Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Robert masz w tej elsie tez VW?

mialbys mozliwosc sprawdzenia instalacji elektr. w golfie 3 ?

chodzi glownie o zaplon i komputer (ecu) ???

z gory dzieki :wink4:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Robert chyba ma tylko Audi

Opublikowano
  • Autor

Arek z tymi koszulkami to żart :bicz3:

jo to wim :>

koszulka jest do odbioru :cool1:

:hi: z rana

:hi:

Wiesiek dlaczego nie wpadles po czesci :?: :)[br]Dopisany: 18 Listopad 2010, 17:39_________________________________________________

:hi:

Siemanko

:hi: po robocie

:siema:

Opublikowano

Arek z tymi koszulkami to żart :bicz3:

jo to wim :>

koszulka jest do odbioru :cool1:

:hi: z rana

:hi:

Wiesiek dlaczego nie wpadles po czesci :?: :)[br]Dopisany: 18 Listopad 2010, 17:39_________________________________________________

:hi:

Siemanko

:hi: po robocie

:siema:

wiedziałem że ściemniasz :wink4:
Opublikowano

Wiesiek dlaczego nie wpadles po czesci :?: :)

Nie dałem rady, jak nie przeszkadzają to niech leżą jak będę chciał podjechać najpierw dam znać :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Wiesiek dlaczego nie wpadles po czesci :?: :)

Nie dałem rady, jak nie przeszkadzają to niech leżą jak będę chciał podjechać najpierw dam znać :wink4:

nie ma problemu :good:

Opublikowano

Wiesiek etka działa tylko za uja nie wiem jak wpisać VIN i gdzie :mysli:

Opublikowano

Żeby wpisać i wygenerować swój win wejdź tu http://etkainfo.ru/service.php kliknij demo później wybierz Audi wpisz swój VIN.

Program wygeneruje teks skopiuj go i zapisz w notatniku pod nazwą swojego Vinu jako plik .txt.

Jak plik będzie zapisany to skopiuj do do katalogu w Etce FGST / User i w właściwościach tego pliku zaznacz tylko do odczytu.

Po tych operacjach wpisujesz swój VIN w programie i bryka :wink4:

Opublikowano

dzięki :notworthy:

Opublikowano

Wiesiek umiałbyś w elsie zobaczyć czy jest schemat modułu komfortu ???

Opublikowano

Wiesiek umiałbyś w elsie zobaczyć czy jest schemat modułu komfortu ???

Jestem w robocie i nie mam tu ELSY :confused4:

Opublikowano

to może jakąś Zośkę chociaż masz :boobs:

Opublikowano

Wiesiek umiałbyś w elsie zobaczyć czy jest schemat modułu komfortu ???

Jestem w robocie i nie mam tu ELSY :confused4:

jakbyś wrócił i znalazłbyś chwilkę czasu byłbym wdzięczny :wink4:

Opublikowano

To napisz na PW jaki autko i VIN

Opublikowano

Żeby wpisać i wygenerować swój win wejdź tu http://etkainfo.ru/service.php kliknij demo później wybierz Audi wpisz swój VIN.

Program wygeneruje teks skopiuj go i zapisz w notatniku pod nazwą swojego Vinu jako plik .txt.

Jak plik będzie zapisany to skopiuj do do katalogu w Etce FGST / User i w właściwościach tego pliku zaznacz tylko do odczytu.

Po tych operacjach wpisujesz swój VIN w programie i bryka :wink4:

Generator nie działa od wczoraj :confused4:

Opublikowano

Żeby wpisać i wygenerować swój win wejdź tu http://etkainfo.ru/service.php kliknij demo później wybierz Audi wpisz swój VIN.

Program wygeneruje teks skopiuj go i zapisz w notatniku pod nazwą swojego Vinu jako plik .txt.

Jak plik będzie zapisany to skopiuj do do katalogu w Etce FGST / User i w właściwościach tego pliku zaznacz tylko do odczytu.

Po tych operacjach wpisujesz swój VIN w programie i bryka :wink4:

I zaznacz we właściwościach tego pliku txt. "tylko do odczytu" :wink4:

Po drugie generator nie działa od wczoraj :confused4:

czemu popsuł się :no:
Opublikowano
  • Autor

jak on to robi :?: :blink:

Opublikowano

filmik nie działa :no:

Opublikowano
  • Autor

Badboy a ty jestes gotowy na nastepnego spota :?:

Opublikowano

filmik nie działa :no:

obejrzyj w YouTube :cool1:

[br]Dopisany: 18 Listopad 2010, 19:56_________________________________________________

Badboy a ty jestes gotowy na nastepnego spota :?:

A co takiego będzie się działo :?:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.