Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:slina: :slina: :slina: dobra spadam jutro popytam co z domkiem :hi: dobrej nocki
  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Robert to już wiemy co robisz jak Marzena oglądo Polsko wersja Tańca z Gwiazdami :decayed:

Opublikowano
  • Autor

ale sie zapatrzylem :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina:

Opublikowano

fajny "Taniec z gwiazdami" nie :naughty:

Opublikowano
  • Autor

no fajny, fajny :good:

ciekawe kiedy u nas ten typ tanca ukarze sie w "You Can Dance" :kox:

Opublikowano

w sumie przeje@#@$e tyle się namęczyć żeby pozrzucać szmaty i nic z tego nie mieć :decayed:

Opublikowano
  • Autor

w sumie przeje@#@$e tyle się namęczyć żeby pozrzucać szmaty i nic z tego nie mieć :decayed:

nie wiesz co bylo na probach :naughty:

ale caly czas zastanawiam sie o co chodzilo temu facetowi w pierwszym filmiku na koncu :mysli:

Opublikowano

w sumie przeje@#@$e tyle się namęczyć żeby pozrzucać szmaty i nic z tego nie mieć :decayed:

no nie wiem czy takie "nic" :gwizdanie: chciałbyś tyle zarabiać ile oni mają za taki jeden "występ" :naughty:

[br]Dopisany: 18 Listopad 2010, 22:33_________________________________________________

ale caly czas zastanawiam sie o co chodzilo temu facetowi w pierwszym filmiku na koncu :mysli:

Wkurwił się bo to jego żona :naughty:

:kox: :kox: :kox:

Opublikowano
  • Autor

ale caly czas zastanawiam sie o co chodzilo temu facetowi w pierwszym filmiku na koncu :mysli:

Wkurwił się bo to jego żona :naughty:

:kox: :kox: :kox:

tak przypuszczalem :polew:

Opublikowano

tak przypuszczalem :polew:

A miał to być tylko zwykły taniec :gwizdanie: ( przynajmniej tak mu powiedziała ) :gwizdanie:

Opublikowano

ale caly czas zastanawiam sie o co chodzilo temu facetowi w pierwszym filmiku na koncu :mysli:

Wkurwił się bo to jego żona :naughty:

:kox: :kox: :kox:

tak przypuszczalem :polew:

no gość w beżowym anzugu wymiata :decayed:

w sumie przeje@#@$e tyle się namęczyć żeby pozrzucać szmaty i nic z tego nie mieć :decayed:

no nie wiem czy takie "nic" :gwizdanie: chciałbyś tyle zarabiać ile oni mają za taki jeden "występ" :naughty:

[br]Dopisany: 18 Listopad 2010, 22:33_________________________________________________

ale caly czas zastanawiam sie o co chodzilo temu facetowi w pierwszym filmiku na koncu :mysli:

Wkurwił się bo to jego żona :naughty:

:kox: :kox: :kox:

no ja lepiej zrywać szmaty z takich d*p niż zjyżdzać na dół np. :decayed:[br]Dopisany: 18 Listopad 2010, 22:39_________________________________________________

tak przypuszczalem :polew:

A miał to być tylko zwykły taniec :gwizdanie: ( przynajmniej tak mu powiedziała ) :gwizdanie:

ahh ja tam w TV w nic nie wierzę... wszystko jest z góry wyreżyserowane :wink4: im większe show, tym lepiej.

Opublikowano
  • Autor

tak przypuszczalem :polew:

A miał to być tylko zwykły taniec :gwizdanie: ( przynajmniej tak mu powiedziała ) :gwizdanie:

a skad ty to wiesz wszystko :mysli: czyzby fan "tanca z gwiazdami" :gwizdanie:

Opublikowano

tak przypuszczalem :polew:

A miał to być tylko zwykły taniec :gwizdanie: ( przynajmniej tak mu powiedziała ) :gwizdanie:

a skad ty to wiesz wszystko :mysli: czyzby fan "tanca z gwiazdami" :gwizdanie:

przecież żartuję :cool1: niby skąd mam wiedzieć co to za gościu "rozrabia na końcu" itp. :wink4:

Opublikowano
  • Autor

:decayed:

panowie, a kto stawia na 3-setna strone :?: bo zbliza sie ona dosc szybko i chyba bedzie przed tym spotem :>

ja spadam do wyra :hi:

Angry pamietaj aby zadzwonic na kotwice :wink4:

Opublikowano

panowie, a kto stawia na 3-setna strone :?: bo zbliza sie ona dosc szybko i chyba bedzie przed tym spotem :>

1 - Andysky - nie postawił :wallbash:

2 - Arek - czekamy (myślę ze coś będzie na następnym spocie) :naughty:

3 - :?:

Opublikowano

panowie, a kto stawia na 3-setna strone :?: bo zbliza sie ona dosc szybko i chyba bedzie przed tym spotem :>

1 - Andysky - nie postawił :wallbash:

2 - Arek - czekamy (myślę ze coś będzie na następnym spocie) :naughty:

3 - :?:

na tego 1 trzeba poczekać bo biedaczek ma bana :decayed:

ale może doszły do niego już jakieś słuchy :gwizdanie:

Opublikowano

Arek , Wiesiek do mnie dzwonił że mam Cię "atakować" , abyś załatwiał jakieś lokum na 27 :naughty:

[br]Dopisany: 18 Listopad 2010, 22:49_________________________________________________

na tego 1 trzeba poczekać bo biedaczek ma bana :decayed:

ale może doszły do niego już jakieś słuchy :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

co byście powiedzieli na to http://otomoto.pl/audi-a4-lift-klimatronik-oplacona-C16188597.html

moze którys z kolegów dysponujacy wiedz ai VAGiem chiał w sobote pomóc w ogledzinach w jastrzebiu lub rudzicce :?:

Opublikowano

co byście powiedzieli na to http://otomoto.pl/audi-a4-lift-klimatronik-oplacona-C16188597.html

moze którys z kolegów dysponujacy wiedz ai VAGiem chiał w sobote pomóc w ogledzinach w jastrzebiu lub rudzicce :?:

I tak bez zrzucenia bereta :?:

:thumbdown::bicz:

Opublikowano

jadymy z tym kokso spamem :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.