Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Badboy a ty jestes gotowy na nastepnego spota :?:

gotowy tzn ??? :?:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Badboy a ty jestes gotowy na nastepnego spota :?:

gotowy tzn ??? :?:

:mysli:

Opublikowano
:mysli: :mysli: :mysli:
Opublikowano

:mysli: :mysli: :mysli:

:mysli: :mysli: :mysli: :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Badboy a ty jestes gotowy na nastepnego spota :?:

gotowy tzn ??? :?:

ostatniego sa "Andrzejki" :gwizdanie:

Opublikowano

Badboy a ty jestes gotowy na nastepnego spota :?:

gotowy tzn ??? :?:

ostatniego sa "Andrzejki" :gwizdanie:

byda stosownie uzbrojony :decayed:

trza się dogadać co do lokalu apropo tej soboty jeszcze :wink4:

Opublikowano
  • Autor

ja przedzwonie do "Sekatej" czy maja rezerwacje na ten dzien :wink4:

Opublikowano

ostatniego sa "Andrzejki" :gwizdanie:

aha :naughty:

ale u nas jest więcej Andrzejów :gwizdanie:

Wiesiek coś pisał ze mógłby jakąś miejscówę załatwić :rolleyes:

Opublikowano

chodzi o tą koło mnie jak chcecie to Wam załatwię :wink4:

Opublikowano

ale u nas jest więcej Andrzejów :gwizdanie:

o wilku mowa ... :gwizdanie:

[br]Dopisany: 18 Listopad 2010, 20:19_________________________________________________

chodzi o tą koło mnie jak chcecie to Wam załatwię :wink4:

A gdzie to dokładnie jest ?

To może zrobimy jakieś głosowanie ? Ja jestem za :rolleyes: (jakby jeszcze można było wnieść swój alkohol :gwizdanie: )

Opublikowano

że niby co :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Wiesiek coś pisał ze mógłby jakąś miejscówę załatwić :rolleyes:

kurde chyba to gdzies przegapilem :mysli:

fajnie byloby zalatwic jakas knajpke/lokal po znajomosci i zrobic sobie wieksza imprezke "andrzejkowa" ze znajomymi z Gliwic i Katowic :rolleyes:

Opublikowano

że niby co :gwizdanie:

ale ciężko kapujesz :gwizdanie:

na dodatek wisisz jeszcze za pierwszą setkę :gwizdanie:

[br]Dopisany: 18 Listopad 2010, 20:26_________________________________________________

kurde chyba to gdzies przegapilem :mysli:

Bo już Cię Arek nie było :wink4:

Opublikowano

Wiesiek coś pisał ze mógłby jakąś miejscówę załatwić :rolleyes:

kurde chyba to gdzies przegapilem :mysli:

fajnie byloby zalatwic jakas knajpke/lokal po znajomosci i zrobic sobie wieksza imprezke "andrzejkowa" ze znajomymi z Gliwic i Katowic :rolleyes:

no arek bardzo dobry pomysl bo widze ze u was jest duzo andrzejow :gwizdanie:

:hi: a i dobry z wieczora

Opublikowano
  • Autor

że niby co :gwizdanie:

oj panie Andrzeju, pan sie nie wymiga :tongue4:

Opublikowano

no arek bardzo dobry pomysl bo widze ze u was jest duzo andrzejow :gwizdanie:

:hi: a i dobry z wieczora

:hi:

No można było by zrobić jakąś imprę :kox:

Opublikowano

że niby co :gwizdanie:

oj panie Andrzeju, pan sie nie wymiga :tongue4:

:no:
Opublikowano
  • Autor

Bo już Cię Arek nie było :wink4:

no to pisal czy mowil :>

Wiesiek coś pisał ze mógłby jakąś miejscówę załatwić :rolleyes:

kurde chyba to gdzies przegapilem :mysli:

fajnie byloby zalatwic jakas knajpke/lokal po znajomosci i zrobic sobie wieksza imprezke "andrzejkowa" ze znajomymi z Gliwic i Katowic :rolleyes:

no arek bardzo dobry pomysl bo widze ze u was jest duzo andrzejow :gwizdanie:

:hi: a i dobry z wieczora

szkoda ze to juz za tydzien bo gdyby bylo wiecej czasu to cos by sie pokombinowalo no chyba ze w "Sękatej" bedzie jeszcze kilka wolnych stolikow :naughty:

Opublikowano

no arek bardzo dobry pomysl bo widze ze u was jest duzo andrzejow :gwizdanie:

:hi: a i dobry z wieczora

:hi:

No można było by zrobić jakąś imprę :kox:

no ale jak to pojdzie z gliwic katowic i rybnika ekipa to to bedzie ze 30 osob :kox: :kox:

Opublikowano

no arek bardzo dobry pomysl bo widze ze u was jest duzo andrzejow :gwizdanie:

:hi: a i dobry z wieczora

:hi:

No można było by zrobić jakąś imprę :kox:

własnie Wiesiek coś gadał o jakieś knajpie... kwestia dogadania :wink4: chodzi o to że do Sękatej raczej nie wniesiesz swojego %%%

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.