikowano

Dzisiaj Panie/Panowie około 20 stron poszło ~ 300 odpowiedzi :gwizdanie:

Oby tak dalej :good: :oklaski:

Opublikowano

Dzisiaj Panie/Panowie około 20 stron poszło ~ 300 odpowiedzi :gwizdanie:

Oby tak dalej :good: :oklaski:

I dziwić się, że obserwowałam bacznie :gwizdanie:

Opublikowano

osz kur... na kolacje tylko skoczylem a tu juz zajs 2strony :shocked:

masakra :rolleyes:

Jadymy z tym koksem co :?:

no i to jeszcze jak :kox:

Opublikowano

Dzisiaj Panie/Panowie około 20 stron poszło ~ 300 odpowiedzi :gwizdanie:

Oby tak dalej :good: :oklaski:

może już dojś tego bo inni nie nadążą :gwizdanie:
Opublikowano

Długo nie odpisywałem ale miałem coś do roboty, będziemy w sobotę, no chyba że nie odbiorę auta od mechanika, powinno być na czwartek właśnie z nim rozmawiałem. Jak co mnie możecie wpisać ostatecznie mówię dzisiaj, no chyba że nie będę miał czym przyjechać! to pupa. maszer i Agnieszka

wypas :good: :good: :good: :good: :good:

Przyznam, że bardzo mi to pochlebia :embarrassed: chyba powinnam zapamiętać to na przyszłość :>

@ wiesiek3d :hi:

i ja tez sie dolaczam do chlopakow- szkoda ze nie dasz rady ;( :>

Bardzo dobrze Wilmo w takim razie mamy nadzieje ze zapamietasz Rybnik z dobrej strony ;) a w ogole sie tak zastanawiam czy w ogole zanim na nas trafilas wiedzialas gdzie lezy Rybnik? :)

Opublikowano

coś ucichło dobra spadam panie i panowie miłej nocki :hi::sexinbed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.