Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam wszystkich :hi:[br]Dopisany: 16 Listopad 2010, 13:05_________________________________________________Wiesiek dziękuję za zenony,radyjko i kluczyk wszystko śmiga pierwsza klasa :notworthy: :notworthy: :notworthy:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dobry :hi:

Pany ktoś tu zimówki chciał?!

http://allegro.pl/show_item.php?item=1314974155

znajomy chce sprzedać same opony za 1150zł do negocjacji..

A jak się pytałem to nie chciał sprzedać samych opon :chytry:

Opublikowano

Dobry :hi:

Pany ktoś tu zimówki chciał?!

http://allegro.pl/show_item.php?item=1314974155

znajomy chce sprzedać same opony za 1150zł do negocjacji..

A jak się pytałem to nie chciał sprzedać samych opon :chytry:

nooo... znalazł kupca na felgi..

Opublikowano
:hi: po robocie :wink4:
Opublikowano

Co tak cicho śpicie :?: albo gawry se kopiecie :naughty:

Arek bo wiadomo, żona na nim jeździ z pędzlem i wałkiem :wink4:

Willkommen Herr Robert :hi:

Opublikowano

Willkommen Herr Robert :hi:

Dobry panie Wiesiu :hi:

Opublikowano

Ida stąd nikogo nima chyba kisiel młócą

:polew:[br]Dopisany: 16 Listopad 2010, 18:24_________________________________________________No wreszcie co porobiosz chopie

Opublikowano

Jako ni ma a jo :bicz:

Opublikowano

A jednak ida :angry:

Opublikowano

Leża se i przeglądam forum :wink4:

Opublikowano

No kurcze myślołech żeś usnył przi laptoku

Opublikowano

A jednak ida :angry:

dzwonili po cia :?: :gwizdanie:

Opublikowano

Kurcze zastanawiam się cały czas czy podejdzie mi licznik z 1/2 Fis bez przeróbek :?:

Opublikowano

Nie wiem na pewno , ale wydaje mi się ze w nim są już inne wtyczki :mysli:

Opublikowano

Chyba podjadę do tego Gościa co mu robiłem licznik i porównam ew. założę [br]Dopisany: 16 Listopad 2010, 18:31_________________________________________________Spadam na razie muszę :przebiegly:

Opublikowano

hello :hi: Robert Wiesiek aż mi się chce jeździć po ćmoku a micha to mi się cieszy od ucha do ucha jak by nie uszy to dookoła łepy :kox:

Opublikowano

Wiesiek poczytaj (tylko tu mowa o pełnym FIS'ie) >>> http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_efekt_wymiany_licznika_na_fis-t10354.0.html według mnie jak rezać to już pełen FIS :naughty:

[br]Dopisany: 16 Listopad 2010, 18:35_________________________________________________

hello :hi: Robert Wiesiek aż mi się chce jeździć po ćmoku a micha to mi się cieszy od ucha do ucha jak by nie uszy to dookoła łepy :kox:

:hi:

Jeszcze podjedź sobie teraz ustawić lamy na stację diagnostyczną , u mnie po takim ustawieniu dopiero zrobiło się "jasno" przed maską :wink4:

Opublikowano

w sumie to z tydzień temu miałem ustawiane trzeba? :( nie będą się czepiać

Opublikowano

wyciągałeś lamy przy montażu HID'ów ???

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.