Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no to pisal czy mowil :>

Mówił , pojechałeś przecież wcześniej :cool1:

[br]Dopisany: 18 Listopad 2010, 20:32_________________________________________________Wiesiek u siebie na chacie coś podobno organizuje :przebiegly:

Wiesiek :wink4::tongue4:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no to pisal czy mowil :>

Mówił , pojechałeś przecież wcześniej :cool1:

[br]Dopisany: 18 Listopad 2010, 20:32_________________________________________________Wiesiek u siebie na chacie coś podobno organizuje :przebiegly:

Wiesiek :wink4::tongue4:

:gwizdanie:

Opublikowano

no to pisal czy mowil :>

Mówił , pojechałeś przecież wcześniej :cool1:

[br]Dopisany: 18 Listopad 2010, 20:32_________________________________________________Wiesiek u siebie na chacie coś podobno organizuje :przebiegly:

Wiesiek :wink4::tongue4:

Szwedzki stół na dworze :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

no to pisal czy mowil :>

Mówił , pojechałeś przecież wcześniej :cool1:

[br]Dopisany: 18 Listopad 2010, 20:32_________________________________________________Wiesiek u siebie na chacie coś podobno organizuje :przebiegly:

Wiesiek :wink4::tongue4:

Szwedzki stół na dworze :polew: :polew: :polew:

moze byc byle nie padalo :kox:

Opublikowano
  • Autor

panowie to co robimy :?:

Wiesiek masz tam jakis zaprzyjazniony lokal :?:

Opublikowano

Szwedzki stół na dworze :polew: :polew: :polew:

Może być :kox:

Alkohol już dostarczymy :rolleyes:

[br]Dopisany: 18 Listopad 2010, 20:42_________________________________________________

panowie to co robimy :?:

Wiesiek masz tam jakis zaprzyjazniony lokal :?:

Ja jestem za tą knajpką koło Wieśka :cool1:

Opublikowano

Angry dajesz tam do lokalu i zapytaj co i jak

To jest normalny bar ale nie mordownia taki spokojny[br]Dopisany: 18 Listopad 2010, 20:43_________________________________________________Arek a jak by tak wynająć małą salę w remizie w Poielowie i zamówić koryta :?:

Opublikowano

ale tam Wiesiek w jednym boxie to za dużo osób nie wlezie z jakieś 10 pouciskanych

Opublikowano

Arek a jak by tak wynająć małą salę w remizie w Poielowie i zamówić koryta :L?:

ale tam Wiesiek w jednym boxie to za dużo osób nie wlezie z jakieś 10 pouciskanych

Wiem :confused4: ale boxów jest kilka

Opublikowano

to co mam pytać o 2

Opublikowano

to co mam pytać o 2

Czekaj co koledzy powiedzą bo posnęli[br]Dopisany: 18 Listopad 2010, 20:50_________________________________________________Koledzy szybko bo za chwilę mykam na browar i do domu

Opublikowano
  • Autor

dzwonilem do "Sękatej" i na dzien dzisiejszy prawie caly lokal jest pusty wiec mozna spokojnie rezerwowac 20-30 miejsc :naughty:

w sobote 27-go bedzie DJ, a wstep jest gratis :gwizdanie:

do soboty mam czas aby zadzwonic i zarezerwowac miejsca wiec musimy sie decydowac. jedyny minus to taki ze nie wolno wnosic swojego alkoholu ale jest na miejscu :)

co wy na to :?:

Angry dasz rade jutro sie dowiedziec co tam u was w tej knajpie :?:

Opublikowano

dzwonilem do "Sękatej" i na dzien dzisiejszy prawie caly lokal jest pusty wiec mozna spokojnie rezerwowac 20-30 miejsc :naughty:

w sobote 27-go bedzie DJ, a wstep jest gratis :gwizdanie:

do soboty mam czas aby zadzwonic i zarezerwowac miejsca wiec musimy sie decydowac. jedyny minus to taki ze nie wolno wnosic swojego alkoholu ale jest na miejscu :)

co wy na to :?:

Angry dasz rade jutro sie dowiedziec co tam u was w tej knajpie :?:

Tam jest OK tylko wóda droga :slina:

Opublikowano

jasne :wink4: u nas pod stołem można polewać tylko ostrożnie :kox:

Opublikowano
  • Autor

Wiesiek remize w Popielowie remontowali ostatnio (wymieniali dach) i nie wiem czy jest juz gotowe w srodku ale jutro oczywiscie podjade zapytac :good:

mam nr tel gdzie robia dobre koryta :decayed:

Opublikowano

Arek a jak by tak wynająć małą salę w remizie w Poielowie i zamówić koryta :?:

Jestem ZA :good:

zrzuta będzie góra po kilkanaście złoty na osobę ( no choćby 2 dyszki od osoby ) ale była by imprezka :gwizdanie: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Kurna istotne jest bardzo ile Nas będzie :?:

Na małej sali remontowali dach :?:

Opublikowano

Tam jest OK tylko wóda droga :slina:

No właśnie , a po drugie niejeden miał "postawić" na tym spocie :gwizdanie:

Ja tez przywiozę małe co nieco :wink4:

Opublikowano

arek zrob info i posc na kato i gliwice tez sie pewnie ktos skusi :naughty:

Opublikowano

fajnie jest też na kotwicy :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.